0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocuklar arasında ayrım yaşadınız mı eş tarafından ? 

9 Cevaplar

+1 oy
(6,669 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ne güzel hiç evlenmemis bı adamin 2 çocuklu bı insanla evlenip çocuklarına babalık yapması çok güzel bişey senin adına çok mutlu oldum bazen böyle güzel postlarda okumak lazım :))
tarafından
Evet sağolsun gercekten o konuda hiç incinmedim ben .eskiden çok sorunlarımız oldu alkol alıyordu çünkü çevresi de hep öyleydi ama dükkanı kapatip ise girdi haliyle çevresini görmüyor alkolde bitti sayılır miniğim uğurlu geldi çok şükür
(6,669 puan) tarafından
Allah mutlugunuzu hiç bozmasın ins :))
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun rabbim herkesin hanesine huzur mutluluk versin inşallah
-Reklam-
0 oy
(119,002 puan) tarafından
Bilmiyomda sen nassin kiz bebik napiyo
tarafından
Ben iyiyim canım bebikom 7 aylık oldu önceki zamanlara göre çok çok iyiyim
0 oy
(329 puan) tarafından
Sen de 2 ci evlilik mi?
tarafından
Evet benim ikinci evliligim ilk evliliğimden iki oğlum vardı şimdi de bitane oldu
(329 puan) tarafından
Allah bagislasin canim
tarafından
Teşekürler ederim canım
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Sen böyle bi durum mu yaşıyorsun canm 
tarafından
Yok Allah'a şükür bizde ayrım olmadı benim öncekiler büyük zaten biri 13 biri 11 yaşında şimdiki 7 aylık
(4,889 puan) tarafından
Inşaallah olmaz canm Rabbim huzur versin
tarafından
Oğullarını senınle mı kalıyor inşallah olmaz korktuğun gıbı bır olay
tarafından
Evet çocuklarım da bizimle kalıyorlar şimdiye kadar olmadı inşallah ilerde de olmaz .eşimin ilk çocuğu ilk evliliği
0 oy
tarafından
Ikinci evliliğim esiminde öyle onun bir kızı vardı benim yok şuan bir kızımız var ayrımcılık demiyelim de kendi kızım bi tik daha önde 
tarafından
Anne için farklı oluşunu anliyabilirim canım.cocukla bütün günü geçiren her kahrını çeken bakan büyüten anne sonuçta
tarafından
Öyle tabi canim bide anlarsın çok zorlu bir imtihandan geçtik ilk bebegime düşük yaptım kızım ikinci bebegim o yüzden daha kıymetli üstüne titriyorum
0 oy
(855 puan) tarafından
Ne güzel canım öz babalar baba olamıyor maşallah diyelim senin bebek ne kadar oldu aynı zamanlar doğurmuştuk senle :) 7,5 aylık beniöki
tarafından
Benimde aynı canım 7.5 sayılır
(855 puan) tarafından
Başka düşünüyor musun :)
tarafından
Yok kuzum çalışmam lazım TOKİ'den ev çıktı o ödenecek.esim dükkanı kapattı fabrikaya girdi .ama maddi durumum olsa düşünebilirdim ben seviyorum çocuk :)
(855 puan) tarafından
3 tane varmış Allah ömür versin kaç yaşında cinsiyet leri ne normal mi doğdu :)
0 oy
(1,475 puan) tarafından
2ci evliligm 2 kizm var 1oglum eski esimden bekarla evlendm 6yilda evliyiz öncelik oglum geliyo 2aylik bebegmz var prematüre eşim cocuklari sever ben bebekle ilgilenirm darilmasnlar diye elimzden geleni yapiyoruz
0 oy
tarafından
Babalar bi şekilde babalık yapıyor ama anneler eşinin çocuğuna bakmıyor malesef üvey anne ne demek çok iyi bilirim yapmadığı eziyet kalmamıştı allah herkese merhamet versin
(12,773 puan) tarafından
Sana coook katılıyorum ve çok iyi anlıyorum  malesef öyle üvey anne bam başka çocuğu irdeliyo yapma etme otur şöyle böyle çok zor gerçekten (bazı anneler istisna tabi )
tarafından
Evet babam ise gidince bize neler yaptı aklıma geldikçe hala o kadını oldurmedigime dua ediyorum binde bir bakıyorlar kocasinin çocuğuna
(12,773 puan) tarafından
Allah sorar mutlaka hesabını cnm merak etme
tarafından
Evet malesef kadınlar bu konuda daha acimasiz sanırım
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Babamın ilk eşi ölmüş annemle evlenmişti ilk eşinden abim var annesi öldüğünde 7 yaşındaymış benim annem o kadar iyi yetiştirdi ki bizi biz 4 kardeş olarak büyüdük uveylik hissetmedik hiç abime karşı hatta abimin üvey olduğunu annemden ya da çevreden öğrenmedik liseye geldiğim de anlamıştım babamın ilk evliliğinden olan düğün fotolarını görürdüm annem akrabası onla resim çekinmiş derdi abimin anne adı neden farklı derdi benim göbek adım o derdi :) çocuk aklı inanırdık en son aile cüzdanını gördüm babamın ilk eşiyle olan o zaman anladım yani bizi hiç ayrimm yapmadan büyüttü Allah razı olsun kişinin için de olucak sonuçta o da bi çocuk dünya hali kimin ne olcagi belli değil annem hep der belki ben de ölürdüm baban yine evlenirdi size üvey anne kötü davransın istemezdim abinin de annesi istemezdi o yüzden onu sizden ayırmadan hatta bi adım önde tuttum ki üzülmesin derdi 
tarafından
Eli öpülesi anne Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 237 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde HicKimse. (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 498 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 573 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (271 puan) tarafından soruldu