0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde (12,263 puan) tarafından
☺️☺️☹️⚡✨⭐⭐✨⭐️❤️❤️♥️❣️️️️✋☝️✌️✍️‍‍‍️⛷️⛷️‍️‍✈️‍✈️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍⚕️‍‍‍‍‍‍‍‍‍⚖️️‍‍‍‍‍‍‍️‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍❤️‍‍❤️‍‍❤️‍️️☘️️️️️⛄☃️️️️⛱️☀️️⛅⛅☔️️⛈️️☁️️️☄️☄️✨✨⭐‍️️️️☕️️⚓️⛽️️️️️⛴️⛵✈️✈️⛪⛲️️️️️️⛺️️️❤️⬛⬜⬜⬜⬛♐♏♎♍♍♋♊♉♑♓⛎♂️❌❕❕❌⭕‼️⁉️❓❗️㊙️◀️⏯️⏩▶️⏏️⚠️⬇️↘️↗️☑️✔️✅❎↙️⬅️⤴️⤵️3️⃣️6️⃣#️⃣*️⃣0️⃣2️⃣2️⃣3️⃣⚕️ℹ️Ⓜ️⚛️️☮️☪️✝️✡️➕™️®️©️♾️♠️♠️♦️♥️〰️➿➰➗➖♥️♥️♥️♥️➖◼️️◽▫️️‍☠️️

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yok eemoji yilmaz öldü  suan ona üzülüyorum  başıma agri girdi
(2,886 puan) tarafından
Yas tut yas ☺️ kaynanamda izlediyse agliyodur kesin gec olmasa  basın  sagolsun derdim
tarafından
Offf gözü  açık  gitti bide kiz
(2,886 puan) tarafından
Bosver toprak kapatir☺️
tarafından
Ayyy git git bide gülüyor  tüüü sana
(2,886 puan) tarafından
Kiz kaynanam geçen  bölüm  icin diyoki cok agladim yilmaz kaza yapti sabaha tansiyonum  çıkmış  diyo ben gülüyorum  bide hünkar  ölünce  o agliyodu bende ona gülüyodum kızmıştı  bana☺️☺️☺️☺️
tarafından
Offf dogru diyo.kadin daha hunkarin şokunu  atlatamadik
(2,218 puan) tarafından
Hunkar deme gitti dağ gbi kadinn meydan o pavyon sarkicjsina kaldi allah behiceyi yok etsin :( cukurova sevgisi başka :( haftaya cenaze defnedilcek :(
(12,776 puan) tarafından
Tövbe yarabbim bana da yaziyo diyom yılmaz kim kaptırmış kendini sjsjsj
(2,218 puan) tarafından
Haftaya cenazeye gel azamelia yılmaz defnedilcek öglenle ikindi arasi :( kiiimm oooolcakk fekeli nin oglu yilmazzzz :(((
(12,776 puan) tarafından
Len ne bilem izlemiyorum ben Allah rahmet eylesin helvası benden ahsbsbsbsb
(2,886 puan) tarafından
O sevdada  az degil  galiba en son saniyeye bisiler ediyodu ben izlemiyomda kaynanam izliyodu bende o ağlarken  gülüyorum ☺️
(2,886 puan) tarafından
Başınız  sağolsun  kizlarrr üzülmeyin  yılmaz  size el sallar☺️Gözüde açık  gitmiş  zaten
(2,218 puan) tarafından
Vicdansiz minikanne gülmesene kiz :( saniye ye tokat atti o namussuz kari bugun utanmaaaazzzz.amin tamam maskeni tak tavuklu pilav yersin sende gel :(
(2,886 puan) tarafından
Ahahaha☺️ tavuklu  pilav yimiye gidiyok yaşasınnnn aynen o sevdayi masum gördüler  ama konagi galiba yikacak
(2,218 puan) tarafından
Saggol baci dostlar sagolsun :( yikcak o ne yilaannn
Gozleri biri allaha biri topraga bakiyo fesattt gaffur diyoya yaalaaaannn soyluuyooorrrr o yilaaaannnnn :D :D
(2,886 puan) tarafından
Bende filmi izlemiyom ama sizden cok  biliyom ☺️☺️ o gaffuruda Allah taş  etsin oda samanlikta seherle az oynaşmadı ☺️☺️☺️
(2,218 puan) tarafından
:D kiz butun cenazede aglama projemi suan bozdun:D  gaffur firlamasi gitti attan inip esege bindi seher de kari olsa :D
(2,886 puan) tarafından
Ahaha sorma bide şu  sürekli  açım saniye açım demesi yokmu  öldürüyo beni☺️ hünkar  ölünce  cok üzüldüm  ama behicede ölsün  istedim
(2,218 puan) tarafından
Insallah haftaya iki.cenaze namazi kilinir biri yilmazin biride behicenin olur.o kadini gercekte gorsem ayakkabiyla beynini delerim o tirnaklariyla oynuyo ya pis :D aynen zukkum.bogaz gaffur :D
(2,886 puan) tarafından
Kahkaha attimmmmm behice sinsi yilan gaffurda hödük ☺️ eda gunes de post acmis sizi oraya  davet ettim
(2,218 puan) tarafından
:D ya benim emojim olmuyoo niyee . Kiz sen izlemiyom diye bizi yiyon :D geliyom :D
(2,886 puan) tarafından
Valla izlemiyom önceden  kesik kesik baktik kaynanamla o kadar o nefes almadan aglaya aglaya izler ben ona gülerdim ☺️ bu emoji oluyo sadece benimde hepsi olmuyo
tarafından
Ahhhhh o behiceee pisli.k kafin onun sonu fikretten olacak baki görün
(2,218 puan) tarafından
Evet o comak sokup duruyo fikret o comagi alcakkk behiceyeee ..... gorur o ampul vucut
tarafından
Pauahhaha ampul vucüt ne kiz ahahahha
(12,263 puan) tarafından
Ahahha ağlama kuzum ❤️ üzülürüm ;((
(2,218 puan) tarafından
Kiz allahina ust tarafi kocaman alt tarafi çizgi bacak degil mi ampule benziyo ayni :D
tarafından
Ayyyy vallaha dogru dedinnn yuruyusunde bile sinsilik akıyor kadindan
-Reklam-
+1 oy
(1,947 puan) tarafından

☺️☺️☹️⚡✨⭐⭐✨⭐️❤️❤️♥️❣️️️️✋☝️✌️✍️‍‍‍️⛷️⛷️‍️‍✈️‍✈️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍⚕️‍‍‍‍‍‍‍‍‍⚖️️‍‍‍‍‍‍‍️‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍❤️‍‍❤️‍‍❤️‍️️☘️️️️️⛄☃️️️️⛱️☀️️⛅⛅☔️️⛈️️☁️️️☄️☄️✨✨⭐‍️️️️☕️️⚓️⛽️️️️️⛴️⛵✈️✈️⛪⛲️️️️️️⛺️️️❤️⬛⬜⬜⬜⬛♐♏♎♍♍♋♊♉♑♓⛎♂️❌❕❕❌⭕‼️⁉️❓❗️㊙️◀️⏯️⏩▶️⏏️⚠️⬇️↘️↗️☑️✔️✅❎↙️⬅️⤴️⤵️3️⃣️6️⃣#️⃣*️⃣0️⃣2️⃣2️⃣3️⃣⚕️ℹ️Ⓜ️⚛️️☮️☪️✝️✡️➕™️®️©️♾️♠️♠️♦️♥️〰️➿➰➗➖♥️♥️♥️♥️➖◼️️◽▫️️‍☠️️ hepsi galiba

(12,263 puan) tarafından
İyi varmış baya sende de ☺️❤️
+1 oy
(2,678 puan) tarafından
☺️❣️‍✊‍‍‍‍‍‍‍‍⚖️‍‍‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️⛷️‍‍‍‍‍‍‍‍‍❤️‍‍‍‍‍❤️‍‍️‍‍‍‍☘️☘️️️☕️️️⛰️️♨️✈️️⛴️️⏳️⛑️⌨️⌨️️️️️️️️️⚱️⚰️⚱️⚰️♿⚠️⚠️⚠️⛔☢️☢️☢️☣️☣️⬆️↗️➡️↘️⬇️⬇️↙️⬅️↖️↕️️✡️☸️☯️☦️☪️☪️♈♐♑♎♍⛎⏩⏯️⏸️⏮️⏏️⚕️♻️♻️⚜️⭕☑️☑️✔️❌❎*️⃣0️⃣1️⃣㊗️◼️◾⬜⬛◾
(12,263 puan) tarafından
İyi çıkmış gene idare eder (+_+)
(2,678 puan) tarafından
Rast gele bastım daha vardı bnm :)
+1 oy
(2,766 puan) tarafından
☺️☹️⭐✨⚡☠️❤️❣️♥️☝️✋️️✊️✌️✍️️⛹️️️⛷️️‍‍‍‍‍‍‍⚕️‍‍✈️‍‍⚖️‍‍‍‍️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍️☘️⛅️️️☀️️️❄️⛄☃️⛱️️️️️☔☄️️️⛈️️☁️️️⚡️️️️☕️⛽️⚓️️⛵⛵⛩️⛲️⛪️️️️️️️️️️️⚽⚾⛸️️♟️️️️️️️️️️⛑️☂️️⚗️️⚙️⛏️⚒️️️️⛓️️️️✏️️️️️⏳⌛️⏲️⏰️⚰️⚔️♊♉♈⚫♌♀️♍⛎♓♏♑♐‼️⁉️❓❗❕♂️⭕❌️㊗️♨️▶️⏫⏮️⏪⏯️⏭️⏩✴️✳️❇️〽️⚠️❎☑️✔️✅⬆️↖️➡️↙️Ⓜ️♿♿️☦️✝️☮️️✖️♥️♦️♣️▫️◽◻️◾♠️◼️️➖️️‍
(12,263 puan) tarafından
İyi çıkmış yine canım ☺️
0 oy
(120,182 puan) tarafından
Amaan ne edcen kiz emojiyi gel dedikodu yapalim
(12,263 puan) tarafından
Yapalım bebeğim ❤️
Ee ene ettin bugun kiz ayse napiyo
(12,776 puan) tarafından
Ulan sevda güldürdün beni  gel dedikodu yapak sjsjsjsj
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(3,921 puan) tarafından
⭐✨☠️☠️️❤️♥️❣️️️☘️☘️⚡⭐✨☄️️⏸️⏪⏹️⏪☢️✳️☑️➡️✔️↘️✅6️⃣️5️⃣
(3,921 puan) tarafından
Okadar uğraştım sonuç bumuu ::Dddd
(12,263 puan) tarafından
Viii azmis yaaaᕙ( : ˘ ∧ ˘ : )ᕗ
0 oy
(1,718 puan) tarafından

Bu kadar :)✊✊✋❤❤❣❤❤

0 oy
tarafından
Demekki hepsi çalışıyor :D
(12,263 puan) tarafından
Hahahahah seninkiler nerede
0 oy
(1,699 puan) tarafından
⏱⌛⏱⌛⏱⌛⌛‍♂️‍‍♂️‍‍♂️‍‍♀️‍♀️️‍♂️️‍♂️‍️‍♂️‍‍✈️‍‍‍‍‍‍
(12,263 puan) tarafından
Hep cinsellik çıkmış herkeste
0 oy
(3,078 puan) tarafından
☺️❣️❤️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍❤️‍‍❤️‍

Hangileri çıktı bakalım :))) 
(3,078 puan) tarafından
50 taneden bunlar mı çıktı ☺️
(12,263 puan) tarafından
Viii azmis kiz
(3,078 puan) tarafından
Hahaha aynn
0 oy
(27,764 puan) tarafından

Kendimi yoramamammm:D

(12,263 puan) tarafından
Çok fenasin ;)) yeminle
(27,764 puan) tarafından
Demi sjsjjsjjsj
0 oy
(162 puan) tarafından
☺☹️‍♂️️‍♀️️‍♂️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️️‍♂️‍♂️⛹️‍♂️‍♀️‍♀️‍♀️⛹️‍♀️‍♀️✨✨
(12,263 puan) tarafından
Hep cinsellik yaaa
0 oy
(381 puan) tarafından
☺️☹️☠️❤️✌️️✊☝️‍‍‍‍‍‍‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍‍‍‍‍‍‍⚕️⛷️‍♂️‍♀️⛷️
(12,263 puan) tarafından
Azmis kuzu sende de cinsellik seysi var hep bende de aynı
0 oy
(1,207 puan) tarafından
☺️☹️☠️❣️❤️️️️✋✍️️‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️‍⚕️‍‍‍‍‍‍‍️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️⛹️‍♀️⛹️‍♂️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍❤️‍‍‍❤️‍‍❤️‍‍❤️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍
(12,263 puan) tarafından
Hahahah o yuvalar ne ki Acaba ;))
0 oy
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️️‍️❣️❣️❣️❣️‍♂️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍
(12,263 puan) tarafından
Azmis ya kiz
0 oy
(1,207 puan) tarafından
☺️☹️☠️❣️❤️️️️✋✍️️‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍♂️‍⚕️‍‍‍‍‍‍‍️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️⛹️‍♀️⛹️‍♂️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍♂️‍♂️‍❤️‍‍‍❤️‍‍❤️‍‍❤️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍✨️️⚾⚽⛸️️♣️♦️️️⛑️️⌨️️️⛔♻️⚕️⭕☑️✔️❌❎➰Ⓜ️️♟
(12,263 puan) tarafından
İyi çıkmış sen de de idare eder
0 oy
tarafından

☺️ bu kadar :D

tarafından
Bu ne la 1 tanemi çıkmış çıka çıka
(12,263 puan) tarafından
Kız bu neee ;))
0 oy
(663 puan) tarafından

benden çıkan şuan ki tek emojı :sleeping::sleeping::sleeping::sleeping::sleeping:

(12,263 puan) tarafından
Viiii  kız Yok bunu da kullanma bence;))
(663 puan) tarafından
Hahah tek ihtiyacm olan bu :D
0 oy
(52 puan) tarafından
☠✋✌‍♀️‍♂️‍‍‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♀️‍‍‍‍‍‍♂️‍♀️️‍♀️‍♂️‍♂️‍♀️‍♀️⛪✈⏱⌛☀️⛄☔⚽️⚾️⛳⛸♟☎️✉✂️⚰⚠️☣☣☦⏯⏺◀️❇➿✅1️⃣️9️⃣️㊗️️⚪️◽
(12,263 puan) tarafından
Ehhh idare eder canım
0 oy
(544 puan) tarafından
☺☹☹☹☻☠‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍⚖‍⚖‍‍‍‍‍⚕️‍⚕️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️️‍♀️️‍♂️‍♀️‍♂️‍‍‍‍‍‍‍‍✈️‍✈️‍‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍‍‍‍‍‍☝️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍✊✍‍♀️✌✋❣‍♀️❤❤❣⛑☘⚘☕️‍♀️️‍♂️⛷⛳‍♀️⛹️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♀️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️️‍♀️️‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️️‍♂️‍♂️‍♀️‍♀️↗️⬆️☣
(12,263 puan) tarafından
Hep cinsellik çıkmış yaaa herkeste

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 259 göst.
0 oy
51 cevap 1,426 göst.
0 oy
88 cevap 1,265 göst.
0 oy
26 cevap 1,223 göst.

385,931 soru