0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Tabiki de anne var anne gibi anne var ama biz annelerin cektiklerine bakarmısınız gecemiz gündüzümüz cocuklarımız rabbim onlara uzun ömür sağlık versin sonrada hayırlı evlat nasip eylesin anne baba kıymeti bilsin bakıyorum cevremde anne baba kıymeti bilmeyen cok rabbim onlardan esirgesin inş yavrularımızı 

11 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Anneden anneye değişir 
(1,233 puan) tarafından
Evt canm bnmde süylemek istediğim oydu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin amin bende hep düşünüyorum inşallah bu cektiklerimizin karşılığını hayırlısıyla aliriz
(1,233 puan) tarafından
İnş canım benim inş
0 oy
tarafından
Asla bir karsilik beklemiyorum. Sağ olsun mutlu saglikli huzurlu olsun ben geridende izlerim.karsilik bekleyerek yapsam cocugumu mutsuz ederim.Tek istegim ona zarar geldigini görmemek.
(1,233 puan) tarafından
Hepimizin öyle hayrlıdan kastm ila anaya babaya bakmak deil saygıyla sevgiyle ansın o kadarınıda hakediyo anne babalar
tarafından
Tabi canm ama bence her anne baba haketmiyo malesef. Eger anne babaysan hakkini vermelisin.Sevgiyle buyuten annelerin hakkini guzel yurekleriyle verir zaten evlatlar
(1,233 puan) tarafından
Aynn öyle can
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım ödenir mi falan böyle hesaplarla hiç girmiyorum ben düzgün bir insan olsun dürüst olsun eşim gibi olsun yeter ben destek olurum o ayaklarının üstüne bassın mutlu olsun
0 oy
tarafından
Amin canım inşallah bütün yavrularımız hayırlı evlat olsunlar 

Baba gibi babalarında hakkı ödenmez eşimden biliyorum 18 saat ayakta çalışıyor valla 
(1,233 puan) tarafından
Bzmde aynı şükür
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Amin canm inşallah ❤️
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Amin ödenmez de bu kötü kaynana olmayı gerektirmez. Kızın da olsa damat kaynanası oluyorsun. Bunu kullanmaya da hiçbir annenin haklı yok. Böyle alıştırın şimdiden kendinizi. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Alalah a şükür iyi kötü bakıyoruz ben üstüne titreeimbkizimin ama bazen her anne gibi yetmediğimi düşünüyorum ama kızlar ne çöp posetiyle çöpe attık ne doğurup camdan attık yavrularımızı Allah a şükür  ve anne olunca anladım ki anne hakkı gercekten ödenmiyor weninnicin kendini unutan bı kadın anne
(1,233 puan) tarafından
Aynn öyle can
0 oy
tarafından
Rabbim anne babamdan razi olsun insallah haklarini odeyemem

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 410 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 629 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu