0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (1,582 puan) tarafından
Nezman olcsgni Allah bilir. Büyük bir enerji birikimi meydana gelms allah korusun inşallah olmaz ama ben çanta hazrlicam çocuk için öyle bı durumda alabileceğim yere koycam . Korkutmak için demiyorum ama sizde hazırlıklı olun enazinda öyle bı durum anında bebeklerinizin ihtiyaci olabileceği bır çanta gibi bişey hazırlayın 

10 Cevaplar

+1 oy
(213 puan) tarafından
Izmir depremini yasamis biri olarak hala kizim ve kendimiz icin yataginayak ucunda, gunduz oturma odasinda mutfakda heryere tasiyorum cantayi. Bu allahin takdiri bilinmez ne zaman olacak deprem. Izmir depreminde kizim besikten aldigim gbi kapi onundeydim ama cikamadim kapiyi oyle bir kilitlemsim ki...en son actim ciktim direk allahdan bina saglammis yoksa kapi onunde kalmistim coktan. Suan sadece ustden bir kere kitlerim. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah korusun hepimizi inşallah 
(1,582 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bu ara beni deprem korkusu sardı her gece aklıma geliyor bir deprem çantası bende yapsam iyi olur Allah hayırlısını versin
(1,582 puan) tarafından
Ay amin inşallah fay hatları çok incelmiş öyle diyorlar ya ben de korktum iyice
0 oy
tarafından
Öncede biri yazdı böyle o gece deprem oldu o geldi aklıma Allah korusun 
(1,582 puan) tarafından
Ayy Allah korusun ya
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Deprem olunca yer ayağının altindan kayiyor nere kacabilirsin ki Allah ölümünde hayirlisini versin
(1,582 puan) tarafından
3-4 kere deprem e denk geldim çocuk olmadan önce kacmistim inşaallah bundanda kacabilirm  kendim için degl çocuğum için ama olursa 7 min üstünde olcak mis benim gördüğüm en büyük deprem 5 ler deydi
tarafından
Kaçıncı kattasınız ben 7. Kattayım istesemde kaçamam çünkü ilk merdiven boşlukları çöküyor allahım göstermesin evlatlarımı korusun
(25,224 puan) tarafından
Deprem anı kaçılmaz zaten deprem bitince çıkılır evden
tarafından
Aynen öyle canım allahım bize o acı günleri göstermesin
(1,582 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Allah korusun allahım bize o günleri göstermesin izmir depremini gördükten sonra dahada korkar oldum allahım kimseye acı göstermesin çok korkuyorum zaten 

(1,582 puan) tarafından
Amin inşallah canm zor
0 oy
tarafından
Hep bekleniyor hep aynı haber..
(1,582 puan) tarafından
Aynen bekleniyo ama tekrar tekrar duyuyoruz hatrlatiyolar devamlı
0 oy
(44,771 puan) tarafından
Rabbim korusun.      
(1,582 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Olacak bu yıllardır söylenen bişey rabbim korusun hepimizi evlerimiz sağlam değil eski 
(1,582 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Evet 20 senedir bekleniyor :) depremin günü saati bilinmez, illa birinin çıkıp yarın deprem olacak mı demesi lazım insanların ciddiye alması için bilmiyorum. 
(1,582 puan) tarafından
Ciddiye alıyoruz da elimizden yapabilcegmz bişey gelmiyo işte :)
(1,862 puan) tarafından
Hazırlıklı olcaz işte bilinçli olcaz, malesef bazıları sanki ilk defa duymuş gibi yapıyor
(1,582 puan) tarafından
Aynen ama ben bukadar yakın olabileceğini bilmiyodum bende takmazdim surda bı kaç gün öncesine kadar çünkü 30 sene içinde diyolardi şimdi o fay hatlarının iyice incelediğini söylüyorlar her an hazırlıklı olunması gerektiğini bildiriyolar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 367 göst.
27 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 63 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Neslis (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 796 göst.
8 Şubat 2023 Aile kategorisinde 1istanbul__masali (4,853 puan) tarafından soruldu

382,554 soru

11,453,502 cevap

35,030 kullanıcı

...