0 oy
511 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar merhaba yakın arkadaşımız ev aldi ne hediye götürebiliriz ne alabilirim fikir verir misiniz?

Evine daha önce gitmedim, yeni fazla olmadı tanışalı eşlerimiz samimi arkadaş ilk defa evine gideceğiz yeni ev aldılar eksiği ihtiyacı ne bilmiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(7,411 puan) tarafından

Ilk akla gelen fincan takimidir daima:D yani benim o gelir en azindan:D

(60 puan) tarafından
Benimde aklıma o geldi bugün biraz model baktım almadim daha kararsız kaldım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maddi imkanına ne uyarsa onu al canım.bi bardak takımı da olur küçük ev aleti de tamamen parasal durumuna bağlı bence 
(60 puan) tarafından
Küçük ev aleti eksiği var mı bilmiyorum ki sorsam ayıp olur fincan takımı düşündüm bide güzel bi duvar saati karar veremedim
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Dur birazdan linç ekibi gelir korona var misafirlik yasak diye :D keşke evine girmicem hediye yollucam deseydin.
(1,284 puan) tarafından
Bende sezaryen.oldum benimde ilk bebeğimi ve benimde adım ozlem.. Bende 5 mayısta kaybettim yavrumu kordonu düğümlenmiş oksijensiz kalmış yavrum bi anda hareket etmedi doktora gittik ve acı haberi aldık aylarca kendime gelemedim uyku zaten haram.oldu yeme içme yok sürekli ağlama. Ve malesef benim cevremde tam 8 kişi hamileydi 3 tane si ile haftam aynıydı 2 kişi uzakta biri de hemen yanımda temmuzda doğum yaptı 3 ay görmedim bebeğimi çünkü aklıma geldikçe ağlıyordum en son belki iyi gelir belki açımla yüzleşirim diye gittim şuan o bebek 6 aylık oldu benim evladım yasada oda 6 aylık olacaktı ama nasip olmadi. Her gördüğümde içim yanar bazen eve gelir yine ağlarim, hiç geçmiyor acısı hiç sadece Rabbim sabrını veriyor ve alışıyorsun bak bu gece yine uyumadım. Yine yavrum aklımda yazacak o kadar çok şey var ki..... Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın.
(60 puan) tarafından
Benimde çevremde akrabalarda hamile çok haftam aynı olan üç kişi vardı ikisi uzak bana ama buradakiyle üç hafta vardı bnde gidemedim annesi benimle aynı sitede aynı binada on gün burda kaldı çıkıp yukarı bakmaya gözün aydın demeye cesaret edemedim onun için çok sevindim ama kendi yavrum geliyo aklıma bunu aşmam lazim biliyorum oyuzden eşim gidelim ayıp oldu dedi gel demişlerdi bugün bebeği için hediye alırken kendi yavrum geldi aklıma ona hevesle kıyafet aldığım zamanlar geldi ağladım magazada şuan bile ağlayarak yazıyorum Rabbim sana da banada sabır versin inşallah, Rabbim verdi Rabbim geri aldı melek oldu yavrularımız
(60 puan) tarafından
Ve ben hala oğlumun odasını toplamadim herseyi duruyor kimseyi sokmadim elletmedim toplamak gelmiyo içimden bazen gidip oturuyorum bakıyorum öylece beşiğine kıyafetlerine hevesle eşimle boyadıgimiz mavi duvarlara, olmayınca olmuyormuş imtihanımiz çok büyük çok zor ama biliyorum Allah bunun mükafatıni verecek sevindirecek bizi çünkü O çok merhametli
(1,284 puan) tarafından
Ben hastaneden eve döndüğümde yatak odama girdim ve o beşiğin olduğu yeri boş görünce yere yığıldım nasıl kaldırırlar dedim 10 gün önce kurmuştuk beşiğini baktıkça benim kuzum burda mi uyuyacak der hayalini kurardım ama o beşiğin olmayışı o odanın soğukluğu canımı.öyle yaktı ki.. eşim annem onlar talimat vermiş arkadaşlara bir hastanedeyken gelip herşeyi toplamışlar. Bi yandan diyorum iyiki yapmışlar yoksa benim elim gitmezdi onları toplamaya baktıkça yanardı içim. Kalbine taş bas ve onları tıpla canım gördükçe kafayı yersin.. sadece bir yerde bir tane zıbın unutmuşlar ona bakıp sarılıp günlerce ağladığımı bikiirm. Dediğin gibi rabbim verdi rabbim aldı. Beterin beteri var binada şükür bunada hamd  olsun bu bir imtihandi. Inşallah mükafatını da verir bizlere. Rabbim yüreğimize inşirah ferahlığı versin.
(60 puan) tarafından
Amin inşallah ben toplatmadim ve şuanda toplamak gelmiyo içimden dediğin gibi elim gitmiyor bi valize doldurmaya duruyor öylece
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Klasik kahve fincani duvar saati :)
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Duvar saati ve ya banyo takımı kahve fincanı küçük çerçevelrr kahvaltı takımı çaydanlık vs vs
0 oy
(980 puan) tarafından
Ben de bu aralar çaydanlık sevdası var da. 
Mutlaka çaydanlığı vardır fakat bunu çok beğenir diye düşünüyorum. Ben eşime Yeni yılda hediye bunu istedim belki size de fikir olur.

https://www.emsan.com.tr/emsan-troy-emaye-caydanlik-takimi-kirmizi?_sgm_campaign=scn_c06c299652a4000&_sgm_source=600.15.01.0496&_sgm_action=click
(60 puan) tarafından
Bende bundan var güzel evet ama genelde yinede çaycımi kullanıyorum fakat hediye olabilir güzel fikir teşekkür ederim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Lambader alabilirsin koltuk takımına uygun ☺
(60 puan) tarafından
Daha önce evine gitmedim şimdi koltuk takımı nasıl bir model rengi ne bilmiyorum sorulur mu bilmiyorum ki
(8,081 puan) tarafından
Eşin eşine sorabilir canım yani değişik aklıma o geldi fincan takımı falan illaki vardır hem uygun hem değişik olur. Krem rengi alirsan herşeyle olur
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim görümcelerim ev aldı bizim burda büyük güzel bi mağaza var ikisine de nevresim takımı aldım sende istersen öyle bise al yani artık fincan takimi bardak takimi mazide kaldı ☺️ ben bursadan istanbula götürdüğüm için kirilicak bise alamadım o yüzden nevresim takımı aldım aslinda 
(60 puan) tarafından
Şuan Karaca ya bakıyordum indirim flnda var beyaz krem o tarz baktım 100 150 tl civarı
(9,626 puan) tarafından
Çok iyi canım ben bi kaç ay önce karacanın nevresim takımını kendime aldım 300 civarıydı
(60 puan) tarafından
Bugün aldim Karaca dan nevresim ve yastık takımı 100 tl modelide çok güzel ve %100 pamuk
(9,626 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın canım baya uygun almışsın iyi günlerde kullansın seninde kesene bereket ☺️❤
(60 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Canm bence kapı susu yaptir soyisimlerine özel ve isimlerine özel bide kahve fincani alabilirsin veya isme özel duvar saati olabilir çok güzeller yengem bana ev hediyesi yaptırdı büyük bir caydanlik icin de bnm ve eşimin ismi altindada 6 tane bardağı var resim atamiyorum atabilseydim resmini gosterirdim
(60 puan) tarafından
Kapı süsü de güzel fikir aslında duvar saatini düşündüm de evini tam bilmiyorum renk uyumunu oyuzden vazgeçmiştim
(1,505 puan) tarafından
Aynn canm Sen en iyisi kapı susu yaptir isime özel veya soyismi ne ozel
daha çok kullanılıyor
(60 puan) tarafından
Nevresim dedi bi arkadaşta kapı süsü ve nevresim ikisinede bakıp karar vercem yattı aklıma teşekkür ederim
(1,505 puan) tarafından
Rica edrrim canm
0 oy
(36 puan) tarafından

Böyle bişey güzel olabilir hem uygun 

image

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Emaye caydsnliklar çok güzel Karacanın 
0 oy
tarafından

Fincan takımı 

Şık bir şekerlik 

Bardakları ile satılan şık misafir sürahi setleri var ondan alabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Linkin (15,225 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 315 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde Ne fark eder (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 362 göst.
14 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde DeryaDenizz (1,015 puan) tarafından soruldu

380,078 soru

11,377,807 cevap

34,864 kullanıcı

...