0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar saat 3 ten beri 20 dk 15.dk da bir gelen sancılar kasılmalar bebeğin aşırı derecede hareketli yatınca sanki nefesim kesiliyor sancılar dan bu doğum belirtisimi 40.3 haftadayim ama ne suyum geldi nede nisan hiç böyle olmamistim hastane 1 saate uzakta gitsem geri gönderirler diye onca yolu çekmek istemiyorum Nolur sunuz başınıza böyle geldimi doğum mu başladı 

13 Cevaplar

0 oy
(131 puan) tarafından
Canım ne duruyorsun koş git doğumun başlamış büyük ihtimal belin de de agrı varsa doğum sancısı bu büyük ihtimal 
(860 puan) tarafından
Belim de ağrı yok canım rahmimde kasiklarim da şiddetli sancılar oluyor bebek aşırı derecede hareketli
(131 puan) tarafından
Bende 29+4 üm dünden beri hastaneydim kasıklarım çok agrıyordu yürüyemiyordum pantolonumu zor giyiyordum bi geldik rahmim incelmiş 1cm açılma var hemen önlem aldılar ama senin zamanın gelmiş zaten git bence aksatma bu durumu
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
 ben senin yerine olayım giderim hastaneye çünkü doğum sancısını benziyor kaç saattir çekiyorsun haftan da gelmiş 
(860 puan) tarafından
Yaklaşık 3 saat tir böyle biraz yatiyim dedim yok sancılar dan yatamadim
(3,823 puan) tarafından
Oo azan git biran önce canım hatta ambulans çağır onunla git
(860 puan) tarafından
Arabamız var canım korktuğum şey ya yalancı sancı ise bu kış günü perişan olmak istemem insAllah doğum başlamıştır Rabim bir avazda kurtarsin yavrumuz u sağ salim kucağıniza verir insAllah
(3,823 puan) tarafından
İnşallah canım 3 saattir çekiyorsa göndermeler geri yalancı sancı en falz 1 saat sürer suyun evde gelirse sıkıntı 1 saatlik yol canım doktora dersin benim yatışımı yap diye yaparlar
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Olabilir canım haftan belli hayırlısıyla doğur 
(860 puan) tarafından
İnsAllah kuzum insAllah yaa Rabim bir an önce kucağımiza versin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Suyun gelmesi şart değil zaten zamanın gelmiş yol da varmış bir an önce çık canım geliyor bebişin. 
(860 puan) tarafından
Yaa insAllah kuzum Rabim bir avazda kurtarsin insallah
(13,202 puan) tarafından
İnşallah canım benim Allah bir avazda kurtarsın çantab vs hazırsa duşunun al çık.
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Gonderirlerse göndersinler kız kalk git ne duruyon doğumun başlıyo olabilir rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(860 puan) tarafından
Amin insAllah kuzum insAllah dua edin insAllah sağ salim kucağıma aliyim
0 oy
(790 puan) tarafından
Canm nişanin vs geldimi altini sil bi pecete ile
0 oy
(192 puan) tarafından
Rahminde sancı varsa açılma olmuştur bende senin gbiydm mahfoldm akşam 6dan sabaha kdr çektim 3santim açılma olmuş oyuzfen sancı ve dedi
0 oy
(3,739 puan) tarafından
40+3 benimki de böyleydi gittim hastaneye 3 cm açıklık varmış
0 oy
tarafından

Doğumun başlayabilir hayırlısıyla doğur inşallah

0 oy
(10,384 puan) tarafından
Doğum başlamış bacı her doğum su ile nişanla başlamaz 
0 oy
tarafından
Zamanın gelmiş zaten su her zaman gelmez bazen doğumda patlatirlar 
0 oy
(507 puan) tarafından
Canım ihmal etme araba da varmış hemen git. Gerekirse orda sanciyi çekersin suyunu beklersin bu haftada böyle sancın varken aklı olan hastane geri göndermez :) Yol 1 saatmis zaten belki gidene kadar suyun da gelir hazırlan çık sen hemen 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Naptın canım gittin mi hastaneye 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 192 göst.
0 oy
8 cevap 179 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde SnurT (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 422 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu