0 oy
899 göst.
Aile kategorisinde (517 puan) tarafından
Sinir ve ağlama mide bulantısı belirtilerim var ilk bebeğimi de 5 gün önce erken gebelik testiyle öğrenmiştim. Normal ucuz gebelik testleri ile yapsam 2 gün önce varsa gebelik çıkar mı?

6 Cevaplar

0 oy
(372 puan) tarafından
İstiyor muydunuz korunmadayısanız olabilir 
tarafından
Evet size diyorum bayana bu sekilde cevap vermenizi gerektirecek bisey sormamış yani agresifsinz ever ama geblikle alakali degil
(372 puan) tarafından
İyi de ben ne dedim ki burda korunmadaysanız yapın çıkar diyorum ama yok korunuyolarsa onun için beklesin yani yanlış ne var burda
(517 puan) tarafından
Benim agresif biri olduğumu nerden biliyorsunuz da bu şekilde cevap verme hakkını kendinizde buluyorsunuz ayrıca ben kimseyi terswleyevk birşey söylemedim benim sorumu yanlış anlamis onu duzelttim sorum hamilemiyim diye değil. Gebelik testinde hamilelik varsa eğer 2 gün önceden çıkar mı diyeydi. Tersleyecek veya kalp kıracak bir cevap da vermedim. Sizi ilgilendirmeyen konualra yorum yapmayın. Başkalarını da yargılamayın. Iyi günler. Ayrıca bana agresif cevap veriyor demissiniz ama beyza hanim diye hitap etmişsiniz
tarafından
Beyza hsnn size degik sozum yanlış anladinz beyza hanima neden bu seklde agresif cevap verouirsunz demistkm oglusumma
(372 puan) tarafından
Ha tamam o zaman iki oğlan anası :) sende yap bbi test yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 3 gün kala yaptım. Çıktı.  Varsa ve geç döllenme değilse çıkar inşaAllah
(517 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Sabah ilk idrarla doğru sonuç verir canım bend sadet günümde yaptım sabah ilk idrar ile doğru sonuç verdi
(517 puan) tarafından
Sağol canım yaparsam da sabah yapayım
tarafından
Aynen canım öyle yap senin bebiş küçüktü ama sanki canım eminmisin gebelik olduğundan
0 oy
(13 puan) tarafından
Canım benim iki gün önce kan testinde bile çıkmadı , herkeste farklı olabilir yani. Olduğunda şaşırmıştım bende
(517 puan) tarafından
Hımm sağol canım testte çıkmazsa boşuna yapmayın diye sordum da
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Yap çıkar bence
(517 puan) tarafından
Sagolun teşekkür ederim
0 oy
(2,590 puan) tarafından
     Cikar bence
(517 puan) tarafından
Sagolun teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 456 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gul kara (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.
16 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde poyraz3307 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
21 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa96 (12 puan) tarafından soruldu

377,750 soru

11,305,974 cevap

34,732 kullanıcı

...