0 oy
2,499 göst.
Diğer kategorisinde (751 puan) tarafından

image

image

image

kızlar malum mizgin 1.ayında yoğun bakımdaydı ve ben hayal ettiğim gibi konsept çekimini yapamadım 46 gününde hem 1 aylık konsepti hemde kırklı resmini çektim içimde kalmasın dedim :) 

Geç oldu ama güç olmasın :)

Bize gelirsek işitme testinden kaldı üniversiteye sevk ettiler bizi orda yapılan cihazdada kaldı yine kbb ye gönderdiler falan filan bissürü iş

İmmünoloji ye randevu bulmak kimin hattine düşmüş mecbur birilerini araya koyup halledicem onu o Bi kenarda bekliyor. Ortapediye az kaldı ayakları için götürcem yeni doğan takibi yapıyorlar Bi yandan ama en ve en önemlisi 3 ayda olan beyin emarı onu bekliyorum canlarım Bi yandan zaman donsun geçmesin bişey öğrenmek istemiyorum diyorum Bi yandan da biran önce geçsin ne varsa bilim diyorum. Ama ne olursa olsun sonuç mizginim benim ilk göz ağrım ve yılların hasretiyle geldi hala baktığımda inanmıyorum bu benim kızım mı diyorum 5 yıl nasıl geçti diyorum 9 ay hamilelik dönemi naısl geçti diyorum şu an kucağımda yanımda da allahtan başka ne istim ben diyorum ona her baktığımda evlat hasretiyle yananlar geliypr aklıma ve onlara dua ediyorum çünkü düşünenin halinden düşen anlar derler ve bende geçtim o yollardan çok iyi bilirim. Bizde durumlar böyle canlarım hepinizi çok seviyorum uzadı da uzadı kusuruma bakmayın yatıyor Ken yazayım dedimm ❤️ :) :) 

35 Cevaplar

+2 oy
(6,136 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sen hergün günlük gibi yaz buraya biz her gün okuyalım :)<3

tarafından
Vallahi ya hiç bıkmadan harfi harfine okuyorum
-Reklam-
0 oy
(303 puan) tarafından

Çok güzel olmuş canım Rabbim evladına şifa versin sana bağışlasın onu.İnşallah bundan sonra da bütün zorluklara göğüs gerip sağ salim atlatırsınız hepsini.<3

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Oyy güzellik yerim seni ben maşallah konsept fotoğraflarını sevsinler senin çok güçlü bir kızın var Leyla Allah sana ve babasına bağışlasın benim için kokla çok seviyorum mizgini inşallah testlerden olumlu sonuç alıcaksınız
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş cnm kuzum benim ya öp mizginimizi tatlis Mizgin ❤❣❤❣☺
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Gordugum enniyi paylasim diyebilirim. Cunku surekli bakiyorum bir gelisme var mi nasillar iyiler mi doye. Prensese kocaman masallah diyorum. Saglik durumunu acikladin ama bennboyle fotograftan bakinca masallah saglikli gorunuyor insallah cok daha iyi olur sağlığı. Aileler genelde hayirli evlat ister kendilerinile pay cikartmazlar. Ama ben hayirli ebeveyn olmaninda cok onemli oldugunu dusunuyorum. Allah daha iyi bilir benim gordugum kadariyla sizde hayirli ebeveynlersiniz. Minik mizgin cok sansli iyi ki senin gibi bir anneye sahip. Insallah cok daha guzel haberlerini sevinclerini paylasirsin bebisinle merakla takipteyim :)
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Allah bagislasin annesi masallah. Rabbim sifa ismiyle sifa versin. Insallah sonuclarda olumlu cikar amin :) guzel konseptin diger gorduklerimden  farkli begendim.
0 oy
(296 puan) tarafından

Oyyy teyzeleri yesin onu esmer bomba bu yaa..

Allahım saçlara ben benimkinden daha çok resmenn doğuştan güzel yavrun Annesi
Rabbim sizi korusun <3
0 oy
(588 puan) tarafından
Inşallah daha hayırı haberlerle gelirsin canm kızgın sağlığına kavuşur rabbim acil şifalar versin 
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Oy maşallah canim ya. Bugüne şükür daha da iyi olcak insallah. Rabbim şifa versin hersey gönlünce olsun canım benim 
0 oy
(34 puan) tarafından

O kadar güzel ki <3 sağlıkla büyüsün her zorluk geçsin gitsin bir an önce 

0 oy
tarafından

Çok güzel olmuş cnm yaa<3

Insanlar önce beyin emarindan sonrada ne rahatsızlığı varsa hepsinden bir anda kurtulur mizginimiz:)Rabbim size bagislasin inşaallah cnm:)

0 oy
(3,798 puan) tarafından

Kurban olurum ben ona canm benm cok guzel olmuslar rabbim hayirki rızıklar versin Aanne babasina bağışlasin insallah cook saglikli ömru olsun her zaman dualarim sizinle <3

0 oy
(1,397 puan) tarafından
Maşallah canım rabbim bağışlasın şifa versin inşallah çok daha iyi olacak kuzum 
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Maşallah güzel prensese nice kırk günleri yılları olsun rabbim sağlık sıhhat şifa versin inşallah yavrunu sana bağışlasın darısı başımıza inşallah tatlım hayırlı olsun kuzum 
0 oy
tarafından
Harika olmuş kuzum

Rabbim şifa versin kuzuya. Inan hep dualarımdasin. Rabbim.acisini göstermesin insaallah
0 oy
(6,053 puan) tarafından

oyyy masAllah <3

0 oy
tarafından
Allahım leyllaaaaaa her paylaşımına ağlıyorum ya ;) bu çok güzel bir bebek ya allahım ömrünü bahtını güzel eylesin inşallah ❤
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Oy canım içi kurban olurum ya rabbim evladına şafi ismiyle şifa versin inşallah canım benim rabbim büyüktür inşallah bu süreci güzel haberlerle atlatırsın bende evlat hasretiyle yanıp sonradan kavuşan olarak seni çok iyi anlıyorum dualrım seninle güzel yürekli anne ♥♥
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Çok tatlı bakmış yaaa maşallah Rabbim sana bagislasin<3<3

0 oy
tarafından
Ayyyy masallah canim cok guzel olmus insallah guzel haberler alirsiniz ❤

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,807 göst.
3 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,473 göst.