0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
Bebeğim 1 aylık, artık eldivenlerini çıkartmak istiyorum çünkü parmak araları hep  tüy oluyor temizlemesi zor oluyor ellerini yumruk yaptığı için. Çıkarttıktan 10 dk sonra elleri buz gibi oluyor ama ne yapmalıyım 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gündüz çıkartıyor gece takiyirum kırk beş günlüğuz
-Reklam-
0 oy
tarafından
40 çıkınca tırnaklarını kes kuzum çıkar takma daha ellerini tanısın
(17 puan) tarafından
Tamam  çok teşekkür ederim. üşür diye korkuyordum kıyamıyor insan :)
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Biz iki aylık olcaz ellerini tanıyana kadar böyle canm hem yüzünü tırmalıyor hem elleri öşüyo 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eylülde doğdu hiç takmadım taktırmadı. 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
15 gunlukken çıkardım ben temmuz bebeğiydi ama çok sıcaktı kıyamadım tırnaklarını da kestim kendisini çizmedi
(17 puan) tarafından
Bende kesiyorum tırnaklarını ama üşür diye çıkartamıyordum. Teşekkür ederim
(2,069 puan) tarafından
Rica ederim dediğim gibi temmuz bebeği olduğu için çıkardım ben sen biraz daha bekle istersen
0 oy
(439 puan) tarafından
40ı çıkınca kes tırnaklarını banyodan banyoya tak
(17 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(660 puan) tarafından
1 hafta taktim canım uzun sure takmadım ve tirnak kesmek içın 40 çıkmasıni beklemedim 
(17 puan) tarafından
Bende beklemedim tırnaklarını hep kesiyorum ama elleri üşüyor diye çıkartamıyordum eldiveni. Teşekkür ederim
(660 puan) tarafından
Rica edrm cnm o zaman sadece gece tak gunduz fazla usumez
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Iki ayi doldu devamli takiyorum
0 oy
tarafından
Geceleri çıkarıyorum gündüz takıyorum yoksa tırnakları kısa da olsa yüzünü çiziyor 
(17 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ellerinin soğuk olması çok normal canım benimki yazın ortasında doğdu ama yinede elleri buz gibiydi doktora söylemiştim oda şuan çok normal dedi evde ben atletle bile pişerdim evimiz o derece sıcak oluyo ona rağmen elleri ve ayakları çok soğuk olurdu ben üsüdügünü zannederdim ama ondan değilmiş yani çıkarabilirsin ben eldiven azla kullanamadım sadece ilk bi hafta devamlı kullandım sonra geceleri kullanmaya başladım sonra hiç takamadım çünkü bu seferde çok sicakliyodu
0 oy
tarafından
Ben 1 aylıktan sonra cikartmistim motor gelişimi acisindan
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Çok normal el ve ayakların soğuk olması kan akışı en son orda biter çünkü.Eldivenden mikrop kapabilir takma
0 oy
tarafından
Canım bebeklerin açık yerlerinin soğuk olmasını doktorlar önemsemeyin diyorlar. Elleri vücudunda en uzak yer olduğu için açıkta olduğu için soğuk olur hatta yanakları ve burnu da soğuk olur , onun üşüyüp üşümediğini ense tarafından ve ön göğüs tarafından rahatlıkla anlarsın. Tırnaklarını kes, sonra rahat etsin bence. Benimki erken doğdu sürekli uyuyordu önce, sonra günü dolup kendine geldiğinde sürekli ağlamaya, eldivenlerini ve şapkasını çıkarmaya başladı hiç istemedi bende hiç zorlamadım ve takmadım, tırnağını kestikçe birşey olmadı.. Bir de elini hep yüzüne getirir burnunu kapatırdı benimki korkardım nefes alamayacak diye seve seve çıkardım =) 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Iki bucuk ayligiz biz sadece 10 gun taktik hicc sevmiyodu kizim cikartiyoduu kullanmadik hic. Ama sende sadece geceleri takabilirsin.
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Ben 1 aya kalmaz çıkardım 
0 oy
(741 puan) tarafından
Çok takmak iyi değil
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ben hiç takmadım:)
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Çıkar ellerini tanısın kuzum