0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde (800 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar  evinde bu paketleme islerinden yapan var mi kizlar. Varsa bana da bilgi verebilir mi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Foto falan yok canım 
(800 puan) tarafından
Foto atmadim ki zaten
tarafından
Bu paketleme dedin yanlısı anladım
(800 puan) tarafından
Yok ek is yapıyorlar  ya evde otururken ben de yapayim dedim netten baktim biraz kargoyla ürünleri aliyorlarmis yapip gonderiyorlarmis. Bildiginiz bir yer var mi diye soracaktim. Tabi soruyu tam sormayinca :)
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
Canım işkur veriyorum artık Google yaz daha net bilgi alırsın ev hanımları işkur yaz kayıt oluyomussun sana mesaj atiyolar paket işi felan geliyor bende gidicem görüşmek için ayda 600 800 kesin geldii var diyorlar 
(800 puan) tarafından
Valla cok iyi olur yaa direk evkur burolarina mi gideceğiz  siteden mi basvuru yapacağız
(382 puan) tarafından
Kız ev kur değil iş kur bürolarda gidin diyo canım ben öyle gördüm öyle yapicam eve tel toka kibrit sabun nikah şekeri felan oaksrtle e veriyolar
(800 puan) tarafından
Tel ev kur yazmis :D neyse ben de gideyim yaz tatilinde
0 oy
tarafından
Sosyal medyadaki sitelere güvenme canım önce senden belirli bir ücret isteyip ürün gondericeklerini söylüyorlar sonrasında hiç birşey gondermiyorlar semtindeki çarşı dan veya iş kurdan bak 
(800 puan) tarafından
Sosyal medyada gordum tanesi 60 krs diye iletişime  gectim dedigin gibi ucret istediler guvenemedim. Aklimda yoktu aslinda hic boyle  bir sey ama görünce  aklima yatti :) seneye cocuk oldugu icin calisamayacagim kayinvalidemin yaninda kalacagim birlikte yaparız  diye düşündüm
0 oy
(78 puan) tarafından
Benim bi arkadaşım sigara sarma işi yapıyordu pakete 5 liradan günlük 50 lira falan kazanıyordu bende yaşadığım semtteki tütüncülere sordum herkes kendi ailesindekilere yapıyormuş istersen sende kendi yasadigin semte bi sor araştır hem kolay hemde parası baya iyi 
(800 puan) tarafından
:)) kendim icin degil aslinda  bebegim dogunca çalışamayacagim kaynanamla birlikte kalacagiz bir yil onun icin istiyorum  boyle eline ugras vereyim bana sarmasin isiyle ugrassin ben de bebegime rahat rahat bakayim
0 oy
(10,430 puan) tarafından
Nasıl canım genelde paketleme işleri atölyelerde olur 
(800 puan) tarafından
Kaynanam disari cikmaz canim. Boyle kargoyla falan  gonderiyorlarmis  sen tamamlayip veriyormussun ist oturuyorum  orada baya yapan var duyuyorum da aksaray da oturcam seneye orada boyle seyler var mi bilmiyorum
(10,430 puan) tarafından
Bende istanbuldayım buralarda inci boncuk işleri var bide berelerin ponponlarını yapanlar var ama hiç paketleyen birini görmedim
0 oy
(396 puan) tarafından

Canım yapılacak en iyi iş oturduğun yerden gezmekte bile yapabileceğin Farmasi :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 87 göst.
24 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,902 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
0 oy
0 cevap 61 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
11 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde 34. (372 puan) tarafından soruldu