0 oy
1,084 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben sabah güzel güzel kahvaltı hazırladım yedi evden çıkarken akşama ne yapayım ne istersin dedim oda hamile sesin canım ne isterse onu yap ben sana ayak uydururum dedi. 

Bende tavuk patates verdim fırına  şehriye çorbası yaptım. Dedim bide gelmesine yakın salata turşu yeter.

Şimdi aradı onları yarın yeriz bana kuru fasulye pilav yaparmısın dedi.  

Acaba benim yerime o mu hamile. Şüpheleniyorum. Ona da dedim güldü ben sana güveniyorum yaparsın dedi  

Kalktım fasulye koydum aygaza. Gülsemmi ağlasam mı deli gibi canı birşeyler istiyor sürekli 

23 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Tek suphelendigin seyler bu olsun canım:))yavas yavas yap yorma kendini  erkeklerde hamilelikte kilo aliyo saka gibi;))
tarafından
Evet çok şükür
-Reklam-
+2 oy
(14,032 puan) tarafından
Eşimin de boğazı hiç durmaz kurabiye yapar mısın tavuk kızartır mısın evde cips var mı gelirken alayım çekirdek var mı turşu kaldı mı ayyyy bi dursun şu boğazın diyorum bende artık :D erkekler maşallah ya baya iştahlı 
tarafından
Benimkide öyle cnm bide yiyorlar yiyorlar az bı göbek çıkıyor 2 gün dikkat etsin hemen gidiyor o göbek
(282 puan) tarafından
Valla eşimi anlatmissin evde olduğunda bı dakka boş durmaz boğazı
tarafından
:))))))).   ʘ‿ʘ
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Oluyor bazen bizimki de öyle yapıyor 
tarafından
Tek değilmişim sevindim
+1 oy
tarafından

Tek derdiniz bu olsun canım yeyer kı adam asermıs :D

tarafından
Ama hep aşeriyor.
tarafından
Oda zor kuzum :)
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Ahahahah enişte bence de hamıle :) 
tarafından
Bencede cnm
0 oy
tarafından

Hahaaa kızz güldürdün beni ama çoğunlukla erkekler daha fazla aşeriyo yemeği onuda bi doktora götür belki hamiledir nerden biliyon 

tarafından
Evet mantıklı evde şakalasiyoruz göbek yaptı biraz benden önce doguracan diye
0 oy
tarafından

Bazen benim eşimde bu şekilde davranıyor ama genelde ne yaparsam yer :) 

tarafından
Benimkide yer ama şimdi o yaparmısın dedi ben nasıl kırayım onu.  Akşama kadar çalışıyor
tarafından
Yap tabi canım kırma:)
0 oy
(10,904 puan) tarafından
Gel sarılıp ağlayalım =) 
tarafından
Gelim cnm gelim
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Belki adam aşeriyor canım senin yerine olamaz mı :D
tarafından
Olabilir.  Benden kat kat fazla aşeriyor
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben hamileyken eşim benimle aseriyordu bide hep aynı şeyleri yiyip içiyorduk tabi ben 25 kilo aldım bu yüzden canımız ne istese yiyoduk canımız İskender çekti diye Bursa'ya gittik yerinde yedik ☺️
tarafından
Afiyet olsun cnm İskenderi her şeyi ben evde yapiyorum daha lezzetli
tarafından
Hahhaha kız varya :D adamı Bursaya götürmüş helal olsun benimki yerinde kipirdamiyor :D
(4,698 puan) tarafından
Şey diyordum oğuz gözümü kapatınca İskender şelalesinde görüyorum kendimi diye oda ciddi misin dedi he valla dedim benimde canım 1 haftadır istiyo dedi o zaman yerinde yiyek yiğidim biletleri al dedim sabahtan gittik çok güzel bir gün geçirdik:D
0 oy
tarafından

Kiz bende hamileyim benimkide öyle :P

Göbeği benden çok çıktı ben daha hiç aşermedim o yok canim bunu istiyor bunu istiyor diyip duruyor :P

Kadin 1 kere doğurana kadar adam dokuz doğururmuş derler:P

tarafından
Senin yarıdan fazlası gitmiş
tarafından
Çabuk geçti canım anlamadim bile :)
Senin yeni daha biliyorum :) Geçer ama sayılı gün
Sağ salim alalim inşallah kucaklarimiza
tarafından
Amin inşallah canım. Benim de şuan geçiyor şükürler olsun mümkün olduğunca sitres yapmamaya çalışıyoruz
tarafından
Yo yo kesinlikle stresten uzak dur canım ne sana faydası var ne bebeğine  . akışına birak :)
tarafından
Bende öyle yapıyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Sabah söyleseymiş ya ben olsam yapmazdım yarın yapardım.
tarafından
Kıyamam cnm akşama kadar çalışıyor cnm akşama kadar evde yatıyorum o mutlu olsun ben yaparım
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kiz allah senii bende baska bise sandim aman hersey yemek olsun yap abi asermis iste  keske benimkide aserse kuru fasulye bende cok severim 
tarafından
Attım aygaza cnm akşama kadar çalışıyor. O yeterki istesin
(1,358 puan) tarafından
Aynen cnm yoruluyorlarr sende dinlen o pisene kdar
0 oy
(119,310 puan) tarafından
Yarina kalan yemekleri bana ver please 
tarafından
Hemen cnm ❤️
0 oy
(1 puan) tarafından
benimki dunyayı yer ama asla kilo almaz yemek seçmez herşeyi  yer ama bazen yetişemiyorum anında bitiriyor hayret ediyorum bazen
0 oy
(44,652 puan) tarafından

Kız tek derdin bu olsun:D

0 oy
(227 puan) tarafından
Başlıkla postun muhteşem uyumu :) ya da ben artık kötü postler okumaya alıştım sanırım istemem kötü bişey olmasını eme öyle bi açıklama bekliyodum postu okuyunca 
0 oy
tarafından
Benim esim de öyle sürekli bir şeyler istiyor canım çekti olsada yesek gibi
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Ay bnmkide bazen öyleydi canm ❤️
0 oy
tarafından
O neydi gı Bismillahirrahmanirrahim :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 599 göst.