0 oy
602 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Bebeğim uyumuyor dün gece ölmek istedim diye post bile açtım o uykusuzlukla. Normal de uyumaz ama ses de çıkarmazdı pek sadece ben uyanırdım dün gece yeni yeni bağırmayı öğrendiği için bağırdı eşim de bir kaç kez uyandı ama çocuğu hiç alıp da sallamadı. Sabah uyandı hiç iyi değilim dedim. Bir de bana sor hiç uyumadım ne biçim geceydi dedi. Bende 6 aydır böyle bir de beni düşün sen uyanıp uyudun hemen ben uyuyamiyorym bile dedim. O da of basım ağrıyor he bir tek sen kötüsün dedi. Ya evet canım ben boyleysem seni düşünemiyorum keşke uyusa demek bu kadar mı zor dedim  sonra bugün evde olduğu için temizliğe başladım saat 10da 15.30a kadar ara ara emzirerek sürekli iş yaptım. Bitti geldim hemen çocuğu verdi geçti yatak odasında uzanmaya. Bir benim şansıma mi böyle kızlar. Benim bundan sonra yarim saat bile iş güç yapmayıp çocukla da ilgilenmediğim zaman olmayacak mi. Bebeğimi tabiki çok seviyorum uyuduğu zaman bile kısacık uykusunda özlüyorum ama çok yoruluyorum.. 

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Allah herkese merhametli eş versin 
(2,252 puan) tarafından
Amin..
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun gerçekten anlayışsız bir eşin var allaha şükür çok anlayışlı halimden anlayan bir eşim var inşallah senin eşinde düzelir 
(2,252 puan) tarafından
26 ben de 24 :)
tarafından
Benimki de 26 olgunlasmalari için biraz daha zaman geçmesi gerekiyor 30 falan
tarafından
Karakter ile alakalı kimi erkek daha genç yaşta olgunlaşıyor kimisi daha geç
(2,252 puan) tarafından
Her şey gönlümüzce olsun inşallah..
tarafından
İnşallah allah herkese huzur, ağız tadı versin
0 oy
(218 puan) tarafından
Geçeçek bu günler kalbini ferah tut dua oku içinden cnm 

Başlık içinde AMİİİNN
(2,252 puan) tarafından
Inşallah canım ınsallah..
0 oy
(320 puan) tarafından
canım Allahım halden anlayanlarla karşılaştırsın erkekler çok bencil bi çogumuz böyleyiz 
(2,252 puan) tarafından
Kesinlikle canım bizim yorulabilecegimiz akıllarından geçmiyor ama kendileri hep yorgun. Rabbim bizlere güç kuvvet versin
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Ya benimki sesine falan laf yapmaz ama temizlik yapacağım zaman 5bucuk aylık bebeğe televizyon izletiyor oynamıyor yani isim bitincede direkt kucağıma veriyor sanki hiç yorulmamisim gibi sonrada sen çocuğumdan bile şikayet ediyorsun oluyor 
(2,252 puan) tarafından
Ah iste aynı sadece bakmak zorunda olduklarında bakıyorlar çocuk onlarında çocuğu
0 oy
(677 puan) tarafından
Okumuştum diğer postunuda.kizim 9 aylık inan hala oyleyiz 9 aydır uykusuzum.hemsireye söyledim doymuyor mu neden gece surekli meme istiyor dedim oda dediği bnm oğlum 2 yaşına kadar öyleydi memeden kestim sonra uykusu düzene girdi sabretmek lazım dedi.sma ama almıştım onu hep kustu bir haftadır pirinç unuyla mama yapıyorum başucuma koyuyorum uyandığında hemen onu ısırıyorum öylece 3 saate yakin uyuyor sende dene istersen.yatmadan öncede odasında dua aciyorum sonra yatırıyorum.eş konusuna gelince inan çoğu böyle.ogluma cok guzel bakardı esim ama simdi kızımı kafası kaldırmıyor.haftasonu 3vde oldukça 1-2 saat bakıyor anca ozaman uyuyorum bende
(2,252 puan) tarafından
Deneyeyim canım bakalim içer insallah
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Hepsini aynı beee;)

(2,252 puan) tarafından
Pis benciller :)
0 oy
(265 puan) tarafından
Allah anlayışli es nasip etsin canim valla benim esim gecse rahatça yapatmaya diger odaya yatagi basina yikarim sanırım o onunda evladı sonucta ayip yani sana laf etmesi de bari zorlandigini kabul etse birde tavir alıyor .
(2,252 puan) tarafından
Ya iste ben yoruluyorum iste diyor ya ben yorulmuyor muyum diyorum yoo diyo e o zaman al çocuğu sen ilgilen hafta sonu nasılsa yormuyor diyorum. kaçıyor. Ya yapmasa bile 2 güzel laf yeter ya canım çok yoruldun gececek bu gunler dese bile yetecek
(265 puan) tarafından
Isin zor ya yapmasi gerekli
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben de benimkiyle sabah biraz atistik iş yaparken çocuk ağladı geldi bıraktı gitti. İslerim hala duruyor onun yüzünden. 12 de uyandı beyefendi şimdi yine uyuyor. Keşke bugün çalışsa ya haftasonu olunca cinlerim tepeme çıkıyor işlerim hep akşama kadar bitmiyor
(2,252 puan) tarafından
Ah iste sabaha kadar onlar emziriyor da uyuyorlar sankk
0 oy
(6,794 puan) tarafından

:ermm: Biz öyle durumda ayrı odalarda yatmak zorunda kaldık. Çünkü geceleri hiç yatmazdı dizlerim ayaklarım robot olmuştu hissetmiyordum.  Bi de gece onla mi tartişcamdı bebeğim herşeyden önemli..  7 aya kadar sırtımda alıp evi süpürürdüm:( Çok şükür 40 ta annem vardı iyileşinceye dek yardım etti bana<3 Şimdi yeni yeni düzelmeye başlıyor uykuları çok şükür ki :angel:

Kaynanalara göre oğulları yorgun olurmuş hemen yatıp dinlemeleri lazımmış pehhhh :angry:  bizleri kimse düşünmüyor kardeşim ALLAH sana çok sabır versin canım :unsure:

(2,252 puan) tarafından
Annelik çok zor cok da güzel iste.. Ama destekçi es şart. Hele bir de benimki anasının evinde her halti yapardi evi orda bir süpürür koltuk altlarına kadar ama niyeyse evlendi bana el atmiyor
(6,794 puan) tarafından
Annelerine dayanamazlar:)))
0 oy
tarafından
Çünkü bizim yaptığımız şeyler onlara çok basit geliyor.
(2,252 puan) tarafından
Aynen bu kadar saat ne yaptin diyor 1 saatlik iş diyor haftaya sen yap diyorum yok ona da yok aslında biliyorlar zor oldugunu ama kabullenmiyorlar
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Valla canim degerini anlasin istiyosan evde hicbirseyi tam  yapmayacaksin zora sokmayacksin kendini cocuk durdugu zamn dinl3nmekde  hakkimiz robit deiliz sonucta. Yemek yapma  mesela durmuyi de evkerini piril piril yaomaa bak gor o zamn nasil bakiyi cocuga o isleri yapman  icin. 
(2,252 puan) tarafından
Ya bebeğini çok sever tabi ama çok usengec hep yatsa yatar yani bir tuvalete gider o. O yüzden çocuğa da bakası gelmiyor
(4,152 puan) tarafından
Anladim ins degisir canm cunku insaninn kendine vakit ayirmaya cok ihtiyaci oluyo gerçekten
(2,252 puan) tarafından
Kesinlikle yarim saat bile yeter..
(4,152 puan) tarafından
Esim.bes de isten gelir bir atarim kucaginaa dort bes saat ellemeem bnde kızlarımla vakit geciriim telle ugrasirim. Ins sennkide yapar  eb yakin zamnda
(2,252 puan) tarafından
Inşallah canım..
0 oy
(48,690 puan) tarafından
haklısın canım Allah merhametli es versin anlayis versin esine
(2,252 puan) tarafından
Amin canım sagol
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Dedim  heralde cocuga baktida kizda azcik  uyudu bide baktim adam hödük ☺️☺️☺️

Yok benim bebegim  birgun uyumasin eşim  ertesi gün  bana yat dinlen ben bakarim der ❤
(2,252 puan) tarafından
Yok canım nerde yontulmamış benimki  maşallah canım Allah bozmasın
(2,722 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kuzum insaninda zoruna gider haliyle bi arkadas demisya hicbiseyi tam yapma gündüz  o uyursa sende uyu benimde uyumak hakkim de anlasin azcik sagol kuzum Allah razi olsun
(2,252 puan) tarafından
Diyorum canım da havada kalıyor..
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Çocuğu yaparken iyi ama bakmaya gelince anneye at ne ala memleket valla.. Eşine Allah merhamet versin. 
(2,252 puan) tarafından
Amin canım sagol
0 oy
(216 puan) tarafından
Cnm.kendini yanliz hissetme belki burdakilerin eşleri dünyanın en anlayışlı eşleri olabilir ama ben cok gördüm eşler pek bebek bakmaya yada uykudan ödün verecek insanlar değil zaten erkeklerin yapısında yokki bak genelde kadın ölürse erkek evlenir ama erkek ölürse kadın gerek duymaz .neden bi dusun ? senin eşinde eminim iyi ve anlayışlidir ama herseyden olamayabilir. Bu inu kötü yapmaz her babada ayni olmak zorunda degil belki alisma sureci belki 2 sene sonra yanindan ayirmiycak .valla ben temizlik bile yapamiyorum esim varken kizim uyudugu zman azar azar yapiyorum .amannn canjm buda gecer allah saglik versin

Cnm sabret biraz daha büyüsün düzeliçek elbet analık böyle birşey napcan allah sağlık versin hepinize önümuzde kimbilir neler var allah beterinden korusun 
(2,252 puan) tarafından
Amin canım canları sağolsun da. Sağol zaman ayırıp yazmışsın Annelik gerçekten zor bu yüzden kutsal demek :)
0 oy
tarafından
Benimkide ilk aylarda böyleydi. Yeni yeni düzelmeye başladı. Ben gece boyu uyumuyodum sabaha karşı bebeğim uykuya dalarken eşim uyaniyodu ise gitcem çocuğumu sevmeden mi gideyim akşam zaten geç geliyorum yine sevemiyorum diyerek çocuğu uyandırıyodu benim zorlukla uyuttugum çocuğu. Ben gözünün içine bakıyorum uyusun da bende yatayım diye beklerken. Aşırı anlayissizdi çok kavga ettik hep kendi yorgunluğunu düşünüyordu beni hiç sormuyordu Allah sana ona göre güç vermiştir diyodu ama vakit geçtikçe anlamaya başladı beni
(2,252 puan) tarafından
Ay valla senin eşine de sinir oldum şimdi uyuyan çocuğu uyandırmak ne kiz. Allah yardımcımız olsun. Ne güzel değişmeye başlamış seninki darısı bana

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 692 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 2,839 göst.
4 Ekim 2019 Aile kategorisinde Gizem (89 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 944 göst.
12 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 255 göst.