0 oy
1,000 göst.
Diğer kategorisinde (530 puan) tarafından
Bıktım bu kaynanamdan pislik insan dün eşimin arkadaşı aradı muğlada otelleri var bize 10 günlük tatil hediye etti eşimde kabul etti çok ısrar edince çok severiz eşini felan da tanıyorum neyse kaynanam her zamanki gibi bizdeydi bende gelim dedi eşimde ben kurban bayramında gidecem sen büyük evsin kurban kesersin çocukların gelir dedi eve kimseyi almaz ya gelmesinler aman dedi seslenmedik bugünde konu açılmış mutfaktaydım içeri geliyordum eşime diyorki bunun gözünü açıp böyle gezdirme gidemezsiniz avradın gitmesin bi yere eşim de seslenmedi bende içeri girdim kayınbabam bişey diycekti kaynanam beni gördü öksürdü eşime sordum o gidince niye sustunuz dedim konuşmuyorduk ki dedi ama çok kırıldım kendimi ***** gibi hissediyorum :( 

32 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Birşey yok dediğine göre esin onu ciddiye almıyor sen de alma ona inat gidin =))
(530 puan) tarafından
Zaten bişey demedim akışına bıraktım
-Reklam-
0 oy
(157 puan) tarafından
Aynı şeyi bende yeni evliyken yaşadım kuzum bu yaşlılar bildiginn cocuk gıbı işte boyle yapınca nıye gelinler nefret edıyo e ne yapalım aaa al anneni bırlıkte gıdın ben kayınbabama bakayım varmı böyle bi dünya
(530 puan) tarafından
Benim de ikş oğlum var çok iyi bir kaynana olucam Rabbim nasip ederse
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Kendileri gezmediği tatil yapmadığı için gelinleri de geri kalsın yapmasın istiyolar ama kendi kızı kocasıyla tatile gidecek olsa nasıl sevinir... Allah ıslah etsin ya
(530 puan) tarafından
Kızına akıl veriyor kimseyi götürme diye
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Hiç bunun için eşinle aranı bozma aranı sıcak tut o gün gelincede gidersiniz
(530 puan) tarafından
İnşallah canım amacım gitmek değil bu söylenenler çok canımı sıkıyor
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Ağzın yok mu niye donupte sanane demedim napcak seni mi dövecek kaynanan
(530 puan) tarafından
Dövmez ama kimse baş edemez 2 oğlu bi kocası söz geçiremezler
(6,202 puan) tarafından
Sen lafını sok ona.Sen varken ona mı düşmüş tatile gitmek.Herkes kendini bı yerlere sokmaya calisiyo birisi bir yere gidince
(530 puan) tarafından
Kıskançlığından işte hepsi huzursuzluk vermek için
0 oy
tarafından
Sende eşine konuyu ac gecen duydm sesimi cıkartmadım de. anneni al onunla tatilinizi yapın gelin ben seni burda beklerim evimizde de ben öyle yerlere gitmeyim alısırım filan hem bana kocamla gitmek yakışık almaz de benim eşimle vakit geçirmek güzel bi tatil yapmak ne haddime de
(530 puan) tarafından
3 saat önce duydum canım söylüycem ama bir yandan da söylemek istemiyorum çok mutluyum baş başa tatil yapıcaz diycem
tarafından
Yada canm ben duydum annenın dediğini neden öyle söyledi anlamadm eşin olarak birlikte tatil yapmamız annene neden rahatsızlık veriyor de
(530 puan) tarafından
Annesini oda biliyor zaten sadece susturamadı ona canım çok sıkıldı
0 oy
tarafından
ben sinirlendim burda valla bu kaynanalar niye böyle ya
(530 puan) tarafından
Bilmiyorum içleri kötü fesat
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Kaynanan baya kiskanmis seni belli :angry:

(530 puan) tarafından
Bana kızım gitme virüs var dese en azından üzülmem :(
(1,667 puan) tarafından
Sence der mi kiskancliktan ne diceni şasirmis bu .ona kalmamamis seninle kocan arasindaki olaylar
(530 puan) tarafından
Rabbim beni unutturacak dert versin
0 oy
(723 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ne insanlar var ya .takma ya sen eşinle konuş istemiyorum deme de annesini bi bahane bularak uygun bi şekilde anlat o yokken gün gelince çıkın gidin sizde :)))
(530 puan) tarafından
İnşallah canım ona inat gidesim geldi
0 oy
tarafından
kaynana senıde eşini de sindirimiş malesef siz çekindikçe tepenize çıkar bi ömür. bu karı gelır ortanızda bile yatar. allah aşkına neymiş gözün açılacakmış da bilmem ne bildiğin kara cahil! eşıne de pes senınle ne işim var karımla balayı yapacağım diyememiş. bide bu kadar kahır çekiyorsun canım sanada ayrı üzüldüm. çekmek zorunda mısın peki? ayrılın ailesiyle 
(530 puan) tarafından
Bırakmıyor yüzsüz ne kavgalar ettim eşim etti baş edemiyor kimse yılışık
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bence eşine niye sustunuz demek yerine böyle dediklerini duydum bu ne demek ya deseydin sen uyar yoksa ben cok kötü kavga etcem felan derdim herlde
(530 puan) tarafından
Tartışcam canım söylüycem duyduklarımı
(2,127 puan) tarafından
Bencede canım tatilinede çatır çatır git inadına
(530 puan) tarafından
İnşallah bi pislik yapmaz da giderim
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Canım konusunu açmayın o güne kadar, bir iki fün kala hazırlanıp çıksanız olurmu? Allah yardım etsin 
(530 puan) tarafından
Bilmiyorum inşallah peşimize takılmaz geri eve girer gitmem
(2,078 puan) tarafından
Ayy inşallah canım, bizde antalyaya tatile gidelim demiştik,3 ay önceden  yer rezervasyonu yaptık kapora gönderdik, kaynanamlarla ayrıyım eşim bi söyledi gitcez diye, eşimin babası annesi abileri yok uzak gidemezsiniz, uzun yola gitmedin yalnız başınıza olmaz falan filan eşime dedim birdaha bahsetme diye, bize her defasında tatile nereye gidiyorsunuz dediler biz belli değil dedik, :)) 2 gün kala söyledik gideceğimizi birşey diyemediler
(530 puan) tarafından
Ben gittikten sonra söylemeliyim linç eder anası ablaları
(2,078 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım, ne bilim herkes bir değil akıl fikir versin Rabbim
(530 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 262 göst.
0 oy
4 cevap 145 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu