0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (413 puan) tarafından
Sorum yukarıda 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ambulansı araman gerekiyor evet
(413 puan) tarafından
Anladım canım tesekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(45 puan) tarafından
Bulunduğumuz bölgede vefa hattı var mesela bizim orayı arıyoruz ordan izin kağıdı yaziyilar hastane için kim gitcekse kim götürecekse canim vefa hattı yoksa 155 ara sor bilgi veriyorlar 
(413 puan) tarafından
Tamam canım tesekkür ederim
0 oy
tarafından
Canım hastaneye gidecekseniz ambulansı arayın. 155  156 yı aramayın boşuna onların izin verme yetkisi yok uyarı alıyorlarmış izin verme yetkileri yok izin verdiler diye çıkarsın ceza yersin. Eşim ihbar hattında çalışıyor  155 156 yı arayan tlfonlara bakıyor bugün uyarı verildi izin verme yetkiniz yok diye diyor. Yani ambulansı ara en iyisi o. 
(413 puan) tarafından
Ewet canm benm eşimde uzman jandarma vermiyor Biliyorum ama tesekkür ederim olmadı öyle yapim
tarafından
Aynen canım öyle yap çünkü arayıp sorsan bazıları başından salmak için gidebilirsiniz diyor bu sefer yolda ceza yiyorsun kim izin verdi 155 e sen orda kiminle konuştuğunu nerden bulup ispatlican ☺️ en sağlıklısı ambulansı aramak.
(413 puan) tarafından
Aynen çok haklısın balım öyle yapayım :) hiç olmadı pazartesi gideyim kan testi için git ektim ama
tarafından
Yani pazartesi git aciliyeti yoksa en mantıklısı.
0 oy
tarafından
Hayır biz dün gece gittik eşimle kendi aracımızla polis çevirdi hastneye gidiyoruz dedik tamam dedi gelirken de polis çevirdi hastneden geliyoruz dedik barkod yada reçete varmı dedi reçete vardı gösterdik tamam dedi yolladı hastanın yanında en fazla 1 kişi olma şartıyla gidilebilir 
(413 puan) tarafından
Yaa, öyle mii
tarafından
155 arayıp sorduk canım çok hastaydım böyle gittik geldik
0 oy
(660 puan) tarafından
Bız hastaneden çıktık polise denk geldik nobetçi eczaneye gdyoruz hastanedn çıktk ddk tamam ddler
0 oy
(774 puan) tarafından
Eşim gece mesaisine kaldı bende annemdeydim gelip beni aldı yolda polis durdurdu eşim izin kagidim var eşimi aldım eve gidiyorum dedi tamam dediler burda sıkmıyorlar sanırım 
(413 puan) tarafından
Orası neresi burası Diyarbakır cnsım
(774 puan) tarafından
Bursa canım bilemedim ama burda hastaneye gidiyorum yada eczaneye gidiyorum deyince karismiyorlar
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Biz iki hafta pazar günleri doktora gittik hastaneye gidiyoruz deyince tamam devam edebilirsiniz dediler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 144 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Meryem❤️Yıldıray (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Miraeymen (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.

379,562 soru

11,362,483 cevap

34,839 kullanıcı

...