0 oy
816 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Günaydın mutlu huzurlu bereketli sağlıklı sabahlar 

Artık devlette kafayı yedi nerde neye ceza yazacaklarını  şaşırdılar.  Hastane otoparkında duran araca ceza yazmak nedir biri bana bunu aciklaya bilirmi. Bu kaçıncı oldu artık.  

Engelli park alanında diye yazılıyor   ama araç Gazi. Üzerine kayıtlı. Ve. Arabanın önünde kocaman gazi kartı. Ve benim engelli Kartım var yazan ökü.zler neye göre yazıyor. Acaba.

Perşembe günü kontrole gittiğimde aracım yine engelli park alanında duruyordu sırama çok vardı arabada bekledim. Trafik polisi geldi kartı gördü tamm keyfine bak dedi. Neden herşey tersine işliyor kim benle neden uğraşıyor.  

Ceza yazıldığı saat ben muayene deydim

image

9 Cevaplar

+3 oy
(1,501 puan) tarafından
Araç sizin üstünüze değilse sizin engelli kartınız olması neyi değiştiriyo anlamadım ben şu durumda engelli birinin yerini gasp etmiş olmuyo musunuz zaten 
tarafından
Araç engelli aracı neyi gasp etmiş oluyorum gazı ve engelli   bize ait bir park alanı zaten kuralları bilmiyorsunuz sanırım bize özel yapılan park yerleri olaralar
tarafından
Size attı verende sizde birşey bilmiyorsunuz belli
(1,501 puan) tarafından
Arkadaşım bilmediğim için soruyorum zaten saldırmak yerine adam gibi cevap yazabilirsin şimdi okudum engelliye de gaziye de ayrılmış sayılıyomuş ama demek ki cezayı yazan polis görmedi kartı ya da önemsemedi boşa ceza yemek kötü bize de yazıyolar bir de saçma sapan fahri trafik polisleri türedi keyiflerine göre yaz geç sonra vatandaş uğraşsın dursun sildiricem diye cepte 3 kuruş onu da cezalara verelim istiyolar
tarafından
Gasp ediyorsunuz diyorsunuz gasp demek hırsızlık tır ve hakkım olmayan bir yere zaten aracımı çekmem
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Öde sonra itiraz et canım bizimde gelmişti böyle saçma park halindeyken hız cezasibgelmis bize itiraz ettik geri yatırdılar parayı 
tarafından
Bu kaçıncı oldu ama ya 2 aydır Kredi kartı trafik cezasına gitti
(3,036 puan) tarafından
Anlıyorum hep seni buldu aksilikler ama güzel şeylerde oldu bu ay :)
tarafından
Oldu cnm bebişimi öğrendim herşeye bedel
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sen asmiranin annesi değil misin foto dan tanıdım geri gelmişsin canım 
tarafından
Evt cnm geldim
0 oy
tarafından
Ödeme cnm bizim araba İstanbul'da yken İzmir'de ceza yazılmış.cok var boyle.
tarafından
Yarın trafiğe gidicem bakalim  saçmalığın daniskasi
0 oy
tarafından
Saçmalık itiraz et cnm doktora göründüm ne dedi çift kesemi 
tarafından
Evet cnm çift kese gözüktü cnm ama biri dolu şuan kalp atışı var öbürü daha net değil
tarafından
Hayırlısı olsun cnm rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin
tarafından
Amin inşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(3,915 puan) tarafından
biri sana takmis kafayi cok ciddi soyluyorum . arabanin plakasindan buluyolar seni , bu kac oldu
tarafından
Buna eminim
0 oy
tarafından
Tutturabildiklerine bir kerede brodway araba ile 220 hız cezası yemiştik "D hahahaha şaka gibi babam da geçmediği paralı yollardan ceza yemiş ödeme yapmadan geçtiniz diye geçen haberlerde gördüm adam güneydoğu da bir ilde yaşıyor arabasına istanbulda kırmızı ışık ihlali cezası gelmiş araba adamın yaşadığı ilden hiç çıkmamış bile istanbulu hiç görmemiş bile ") 
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Plakanız engelli plakanız değilse ceza yazarlar 
tarafından
Çözdük olayı cnm gazı araçlarına plaka değişme mecburiyeti yok yarım iptal edilecek trafiğe gidicem

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 236 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 123 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 2,049 göst.
17 Mart 2020 Aile kategorisinde YiğitinAnnesi (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 359 göst.