0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ya 5 aylık çok ama çok güzel bir duygu anne baba demesinden daha da bin kat güzel bir duygu bu ya eşsiz bir maneviyat:) nasıl duygulandim anlatamam tarifi yok :( 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkide geçen alla alla dedi çok komikti :d
(3,739 puan) tarafından
Oda iyimis canım:)
-Reklam-
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Benimkide abba abba diyoo ben abla diye anliyorum çünkü ablasi ben  den cok bakiyoo bebise 
(3,739 puan) tarafından
Ya ablalar abiler iyiki var :)
(1,358 puan) tarafından
Aynen iyiki varlar iyki dogurmusum onlarii onlr olmasa hic bir işimi yapamazdim kizim saolsun üstunu degistirir uyutur
(3,739 puan) tarafından
Rabbim acilarini yaşatmasın hiçbir zaman bence senin evladına bıraktığın en büyük miras :)
(1,358 puan) tarafından
Saol cnm benim amin
0 oy
tarafından
Benimkide bir ara diyordu çok güzeldi. Eşim sürekli onunla Allah!  düştüm diye oynar oda ona güler galiba oradan kaptı hemen ağzından çıktı bir kaç kere 
(3,739 puan) tarafından
Ya ne güzel :)
0 oy
(16,212 puan) tarafından
Ne mutlu sana. Bende kızıma allah demeyi öğrettim. Ne zaman yere düşse allah derdim. Şimdi de kendi diyor yere düşünce allah diyerek kalkıyor 
(3,739 puan) tarafından
Oyy kuzum benim :*
0 oy
tarafından
Ya maşallah kucugume bin kere maşallah ❤❤❤❤❤ benim büyük kızımda allah diye ağlardı ama ben o günleri hatırlayınca içim çıkasıya ağlıyorum çünkü hastaydı kızım çok acı çekiyordu;( bak yine aklıma geldi yarabbim cümle evladın gözüne yaş ayağına taş değdirmesin inşallah ❤❤❤❤❤
(3,739 puan) tarafından
Ya çok kötü oldum bebekler ağlamasın hasta olmasın rabbim düşmanıma bile evlat acısı yaşatmasın hep bu şekilde dua ederim dayanamıyorum ya dayanamıyorum:(
tarafından
Amin amin rabbim onlardan alsın bize versin evlatlarına gelmesin bana gelsin ben çekerim katlanırım yeterki onlar iyi olsun lar
(3,739 puan) tarafından
Annelik işte :( dünyanın en güzel ama en zor şeyi
0 oy
tarafından
Maşallah canım. Benim oğlumda Allah diyor tabi benim oglan 17 aylik
0 oy
tarafından
Maşallah bnmki ezan olunca allllaaaa diyor 
(3,739 puan) tarafından
Yaa yerim yerim :)
0 oy
tarafından

Ne güzel ❤️❤️❤️

(3,739 puan) tarafından
Saol canım :)
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Benim kizimda Allah demisti hep ilahi okurdum allah derdim elinde tesbihler le oynarken cok guzel bi duyguydu ❤
(3,739 puan) tarafından
Kesinlikle o duygu çok güzel:)
0 oy
tarafından
Oy maşallah barekallah benim oğlusum da 17 aylık teyzesi salavat getiriyor Allah lafsini duyunca hemen aminnm diyor 7 aylıkken aminnm demeye baslamisti biri kavga bile etse aminn. Diyordu :))
(3,739 puan) tarafından
Rabbim hiçbir zaman yavrularimizi rabbimizin yolundan ayırmasın inşallah:)
0 oy
tarafından
Benim oğlum da Ayyah diyo eline tesbih alıyo pıtı pıtı bişeyler diyo :) 1 yaşında bu arada 
(3,739 puan) tarafından
Yaa yerim :*
0 oy
(833 puan) tarafından
Bizimkide 11 aylik babam dede mama halam abla abuuu havvv .arada anney diyor.ama encok babaa babammm diyorr
(3,739 puan) tarafından
Ya masallah ne güzel canım:)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 614 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 933 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Caneyyy (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,044 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nehirinannesiii (20 puan) tarafından soruldu