0 oy
741 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

kızlar bu nedir anlam veremiyorum leke gibi ben genc kizken bende de olmustu sabah uyanmıştım avucumun içinde kına lekesi gbi simdi bebeğime olmuş buna anlam veren varmi başına gelen varmi benim ne yapmam gerekiyor 

7 Cevaplar

0 oy
(376 puan) tarafından
Bend aynisi ile uyandım bu sabah ama ben rüyamda bakıyorum ermişlerin düğününe gidiyorum 
(14,033 puan) tarafından
Elinde kına var mıydı
-Reklam-
0 oy
(1,440 puan) tarafından
Bir mantar turuymus
0 oy
tarafından

merhabalar kardeşim. uyandıktan sonra genellikle elde kına görülmesi bir çok insanda görülen bir durumdur. bu durum hakkında kesin bir bilgi olmamakla birlikte iki şekilde açıklanmaktadır. birincisi uyku halinde görülen rüyalar esnasında ruhun kısmi olarak bedenden ayrılması ve uyanınca tekrar hızlı bir şekilde vücuda dönmesinden kaynaklandığı söylenmektedir. ikinci durum ise bunun bir çeşit mantar olduğu ve ellerin iyi temizlenmediğinden dolayı olduğu tahmin edilmektedir.

tarafından
Teşekkürler canım inşallah mantardr başka bsey olmasında
tarafından
İnşallah ❤️❤️❤️
0 oy
(264 puan) tarafından
Bir gün eşimle uyandığımızda ikimizinde elinde vardı bana daha öncede oluyordu ama o gün aynı anda olmasına çok şaşırmıştım ama nedir bilmiyırun
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Melekler kina sürüyor canim gecen arkadaşımın bebginin ayaginada sürmüşlerdi
(14,033 puan) tarafından
Neden sürüyorlar ki
tarafından
düzenlendi
Nihat hatip oğlu hoca dedi uyurken ruh dolaşıyor dolastgi yerlerden kalıntı olarak uyannca yani bu baska alemlerin varlığı rabbimin var oluşu na isaretmis
(14,033 puan) tarafından
Ayyy tüylerim ürperdi
(2,257 puan) tarafından
Sevdikleri için galiba arkadaşım öyle dedi
0 oy
(381 puan) tarafından
Bnm kız kardeşim dede oldu anlam vermemiştik
0 oy
(505 puan) tarafından
Bndede oluyon kina gibi kokuyor kayboluyo sonra

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 86 göst.
5 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gazel 25 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 653 göst.
11 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,706 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 263 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...