0 oy
908 göst.
Diğer kategorisinde (10,567 puan) tarafından
Eşim eve gelince öpmüyor yok sırtım kasıldı kasımadı vs gibi bahanelerle Allah için kavga etmeyin cok daha beterleri var bu hayatta. Dün dogum yapıyorum sandım kıvrandım tüm gece basıma gelip bes dk baktı gitti gene yattı. Baktı diyorum yanlıs anlamayın oda kapısından baktı ve gitti ben orda can agrısı cekerken inlemelerimi gecti horultusu bu halde surat asıyor simdide cayı demledi diye. Allah askına aranızı hafif seylere bozmayın kardeslerim

19 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Her insanin derdi kendine agir gelirmis. Kimi parmagim neden eğri diye yakinirken kime parmağının olmamasına.. Kimi ekmeğin bayatina kimi yiyecek ekmek olmamasına. Diyeceğim o ki guzel arkadaşım, sana küçük görünen baskasi icin buyuk bir dert olabilir cunku onun hayatinda buyuk sinavlari yoktur.

Rabbim kucukten buyuge kimin ne derdi tasasi varsa yok etsin.
(10,567 puan) tarafından
Amin bacım Amin. Amacım kucumsemek degil görsünler beni de bosu bosuna uzmesinler canlarını
tarafından
Zaten bu platformun en iyi yani o. O kadar sasirip o kadar yok artik dedigimiz seyler var ki.. insanlar neler yasiyor.. Eminim ki burda 1 ay geciren bu dersi aliyor.
(10,567 puan) tarafından
Kesinlikle ben Burda ögrendim iyice ufak seyleri kafaya takmamayı
-Reklam-
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben bozuyorum çünkü full evdeyim o işe gidince anasını danasini her haltini.goruyor muhabbetini yapiyor kafası muhabbetle şişiyor eve gelip uzanıp yatıyor anca. Kahve getir çay götür benle muhabbeti bu kadar. İki ayda bir anneme gidebiliyorum o da kavga gürültüyle şimdi suçlu benim. Seninki aynı şeyin laciverti işte farkı yok
(10,567 puan) tarafından
Ah bacım ahhh bak bu agrım la kahvaltı kurdum  gene surat bes karıs. Şimdi ütüleri yapcam canta hazırlıcam Dr arıcam gel derse yanlız gitcem gelmez
(4,040 puan) tarafından
Benim gibisin ben de hiç tamah etmem yalnız yaparım ama bazı kadınlar görüyorum köpek çekiyor kocalarına değerli oluyorlar. Psikolojide bu böyledir birisi senin için ne kadar fazla şey yaparsa o kadar sana bağlanır. Sen kocana yapiyorsun senin ona bağlılığın daha fazla o ise yapmıyor hiç bir sorumluluk hissetmiyor bizde de durum bu
(10,567 puan) tarafından
Herhalde bacım bilmiyorum Allah namerde el actırmasın
0 oy
tarafından
Aynen öyle canım bazen kendilerine dert arıyorlar 

Allah senin eşine de merhamet versin inşallah 
(10,567 puan) tarafından
Allah boyle olan kadın erkek hepsine merhamet versin insallah.
0 oy
(800 puan) tarafından
Yaşattıklarını yaşasınlar pislikler
(10,567 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(44 puan) tarafından
Allah herkese hayırlı eş versin gerçekten ya hayatın zehir oluyor yada çiçek bahçesi oluyor.  Inşallah herkesin çiçek bahçesi gibi olur evlilik çok önemli hayatini o kadar etkiliyor ki
(10,567 puan) tarafından
Amin rabbim evlatlarımıza Nasib etsin insallah
(44 puan) tarafından
Inşallah amin evlatlarımız mutlu olsunlar
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Ben yanlizliltan bunalima girip catiyom valla
(10,567 puan) tarafından
Gel beraber gidek doguma
(118,484 puan) tarafından
Gidelim kiz
0 oy
(2,643 puan) tarafından
Yok ya öyle kocanın suratına bakmam ben ne demek ben orada sanci çekeceğim kapıdan bakıp gidip oraya oraya uyumaya devam edecek sen de hata gidip başına dikilecektin ağrım var sen burada horlayıp duruyorsun diye erkeklere bu kadar fazla yüz verirseniz bu kadar fazla taviz verirseniz her yaptığına susarsanız onlar da böyle tepenize çıkar işte
(10,567 puan) tarafından
Ayaga kalkabilsem wc gidecektim zaten bacım kalkamadım ki
(2,643 puan) tarafından
canım keşke seslenseydin o zaman o şekilde bakıp gitmesine müsaade etmeseydin ben senin yerinde olsam bu kadar kesinlikle sakin kalamazdım yani sanki birbirinizle kanlı bıçaklı olmuşsunuz gibi birisi acı çekerken yerine gidip öbür odada horlayıp horlayıp uyuması normal mi sence bir de sabah senden hizmet bekliyor onun üzerine surat yapıyor kusura bakma da çok fazla yüz vermişsin  onun da Bir tarafları havaya kalkmış bundan sonra da böyle davranmaya devam eder zaten değişmesini bekleme bence
(10,567 puan) tarafından
Degişmesini beklemiyorum kurtulacağım günü bekliyorum
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Yuhhh seninkide bin betermis seni dusunmuyosa cocugunu dusunseydi keske davarr
(10,567 puan) tarafından
Ne diyim Allah buyuk
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun kuzum rabbim eşine merhamet versin ufak tefek şeyleri büyütüp sorun yaparsak zatten :ermm:

(10,567 puan) tarafından
Yapmamak lazım bacım zaten. Bak agzımı acmadım napcan
0 oy
tarafından
Sen de böyle bir adama evlat vermek için acı ağrı çekiyorsun yazıklar olsun kocana
(10,567 puan) tarafından
Bu bana ders bacım Allah izin verirse ben ogluma buyuyunce anlatacağım bunları ki asla o karısına yapmasın
tarafından
İnşallah kuzum imşallah
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Ben ilgi nedir bilmiyorum kaç kez hatası oldu sayısını unuttum doğum yaptığım zaman bile eve gelip dikişli halimle basurlu halimle ağlarken içerden kahkaha seslerini duyuyordum yinede evliyim onu kendimi geçtim bir kızım var o iyi olsunda ben olmasam da olur bazılarına bakıyorum da benim yerimde olsalardı şuan yaşamıyorlardı her zaman derim cefa çekmeden sefa sürülmez Rabbim böyle sınıyor belkide beni sabretmek ve her ne olursa olsun şükretmek gerekiyor
(10,567 puan) tarafından
Sabır ediyoruz bacım ınsallah bir gün karsılıgını görecegiz
(1,348 puan) tarafından
Bu dünyada değilse bile diğer tarafta alacağız karşılığını bundan eminim canım
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun bacım kaç gündür kalbim ağrıyor sol kolum sırtım boynum allak korusun kalp krizi belirtileri korkuyorum haliyle adama hastaneye gidelim diyorum dükkandan çıkamam diyor zaten dükkan daha önemli benim canımdan o değil gün içinde araması sorması da yok bana bişi olsa 2 çocuk var evde onlar ne olacak valla sinirden ağlıyorum artık
(10,567 puan) tarafından
Üzme canını bacım al cocukları git doktora benşm taktık o
(12,477 puan) tarafından
2 çocuk film falan ister küçüğü yeni yaşını doldurdu nasıl gideyim ki
0 oy
(341 puan) tarafından
Rabbim hıdayet etsin inşallah seni cok iyi anlıyorum .... Evde dogurdum ben hastaneye bile yetısemedım sancım var diyorum anasıyla oturuyorduk benı hastaneye goturwn biri olmadı...
(10,567 puan) tarafından
Bende oyle olurum buyuk ihtimal bacım seni anlıyorum
(341 puan) tarafından
Allah korusun canım ... Rabbim içine merhamet versin... hayırlısıyla saglıkla kucagına alırsın inşallah
(10,567 puan) tarafından
Amin bacım insallah. Ben dogurunca süslenir gelir hastahaneye
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim ilk önce merhameti versin inşallah   sağolsun eşim 9 ay baktı bana ekmegime varana kadar yaptı   tektik İstanbul da ailem yoktu    erken doğum yaptım  1 saniye bile bırakmadı  bı öksurdum diye covitli dediler kavga gürültü hastaneden çıkarttı 39 gün ağladım yavrum için  geldi guldurup sarıldı   Allah razı olsun inşallah eşimden böyle esleride ıslah etsin inşallah 
(10,567 puan) tarafından
Amin bacım Amin Allah eşine de bunları yaptıgı için cennet katlarında birleştirsin sizi
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Eminim yeniden çocuk yapma hayalleri kuruyodur bi de öküz 
0 oy
tarafından
Benim esimi tarif ettiniz Rabbim yardimcimiz olsun diyecek hisbsy bulamiyorum..
(10,567 puan) tarafından
Cumlemizin bacım inşallah
0 oy
(870 puan) tarafından

Burda okuduklarımdan öğrendiğim bir şey var konuşmak yerine trip atmakla sorunlar çözülmüyor 

(10,567 puan) tarafından
Yok canım ya adam trıpten anlamıyor ne zaman zora geliyor o zmaan
(870 puan) tarafından
Sevmiyorlar trip canım işlerine gelmiyor ah bide ben ne dedim demiyor mu
0 oy
tarafından
Ay kıyamam ya altı üstü bı adam olacaklar onu da beceremiyorlar
0 oy
(470 puan) tarafından
Ne diyon sen ortaya karma karışık biseler yazmissin sacma sapan....kimsenin ne çektini bilemezsin demekki cekiyozki buraya yaziyoz Allahından bulsun bu dangalak kocalar

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 114 göst.
2 Aralık 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Doga_DVM (3,825 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 212 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 539 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ssss (18 puan) tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,351 cevap

34,508 kullanıcı

...