0 oy
803 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Hanımlar büyük görümcem benden 10 yaş büyük ve hiçbir şeyimi kaldiramiyor gece 12 de eşime mesaj atıyor eşim de ona dönünce beni ilk görüşünde kardeşim beni gece 12 de arıyor diyor sen mesaj attığın gün mü diyorum hayır diyor halbuki arama kayıtlarında bile var bugün de güzel başladık güne mutlu huzurluyduk eşim ise gitti bende hamileyim öyle tatlı bir uyku geldi uyuyordum eşim aradı eşimi arayıp karın beni hiç aramıyor sormuyor falan demus artik nasıl söylediyse baya kizdirmis doktor vitamin yazmıştı neden aldınız ben karına vitamin yazarsa almayın dedim falan demiş bir sürü şey bildiğiniz adamı şişirip üstüme salmış ben napiyim şimdi bu kadını arasam hicbisey olmamış gibi halini hatrini mi sorsam hiç aramasam mi 

22 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Bi çarpıcan duvara sıçıkk. Gibi yapışacak 

(49,831 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Çok güldüm yaaaaa :D hhhah haklısın :D
tarafından
Hahaa ayy sinir oluyorum böyle 3 üncü numunelere
(5 puan) tarafından
Ağzına kürekle vurucaksin o sarı disleri dökülsün de bı daha konusamasin
tarafından
He kız dengesiz
-Reklam-
+2 oy
(2,210 puan) tarafından
Aldığınız vitamini bilmesi gerekmez, problem eşinizde evine, eşine neden bu kadar karıştırıyor ki? 
(5 puan) tarafından
Kız didik didik soruyor hangi hastane hangi doktor ne yazdı ne yaptı ne etti eşim de ablasını sever ama azarlamis kapatmış yüzüne o da ara sor ki laf soyleyemesin diyor ben napicagimi şaşırdım
(388 puan) tarafından
Eşiniz söylediyse öyle sizde arayın konuşun gerekirse biraz tavırlı konuşun. Kimsenin kimseye karışma hakkı yok. Özel hayatınızı didiklemeye hakkı yok. Ne demek hangi vitamin.vs doktordan iyi mi biliyor ne içeceğini ne yapacagini
0 oy
tarafından
Bırak ya şuna bak hayatta aramazdım Estağfirullah hey Allahım ya 
(5 puan) tarafından
Ay çıldıracam ya arayıp ağzıma geleni saysam kötü gelin olurum hemen ama annesini babasını bütün sulaleyi arayıp böyle böyle yaptı der
tarafından
Bırak ya muhattap bile olma böylesiyle insanı anca strese sokar
0 oy
(649 puan) tarafından

Bi güzel arardım ve bi güzel ağızınına s....dım anladın sen :D

(5 puan) tarafından
Onu bende yaparım da adımı çıkarır yılan
0 oy
tarafından
Kocanın suçu  , yüz vermeyecek. evliliğe 3.cü kişi karışamaz bunu bilmeli ve ona göre davranmalı 
0 oy
(99 puan) tarafından
Benim gorumceler de ayni 9 ay hamile kaldım aşermemde kötüydü 1.5 ay annemde kaldım kimse arayıp sormadı. Ama konuşmaya geldimi arayıp sormuyor diyorlardı bir kere bozdum eşimde bozdu ondan sonra uzak durdular
(5 puan) tarafından
Ya eşim azarlamis yüzüne kapatmis banada ara sor laf söyleyecek bahanesi olmasin diyor da bu kadın hamileliğimi ilk söylediğim de kursağımda bıraktı o testler yanlış çıkıyor diye herkesi hamile olmayabilirime ikna etti sağlık ocağında kan verdik çıktı inanır mısın o kadar üzüldü ki aglayacakti
0 oy
tarafından
Tobe yarabbim bu kadın tuhaf ya rabbim ıslah etsin kuzum
(5 puan) tarafından
Tuhaf tabii benim düşük tehlikem var iki haftadır evden çıkmıyorum evimin işini bile yapamıyorum bir gün arayıp iyi misin demedi
tarafından
Eşin bilmiyormu bunu hem 12de acilmi ki eşin ariyo boşver malzeme verme o kadın a
(5 puan) tarafından
Bende dedim bu olaydan sonra ablan da olsa kimseyi arama dedim o saatte ki ararken bende yanındaydım hani mesajda öyle bir yaziyor ki bir derdi var sanıp aradık yılan meğersem oyun kurmuş
tarafından
Sinsi ya
0 oy
(49,831 puan) tarafından
birak arama o arasin seni sende desene hamile olan benim onun beni aramasi lazim diye
(5 puan) tarafından
Kime laf anlatıcam ki eşim de ara bişey söyleyecek bahanesi olmasin diyor da ben öyle bir şey yapmak istiyorum ki utansin
(49,831 puan) tarafından
o zaman gorumceni ara beni aradin ulasamadin heralse esimi aramissin hayirdir onemli bisey yok insallah de ☺️
(5 puan) tarafından
Ahahahaha ay bunu yapicam kendisi mesajlarıma bile görüldü atan bı çamur ağzımı bozmak istemiyorum ya karnımdaki çocuktan utanıyorum değmez ne güzel uyuyordum uzun zamandır ilk defa uykum böyle rahattı
0 oy
(28,394 puan) tarafından

Tabiki arama.

Kusura bakma eşinde  saf.lik yapmasın bu kadar al karşına konuş çocuk değil sonuçta 
O görümcenede Allah akıl fikir versin
(5 puan) tarafından
Ya cevabını vermiş azarlayip yüzüne kapatmis oda ara sor laf söyleyecek şeyi olmasın diyor
0 oy
(704 puan) tarafından
Tovbee Allahm doktorun yazdıği vitaminden onaneymis kii ***** midir nedir. Insanı boyle boyle uzaklastıriyorlar demi kendilerinde.
(5 puan) tarafından
Daha nisanliyken biz eşimle konuşurken zırt pırt arardı en son eşim üçlü aramaya aldı başladı beni aramıyor sormuyor diye bende abla nasılsın falan dedim sesimi duydu ve venimle konuşmadı böyle bi yılan ya
(704 puan) tarafından
Onu aramak zorunda olduğunu mu zannediyor acaba cidden sıkntılı bir insanmış sevildiğin yerde sayılırsın diye bi laf var gıcıkmış cidden. Bende görümce olcam buyuk knusmaymda isterse arar istemezse aramaz ya milletn isi gucu yok mu
0 oy
tarafından

Kız azcik sende sinsi ol valla işe yarıyor :) ara ama eşini doldur ağla felan:)  onun yüzüne de bal canım ol :)

(5 puan) tarafından
Akşam arasam mi eşimin yanında ya bir yandan arayayım iyi konuşayım eşim bak ablam fena bu kız hala hicbiseyin farkında değil desin diyorum bir yandan arasam bu dicek ki oh demek ki kardeşim bunu  dize getirmiş nasıl da arıyor diye havalara girer diyorum hangisini yapsam acaba ama bu ağlama işini yapicam :))
tarafından
Valla bacım hiç şaşmaz 5 yıldır bu taktik le devam ediyorum haksız olsamda dışarıya hep beni savunur sinsi sinsi canimla balım la halediyorum diğer türlü o böyle yaptı söyle yaptı deyince ben suçlu cikiyorum :)
tarafından
Arama akşam suslen puslen hayatım canım cicim de sonra konu açılsın ağlamaya baslayiver ben seni çok sevdiğimden onlarida kendi ailem gbi görüyorum neden böyle yapıyor bana diye :)
(5 puan) tarafından
Afferin kız sen bu işi çözmüssun :))
tarafından
Hic şaşmaz :) acimatasyon :D
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Afedersin de ne demek vitamin yazarsa almayın yaa. Sanki her vitamini kendi alıp yediriyormuş gibi. Benim de vardı yok ikili test yapmayın down sendromluysan nasıl dayancan 8 ay yok soyle yok böyle şimdi kendi hamile koşa koşa testlerini yaptırıyor. Hiç takılma sen boşver eşine he he de ama yapma 
(5 puan) tarafından
Ayy yılan bu yılan eşim benimle beraber olan fotoğrafı paylaşmıştı eşime mesaj atıp kendine gel bune kaldır falan diyor ben şok eşim de hayırdır niye falan dedi diyor ki erkekler görmesin diye dedim  eşim de erkeklere kapattım zaten dedi
(2,458 puan) tarafından
Ayy seninki çıngıraklı yılanmış hemde :) Allah sana sabır versin canın :)
0 oy
tarafından
Görümceye falan ne halt oluyor ya 
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Hayattaaaa aramazdım onane senin aldığın vitaminden 
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Aynı benimki valla bu 24 yaşında annesine babasına yengem beni aramiyor sormuyor diye yakınmış ağlamış deli karı =) kaynanam aradı ki niye öyle yapıyorsun diyor o da senin kardeşin diyor öyle şaşırdım ki sinsi. Ben hamileyim dağın başına geldim kocamin görev yeri diye soba yakıyorum tek başımayım kontrole 4 saat yol gidiyorum kanamam oldu falan kendi beni arasın daha benden mi bekliyor dedim. Kaynanam da o iyi değil bu sene diyor :woot:

(5 puan) tarafından
Ahahahaha son cümleye kahkaha attım ya biz supermeniz gorumceler narin bir de bu sene iyi değil demiş afferin kız lafını söylemişsin akşam gelsin eşim yanında görüntülü arayıp hicbisey olmamış gibi konuşsam utanır mi acaba rezil olsun istiyorum
0 oy
tarafından
Zorunda mısın hayret bişey yaa çok özlüyorsa kendi arasın
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Kocan kaç yaşında ya ne diye doldurusa geliyor 
(5 puan) tarafından
Kız kocanın yaşı mi olur koca dediğin hep çocuk :))
(14,166 puan) tarafından
Orası da doğru valla kendi çocuklarımızlâ beraber onları da büyütüyoruz :D
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Görümcee görmiyim ömrümcee ne aricann kizz arama afedersin bi tarafini mi kaldircan sevinir artik sisirdim kocasini oda ona kizmis belli bni aradi der bn aslaaa aramazdim
(5 puan) tarafından
Aramicam valla kocama da dicem ben geçen hafta aradım açmadı mesaj attım mesaja görüldü attı geri de aramadi dicem kocamda ki telefon da bendeki saksı mi arasın yellozz şımarık yılan
(4,152 puan) tarafından
Aynn öyle  pislik sanki bizle konusmaya can atar gibi hem sikayet ederler arayinca acmazlar tabii eslerimiz yanlarinda olsa cok iyi kimse olmaynca seytan bunlar
0 oy
tarafından
Kocam beni arayip ablasini aramadim diye laf etse once onun agzinin payini verirdim sonra gorumcemi arardim esin ablasina bu kadar yuz vermese ablasi hayatiniza bu kadar dahil olamaz sucun buyugu esinde
(5 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun da ben onun yaptığıyla eşime kizsam kavga etsem o amacına ulaşmış olur bende tam tersine iyi olayım ki amacına ulaşamasin istiyorum onun derdi bizi mutsuz görmek istiyor
tarafından
Tamam kocanla iyi ol zaten ama lafini da esirgeme kimse icin gelip de sana bisey demesin gorumcenle de iyi olmak zorunda degilsin ben sessiz kalmazdim sahsen
(5 puan) tarafından
Ay ne bileyim ne desem de kocama karşı iyi olduğu için anlamıyor adam ablasini hala iyi zannediyor ben bişey söyleyince aranızı iyi tutun diyor
0 oy
tarafından
Bence arama 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 57 göst.
6 Eylül 2024 Diğer kategorisinde 2oglanannesiii (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 184 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde petitto (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 854 göst.