0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (1,262 puan) tarafından

:angry: sürekli yasak demeler sürekli kumar partı derdindeler 

Hayır yani okadar zenginseniz ceza yazılınca ağlama :angry: haberleri izlemiyorum sırf bu ceza yiyrenlerle dolu haberler devlet yeni yıla zulayla girecek bunların sayesine 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hem suçlu hem güçlü dedikleri cinsten bunlar malesef. Karı kızla abuk subuk  zina yapıp hastalığı dağıtıyorlar gavtlar evdeki karıları çocukları beğenmiyorlar koca gtlüler :angry:beter olsunlar 

(1,262 puan) tarafından
Herkes yıla suç atıyor bizim insanımız suçlu yerlerinde duramıyorlar
tarafından
Rakamın günahı yok ki ne alaka . Kullar dosdoğru kulluk mu yapıyor, yıllardan medet umuluyor  milletimiz sapıttı iyice
-Reklam-
+1 oy
(15,686 puan) tarafından

Aynen hazine bakanı oturduğu yerden doluyor :D

(1,262 puan) tarafından
Cezalarda az buz değil valla yazık
+1 oy
(12,856 puan) tarafından
Suriyelilerin maaş parası çıktı
(7,441 puan) tarafından
++++++
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok dogru ama yine de akıllanmıyorlar 
0 oy
tarafından
Birde çok çirkefler bende hiç bakmıyorum sinirim bozuluyor polise bekçiye felan saldırıyorlar beyin idrak etmiyor görevleri olduğunu 
(1,262 puan) tarafından
Ay geçen haberlerde kurgenin biri polise kafa tuttu geçen başka haberdede bekçiye kafa tuttuydu
tarafından
Eline alıp dövecen aslinda
0 oy
(28 puan) tarafından
Katılıyorum gerçekten bide bazıları haberimiz yok diyorlar onlara ayrı bi sinir oluyorum hayatında televizyon izlemiyor musun elindeki telefona da mi bakmıyorsun anlamıyorum ben bu insanları öyle insanlar oldukça zaten bu virüs bitmez.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 405 göst.
13 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
13 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (5,875 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 139 göst.
10 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,608 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde Serifediebiri (27 puan) tarafından soruldu

379,720 soru

11,366,943 cevap

34,849 kullanıcı

...