0 oy
897 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

Bana robot süpürge al diyorum eşime, düğmesine basıyorsun kendi kendine evi süpürüyor, ah alsa o süpürür ben arkasından silerdim nede güzel olurdu :D 3 milyarcık

31 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Arkadaşım almış evimin kızı diye paylaşmış :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende istiyorum aslimda ama com tuzlu ya
tarafından
Nasıl
tarafından
Çok tuzlu deidm fiyatı
0 oy
(742 puan) tarafından
Bende  istiyorum almıyor 
tarafından
Banada :( ama bozulursa elektrikli süpürge alırım bunu
(742 puan) tarafından
Insallah benim  kinin alacağını sanmıyorum anca  ikinci çocuk yaparsan is yetişmiyor  die aldirabilirim☺
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Fiyatida azmis yaa alsalar ne olcak sanki :)
tarafından
Elektrikli Süpürge mi bozacam hahahaha :D
0 oy
(814 puan) tarafından
Ya ben kilobalirim diye almam istemiyorum
tarafından
Hahahahaha vallla kilo alırız
(814 puan) tarafından
Ama supurmekte beni bitiriyor valla ter döküyorum :D
0 oy
tarafından
Bende sürekli ısrar ediyorum al diye hayaller hayatlar :/
tarafından
Hayaller robot süpürge hayatlar fişli elektrikli süpürge
0 oy
tarafından

Eşimin maaşı 2.300 kız bunu nasıl alsın kocam bu günümüze çok şükür<3

0 oy
tarafından
Eşim buna tembel işi diyor :D haklı da 
tarafından
Hahahahah kız prenses olcaz
0 oy
tarafından
Aldi kiz benimki :D ama yine dip kose yapmiyor, haftada 1 ben makine tutuyorum  bu olmasa 2 gune tutardim valla insanin eli ayagi cidden
tarafından
Kiz evet gercekten kullanisli, kim b.k atiyosa inanma yani.temizliyo cok guzel. Hali modu var, parke modu var.
(407 puan) tarafından
Ne biliyim eşyalara falan çok takılıyo diyolar çok sade evlerde kullanışlı diyolar bide benim evim çok büyük nasıl olur bilemedim benim de çok hoşuma gidiyor yoksa
tarafından
Esyalara takilmiyor sensoru avr zaten karsisinda birsey varsa dönüyor. Sacakli halilarin sacaklarina takiliyor onu diyosan. Bir de hafif halilari da goturuyor yaninda :D
(407 puan) tarafından
Sağol canım eşime söyleyeceğim bakalım ne diyecek
tarafından
Soyle canim benimki bundan daha uygun cok memnunum ben Qufy markasi bakarsin
0 oy
(2,736 puan) tarafından
yan komşum bir ay önce aldı bundan canım her akşam çocuklar uyuduktan sonra çalıştırıyorum bütün evi süpürüyor ama haftada bir öbür büyük süpürge ile koltukların üzerini köşeleri falan yine süpürüyorum diye anlatmıştı öyle olunca bana da hiç mantıklı gelmedi haftada iki kez diğer büyük süpürgeyi çalıştırsam ev tertemiz olur zaten buna bunca parayı vermeye gerek görmedim o yüzden 1500 liraya Arnica Tesla aldım çekiş gücü gerçekten çok güzel haftada iki kere çalıştırıyorum yetiyor bana
0 oy
tarafından
Çok şükür elim ayağım tutuyor kendim süpürürüm o kadar para vermek istemem çok gerekli birşey değil :)
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Yok ben guvenemem :D
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bunun supurmesiyle hiç temiz olmuyor bu parayı verecekseniz Dyson alın hakkını verir en azından 
0 oy
(707 puan) tarafından
Bende istiyorum ama normal ihtiyaçları alamıyoruz isteklere geçmem imkansız.Boyle şeyler anca piyango bana vurursa benim olur.
0 oy
tarafından
düzenlendi
De alsin kiz senden kiymetli mi?
tarafından
Kıymetliymiş demek :D
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Daha geçen gün alcaktim elime aldim geri bıraktim ince halilarda takiliyomuş bnm halilarimda hep ince bi ara halilarimi degistirrsm alcam insallah 
tarafından
Bu yerleri de siliyormus
0 oy
tarafından
Benim komşum siyah almış hem süpürge yapio hem siliyo ben dedim ki ya şimdi bu ufacık bir suyla heryerimi siliyo hemde aynı suyla dedim ya sevgi yaptığı iliği düşün bırak suyu dedi asla evime sokmam bu çalışan hanımlar için kolaylık bence ayarla git akşam kdar silsin süpür sun
tarafından
Bencede saçma bir sebep olmuş ister temiz olsun ister kirli yeter ki iş yapmış olsun değişik :)
tarafından
Kuzum 2 odayı silsin durdurup suyu boşaltıp temiz su ekler bidaha silmesi için bırakırız değiştiririz yani
tarafından
Aynı suyla heryeri devamlı silmesi iş yapsada arkasından silecegin anlamına gelmiyor mu ben ev hanımlarına gereksiz buluyorum kurutu daha mantıklı bunun yerine
tarafından
Aynı su değil kız 2 odayı sildikten sonra suyunu döküp temiz su koyup bidaha silmesi için çalıştırcaz
tarafından
Sen baya istiyon kız aldircan mi ya işin şakası bı yanada çoğu kişi menmun değil güzel araştır
0 oy
(980 puan) tarafından

Sağolsun alacak kocam evi kendi süpürüyor bıktı yazık napsın. ❤️☺️

Bunun ayrıca hem süpürüp hem yer silenleri de var
tarafından
Yer sileni müthiş, bende istiyorum
(980 puan) tarafından
İnşallah olur canım◉‿◉
0 oy
(485 puan) tarafından
Bende istiyorum ama pahalı ya kendim kıyamıyorum o parayı vermeye
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ben guzel supurdugunu zannetmiyorum yaa zaten kimsede memnun degil 
tarafından
Valla memnun olan çok, yer silenide varmış
(1,908 puan) tarafından
Evet oda varmis bilemedim valla

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 254 göst.
0 oy
6 cevap 179 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 573 göst.
0 oy
24 cevap 791 göst.
11 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,623 cevap

34,861 kullanıcı

...