0 oy
911 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hiçbiri %100 değil biliyorum ancak en etkilisi hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum

19 Cevaplar

+5 oy
(48,491 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
birlikte olmamak ☺️☺️☺️
(855 puan) tarafından
Hahahaha:))
(660 puan) tarafından
Hahah iyiydi :D
(7,402 puan) tarafından
Tam yazacakken esim bise istedi :D ayni cevabı ikbalim yazmış ☺☺
(48,491 puan) tarafından
seninle kalplermiz bir hilosum ya ♥️♥️♥️
tarafından
Bak bu yüzde yüz:)
-Reklam-
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı :)
(699 puan) tarafından
Peki özel olsa sa sen bu hapı içinde korunmuyor musun.  Birde her gün mü içiyorsun. Merak ediyordm bunu özür dilerek soruyorum
(372 puan) tarafından
Evet korunmuyoruz canım hergün içiyorum
(699 puan) tarafından
Doğumdan sonra alicim bu ilacı. Çok şaşırdım keşke önce bilseydm ama kısmet demek ki
(372 puan) tarafından
Siz korunmuyomuydunuzki
(699 puan) tarafından
Kondomla korunuyordk ve hic korunmasız ilişki yaşamadık. Hepsinde de kontrol ettik demek ki bir delik falan vardı kaçtı diyorm ben Cnku hiç hata yoktu :D o yüzden hiç inanamadım
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Hap kullanmak
(48,491 puan) tarafından
damla veriliyo bebeklere kan damlasi falan illa susuyodur
(4,285 puan) tarafından
Evet bizzat yaşadım 1 ay su vermedim kizim da zaten böbrek genişlemesi var annem su ver artık diyince bir verdim oymuş bezinde pembeli turcunluk oluyordu bi doktor da su ver demedi bana meğersem susuzluktanmis burda su ver diyince beni gelip dönecekler gibi tepki veriyorlar :D bende seni seviyorum ikbalim♥️♥️♥️
(4,285 puan) tarafından
Elbetye biz her gün aynı miktar da su mu içiyoruz.  Anne sütü de her zaman su değeri ayni değildir kimisinin yağlı olur sütü kimisinin yag oranı az
(7,402 puan) tarafından
Ahanda cansum  burdaymis:D kiz kulaklarını cinlattim bi kac yorum altta bakiver gari:D
(4,285 puan) tarafından
Haha bende senin yazacaktim hilalim bilir beni diye :D kalp kalbe karşıymış cicegim♥️
0 oy
(699 puan) tarafından
Spiral taktir yada kocayı evden at gitsin. Kesin çözüm :D emzirdim için hap ilaç kullanamdm kandomla hamile kaldım kızım 17 aylık. 3 aylık da ben hamileyim 
(699 puan) tarafından
Kiz yok durur durur tırtıkli olanı varmış onun ondan taktir düşmez
(699 puan) tarafından
Valla ben mümkün değil diyordum hep kontrol ettik yani prezervatifi ama Nalet poşet :D delikmis yada başka bisey kaçmış yani. Kızım da hamile kalana kadar akla karayı seçtim. Bunda hiç zorlanmadım yani supriz çocuk. Üzülsek de alıştım yani artık kısmeti varmış diyorm kizimi memeden kesmem çok etkiledi beni o yüzden çaresine bakın
tarafından
Ay taktirsam daha iyi olacak sanirim
(699 puan) tarafından
Koşa koşa git yarın bacım :D hiç belli olmaz bu işler bi bak olmuş bitmiş
tarafından
Aklıma ilk gelen şey biliyor musun oğlumu sütten kesersem mecbur kalırsam çok üzülürüm ben de ama sen de üzülme emzirebildiğin kadarı kar
0 oy
(372 puan) tarafından
Cerazette kullanıyorum 
tarafından
Sağol canım kullanımı nasıl günlük mü alınıyor
(372 puan) tarafından
Evet günlük bi sıkıntı yok
tarafından
Teşekkür ederim aile hekimiyle de konuşup karar vereyim bir de 3 aylık iğne varmış
0 oy
(660 puan) tarafından

Spraıl kayma 

Hap duzenli ıçılmezse sıkıntı

Igne hormon bozuyo

Prazervtf delik olabilir

Geri çekılme de kaça bilir 

Sen karar ver cnm hangisi ?

Bunlar benim çevremden duyduklarım 8 senedr gerı çekılmeyle korunuyoruz 2 çocugum da isteyerek oldu 

(660 puan) tarafından
Şaka maka en garantisi hıç ilişkiye girmicen
tarafından
Kız en zoru o :D
(660 puan) tarafından
Hahah olmazsa olmaz diyosun
tarafından
Ben demiyorum vallahi o diyo :D
tarafından
Ben de olmazsa olmaz diyenlerdenim ya :D
0 oy
tarafından
Ben korunmuyorum ama genelde hap cnm
tarafından
Bebek mi istiyorsun ❤️
tarafından
Yok cnm istemiyorum:D
tarafından
Korunmuyorum diyince öyle sandııım :(
0 oy
(652 puan) tarafından
Eşim korunuyor çok şükür 14aydır etkili korunuyoruz ilk bebeğimdede isteyerek oldu eşe bağlı korunmasını becerebiliyorsa eşin korunsun
(391 puan) tarafından
Biz de 7 sene korunduk :)))
(23 puan) tarafından
Nasil ya kızlar benimde iki çocuğum küçük aylık iğneler var ondan yaptırmayı dusunuyorum
tarafından
İğneler hormonları etkiliyor diye duymuştum
(44,603 puan) tarafından
Ayy valla nolacaksa olsun bı daha asla çocuk düşünmüyorum bida gebelik olmuyo etkiliyorsa diyolar en istediğim şey zaten bida hamile kalmamak
(652 puan) tarafından
Geri çekilme yöntemiyle prezervatif e pek güvenmiyorum tabi her erkekde aynı olmaz geri çekilme yöntemiyle de hamile kalanlar var benim ki çok şükür becerebiliyor :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Emziriyorum 1 yildirda 3 aylık iğne oluyorum dahada garanti olsun dersen artı olarak esimde korunsun:)

(44,603 puan) tarafından
15 lira canım ama şimdi belki bulman zorlasabilir çok.eczane gezmen lazım piyasadan kaldiriliyo eşim 20 eczane gezdi birinde bulduk 5 tane aldı oda 1 buçuk yillik gider bana
tarafından
Huzursuzluk stres yapıyor mu adet gecikince falan şişkinlik hissedersin ya rahatsız etmiyor değil mi seni
(44,603 puan) tarafından
Ayy yook çok rahatım valla
tarafından
Ne güzel hep böyle ol inşallah ama şu bulunmama işi sıkıntı neden kaldırmak gibi bir karar aldılar acaba :)
(44,603 puan) tarafından
Yurt dışından geliyomus virüs nedeniyle almayı kesmişler eczacı böle.demisti
0 oy
tarafından
Spiral bence evet kayma riski vae ama ilk aylarda dikkat etmek gerekiyor ağır işler yapmamsn lazım..düzensizlik de yapar ama bir süre sonra düzene girer..hap her gün unutulur bu dönemde herkes stresli..iğne yanetki çok ve onun da günü var..eşin korunsa ihmal edebilir dikkat ettmek lazım
tarafından
Değil mi bebeğim çok küçük ve tek çocuk istiyoruz başından beri eşimle ortak kararımız. Olursa tabi ki başımın üstüne ama önlemimi alayım istiyorum
0 oy
(7,402 puan) tarafından

19 ay olacak geri cekilme ile korunuyorum:D

Editörlerin gulu Cansuma sesleniyorum:D geri cekilme korunma yontemi degil diyecen simdi emme19 ay olacak koruyor gari:D

(4,285 puan) tarafından
Aynen öyle ben korkuyorum valla güvenemiyorum:D korunma da verdiğim savaşı 2. Kurtuluş savaşında verir gibi veriyorum :D
(7,402 puan) tarafından
Hahahha kartvizit bastiralim
Korunma ve Sulama Yöntemleri Uzmani Can❤Su
(4,285 puan) tarafından
Sabah sabah güldürdünüz beni Allah da sizi çok güldürsün:D artik benim için bu hayat felsefesi gibi bisey oldu gercek hayatta da bana korunma yollarını soran bi cok kankim var :Dburda yetmediği gibi normal hayatta da müdahale ediyorum
(7,402 puan) tarafından
Hep gul insaAllah canim benim ❤
(4,285 puan) tarafından
Sende iki gözümün çiçeği ♥️
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Prezervatif :silly:

(2,064 puan) tarafından
Ayy hadi ya  :)) nekadarlik senin paşa
tarafından
6 ocakta tam 1 yaş oluyor :)
(2,064 puan) tarafından
Maşallah canım
tarafından
Sağol teyzesi :) küçük daha işte o yüzden bu postlar açılıyor :)
(2,064 puan) tarafından
Aynen daha çok erken bunlar büyüsün bakalım düşünürüz belkiiiii :)
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Birliktelik olmaması geri cekilmek
tarafından
Birliktelik oluyor illaki :)
(1,475 puan) tarafından
Bizm 4ay olmadi cnm yeni yeni başladı olmaya oda nadir
0 oy
(924 puan) tarafından
Aylık iğne canım bende fazla yan etki yaadi bir ay sık adet okuyorsan diğer ay gecikiyor ama sıkıntı yok 28 bu de bir vuruluyorum ebe önermişti 1 sene oldu memnunum
tarafından
Yaa peki 3 aylık iğneden farkı var mı sence neden hem aylık hem 3 aylık iğne var acaba 3 aylığı yeni duymuştum şimdi aylığı da senden duyuyorum :))
(924 puan) tarafından
Üç aylık bizim gelin kullandı kilo yaptı zayıf olmasına rağmen aşırı kilo aldı ve bir ay sürekli lekelenme tarzi adet gördü hiç düzelmedi üç aylık iğneyi bırakınca düzene girdi aldığı kilo gitti ben aylık iğneyi bir senedir kullanıyorum kilo almadım sürekli lekelenme olmuyor bide üç aylık ogmedeki hormon farklıymış canım ebe benim üç küçük cocugumdan dolayı spiral önermesi kayar farketmessin dedi  elinle kontroletmen lazım sürekli dedi aylık iğne ücretsiz veriliyor sağlık ocaklarında a bizim burda kalmamış 4 aydır kendim alıyorum 50 TL mesigna
0 oy
(1,284 puan) tarafından
En etkili korunma sexx yapmamak 
tarafından
En zoru o işte :D
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Geri çekilme bizde şimdilik bir sikıntı olmaz insallah Allaha emanet :)))
tarafından
Ayy inşallah hep böyle sıkıntısız gitsin
(1,006 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Kordon bağlatım :) 
tarafından
İşte yeni bişey :) kısacık bilgi verebilir misin müsaitsen hiç duymadım çünkü ❤️
(1,233 puan) tarafından
3 sezeryanım var 3. Cude imza atım doktorum sezwryan da bağlatı daha cocuk yok bunlar sağlıklı olsun yeter bana
tarafından
Sağlıklı sıhhatli büyüt Allah sana bağışlasın
(1,233 puan) tarafından
Saol canm hepimizin
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bence kesinlikle eşin korunmalı prezervatif hem zararı yok iğne hap gibi hemde onlardan daha etkili 
(14,019 puan) tarafından
Prezervatif + geri çekilme
tarafından
Bu ikili iyi geldi bak kulağıma sağolasın :)
(14,019 puan) tarafından
Sana diyorum ama ben yapmıyorum :DD prezervatif kullanmıyor eşim yaa her ay aklım çıkıyor güveniyorum eşime ama Rabbimin işi belli mi olur :D
tarafından
Olacağı varsa olur ben de öyle düşünüyorum ama elimden geleni yapayım istiyorum amaan zor işler bunlar :)
(14,019 puan) tarafından
Valla bir yerde okudum aynen şöyle yazıyordu. Siz korundugunuz için değil Rabbim öyle uygun gördüğü için hamile kalmiyorsunuz yazıyordu uzun bir yazıydı. Çok mantıklı geldi çünkü hersey O'nun elinde bizde dikkatliyiz eşim özellikle dikkat ediyor olacağı varsa korunurkendé oluyor napalım
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Sırtını dönüp uyuyarak%100 çözüm 

tarafından
Bir süre sonra tek başıma uyumaya başlamam inşallah :)))))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 271 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 336 göst.
10 Ocak 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 382 göst.