0 oy
616 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (148 puan) tarafından

Kızlar merhaba 1 hafta önce post açmıştım bebeğimin kordonunda akim kaybı var sıkı takip altındayım (4 farklı dr a gittim hepsi aynı durumu söyledi) bu kontrolümde doktorum en fazla 34 e kadar beklerim dedi oda kesin değil belkide 1 hafta sonra alıcak bebeği nasıl bir süreç sezeryan doğum olucak korkuyorum ilk gebeligim sali gunu ciger gelistirici vurulacak son kontrolumde 1233 gramdi. Küvezde kac kg olana kadar tutuluyor ?

10 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Cnm kilo almasini istiyosan gunde 2 kere muz ye bi sabah bi aksam kaşar peyniride bol bol tüket Allahin izniyle bisey olmaz cnm ciger gelistirici ignede vururlar saglicakla kucagina al insallah
(148 puan) tarafından
Ah canım neler yemiyorum ki internette kilo yapan gördüğüm herşeyi yiyorum meyve sebze et süt ve süt ürünleri ama yediklerim bana yarıyor çünkü akim kaybı var bu yüzden besin alamıyor inşallah bu süreç kolay geçer dua edin oğlumla bize sağ salim kavuşalım:(
(7,972 puan) tarafından
Allahim saglicakla kucagina almayi nasip etsin cnm
-Reklam-
0 oy
(99 puan) tarafından
Rabbım yardimcin olsun cnm sağlıkla kucağına alırsın ins
(148 puan) tarafından
Allah razı olsun canım bize dua edin oğlumla:(
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Oglunla sağ salim kavus annesi endişe edip strese girme , bebeğin mutlu bir bebek olsun.

Kiloda alır toparlar da hiç aklına kötü şeyler getirme.

Allah size bağışlasın yavrunu 
(148 puan) tarafından
Canım Benim ne güzel yazmışsın Allah razı olsun 3 yıldır bebek bekliyorduk sebebsiz yere olmuyordu bir mucize oldu oğlum geliyor çok şükür bugünüme ama içim çok tedirgin sanki bağırsam ağlasam rahatlayacağım ama oglumu üzemem ona hissettirmem:( güzel duan için Allah razı olsun oğlum ile bana dualarinizi eksik etmeyin ..
(1,320 puan) tarafından
Allah yar yardımcın olsun inşallah annesi çok mutlu olun oglunla ❤️ rabbim.bagislasin
(148 puan) tarafından
Inşallah canım Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar doğumlar nasip etsin
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım benim. İnsallah sağ salim hiçbir şey olmadan atlatırsınız bu durumu. Gerçekten çok üzüldım ya. ❤
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canim benim bebeğim 1950 doğdu kuvese alındı 3 4 gün içinde nefesi normale döndü ama kilo veriyordu 1800e düştü 10gunun sonunda doktorla görüştük bebek iyi 2kilo olana kadar tutacaz sadece dedi. Kabul etmedim çıkardım bebisimi 1800 olarak
(2,252 puan) tarafından
Akım kaybı dediğin plasenta yetmezliği mi acaba benim de öyle oldu  32 hafta da baktı kilosuna sonra 34te gittik kilo almamıştı 1 hafta sonra gel dedi 35te gittim yine hiç kio almamıştı plasenta iş görmüyor artık dedi hemen 2 ciğer geliştirici vurdu ertek gün aldı bebisi
0 oy
(775 puan) tarafından
Canım benim ikizlerimin birinde de hep akım kaybı dedi Üsküdar Zeynep kamilde yattım 2 ay ciğer geliştirici  ignemi oldum. 33+1ile popo ile doğum başladı acil sezeryana alındım kurban bayramın 2. Günü ve hiç bisi çıkmadı şükür bebek de kesin olmuyo öyle şeyler inşallah bisi yojdu ikizlerim biri 23 diyeri 43 gün kuvezde kaldı 2250 diyeri 1650 doğmuştu 2500 kiloda çıkardılar hiç korkma hep dua et bende sana edeceğim Allahın  izniyle bisi olmaz canım 
(7,275 puan) tarafından
Normalde iki kiloda çıkartıyorlar neden o kadar beklettiler ki ?
(775 puan) tarafından
Doktordan doktora değişiyor demek canım
0 oy
(7,275 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah... Doğumdan sonra sağlıkla evinize gitmeyi nasip etsin rabbim. 35te doğurup hiç kuveze girmeyen var.  Allah büyük sıkıntı yapma.  Benim kızım 37 de doğdu ama gelişimi 32 haftalık ile uyumlu idi . Sağlıkla geldiği için sorun olmadı rabbim senin bebeğini de sağ salim getirtsin dünyaya inşallah.  
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Canim sakin ol oncelikle kendine stres yapma Allahin izniyle bi sikinti olmaz insallah bebisin kendini toparlayinca kavusursunuz annesi rabbim saglicakla kucagina almayi nasip eder insallah
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 
0 oy
(215 puan) tarafından
Canim benim oglum 900 gr dogmustu 1.5kg olunca cikarmislardi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 965 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Doga_DVM (4,806 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,654 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 396 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,474 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

385,697 soru

11,532,122 cevap

35,202 kullanıcı