0 oy
478 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Tiktok kullanan varmı arkadaslr muhabbet olsun diye 

22 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Valla en nefret ettiğim uygulama olur kendisi fsfsfs
(1,045 puan) tarafından
+++++++++++++
-Reklam-
+2 oy
(27,338 puan) tarafından

Yok kullanmiyorum aslada kullanmam.

+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Yok valla onu muhattap bile slip sohbet etti etmem canım edene de mani olmam tabiki
(55 puan) tarafından
Anladım canım
+1 oy
(1,045 puan) tarafından
Hayır kulanmiyoruz aslında sosyal medyayı hiç kulanmiyoruz eşimle
(55 puan) tarafından
Maşallah neguzel sizlere
0 oy
(36 puan) tarafından
Evet çok eğlenceli bemce
(55 puan) tarafından
Bence de çok eğlenceli
(36 puan) tarafından
Kızıma bile çekiyorum
0 oy
(883 puan) tarafından
Kullanmıyorum eşimde. Kayitliydi onada sildirdim ilk siralaar komik şeylere vardı diye ben yüklemiştim aama iyice çirrindan cikmis
0 oy
tarafından
Kullanıyordum bende eşimde ama vidio çekiyorduk eşim sıkıldı sildi.  Sonra bende sıkıldım sildim 
0 oy
(15,598 puan) tarafından

Çok şükür ki hayır :)

0 oy
(731 puan) tarafından
Gör sallayıp bir yerlerini açıp dans edip izleniyorlar birde oturdukları yerden dinlenip para kazanıyorlar bziim milltette de hiç akıl yok zor geciniyorlar işi gücü olmayan insanlara para yagdiriyorlar nefret ediyorum 
0 oy
tarafından
evlenmeden önce kullanıyordum ama artık kullanmıyorum eşim asla müsade etmez bende asla kullanmak istemem biz hiç bir sosyal hesap kullanmıyoruz 
0 oy
(264 puan) tarafından
Şimdi bir sürü asla kullanmam diyenler kötüleyenler olur ama aslında her uygulamayı iyi ve kötü kullananlar oluyor neyse.. Ben zamanın da kullanıyordum takipçim fazlaydı para kazanıyordum hatta ama şimdi bıraktım
(55 puan) tarafından
Bence de kullanmasını bilirsen iyi tarafları da var benimde videolarım var canlı yayın aciyrm ama para kazanmadm çünkü kazandıkça dusuyo bakiyem
0 oy
(14,019 puan) tarafından
İğrenç bir şey ne eşim ne de ben kullanmayız
0 oy
(48,494 puan) tarafından
bi o kusur kalsin hic sevmedim
0 oy
tarafından
Yoktuuurrr ...
0 oy
tarafından
Kullanmıyorum ben cnm gereksiz geliyor 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Kullanmiyorum ben gecenlerde bi tanidigimizin yuvasi yikildi resmen bu tiktoktan
(806 puan) tarafından
Bir çok kişinin öyle evliliğine sebep oluyor ya ne için yuvası yıkıldı tanıdığınızin ? Ben hiç yüklemedim nasıl ben anlamıyorum video çekme izleme yeri mi ? İyiki de uzağım böyle şeylerden ya bana çok gereksiz geliyor canm
(4,237 puan) tarafından
Ben de hic kullanmadim nasil kullanilir hicbir bilgim yok 7 24 orda oynayan kadinlari izliyormus bide esine gosteriyormus bak diye yapma etme dedikce en sonunda gitti kiz
(806 puan) tarafından
Ay yazık etmiş ya evdeki kadını düşünen yok gözü dışarda olan adamlar neden evlenir anlamam zaten Allah yardım etsin o kadına üzüldüm. Benim de bilgim yok aman uzak olsun bosverin kullanmıyoruz iyi ki
(4,237 puan) tarafından
Aynen yazik oldu yalvar yakar almisti kizida zaten gorucu usuluydu pervane oldular etrafinda alqna kadar sonuc bu oldu aynen en guzeli uzak olmak
0 oy
(505 puan) tarafından
Bn cnm........
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kullanamıyorum sevmiyorum eşim de izin vermiyor zaten 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eşim de bende kullanmıyoruz
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Nefret ediyorum her rezilik var allah onu çıkaranı bildiği gibi yapsın 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 370 göst.
20 Ekim 2018 Diğer kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 485 göst.
13 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 478 göst.
28 Ekim 2019 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...