0 oy
367 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (6,053 puan) tarafından
Dolap bomboş hiçbirsey yok neredeyse ama para, da yok ayın 10 unda eşim maaşını alıcak 10 una kadar idare ederiz dedim ama eşim dedi o zaman daha pahalı olur hersey birinden borç alırım bugün gideriz dedi cok zamlı olur mu ki acaba yag Salça makarna kuru bakliyat tarzı şeyler

18 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Zaten gelmeye başlamış bile zamlar. Az önce süt almaya gittim kilo başı 2 TL zam gelmiş ben şok :)
(6,053 puan) tarafından
Yandık desene yılbaşı giremden
(3,729 puan) tarafından
Aynen asgari ücretle çalışanlar yine Şubat'ta zamlı maaş alacaklar. Eşimin ne zaman zam alacağı hatta zam alıp almayacağı bile belli değil
(6,053 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun
(3,729 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ooff off daha ne kadar zam gelecek yaaa 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Kiz gelmiş bile ne zamandır markete gitmiyorsun bim de ki 1 liralik makarna olmuş 3 lira:) 
(6,053 puan) tarafından
Allah gözlerini doyursun
(2,257 puan) tarafından
Amin bacım amin
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kız marketten makarna alıyım dedim bim in 1. 95 olan makarna 2.25 olmuş onun yerine başka markarna gelmiş 
(6,053 puan) tarafından
Allah gözlerini doyursun onların o bimin ortaklarının
(46 puan) tarafından
Amiiiin amiiiinn sürekli zam.surekli zam insanın yeteerrrr diye bağırasi geliyor en güzeli hangi marketlerde neler indirimde ona göre gidip almak
(6,053 puan) tarafından
Cocuk var işte her indirime de koşamıyorum onunla canım Bi de şu lanet virüs var her zaman her zaman çıkamıyorum bizde mecbur Bi kerede topluca alıyoruz
(46 puan) tarafından
Kesinlikle öyle bende çıkamıyorum artık Allah'ım sonsuz bereket versin paralarımıza bu insaAllah
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Asgari ücrete zam yaptılar ya herşeye zam gelir canım.Benim eşim de belediyede çalışıyor geçim zor Allah yardımcımız olsun
(13,119 puan) tarafından
Kız gene belediyede çalışanlara daha zamlı verdiler
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Yakında ac kalicaz bu gdilse otuurp knedileri yiyecekler  hersey  ates pahalasi  olmuş 
(6,053 puan) tarafından
Hemde nasıl
(2,067 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun cnm
0 oy
(707 puan) tarafından

Tabiki gelecek daha da fazla gelecek.Biz alıştikca onlar daha da fazla zam yapacak.Yakinda suya ekmekege muhtaç kalicaz korkum o.Yani ihtiyaçlara yetisemezken isteklere gecemiyoruz.Boyle giderse ihtiyacta alamiycaz su resim

image

çok şey anlatıyor.

(2,691 puan) tarafından
Ne kadarda güzel anlatılmış
0 oy
tarafından
Şimdiden zamlanmaya başladı artık yılbaşından sonra dahada geleceğini düşünüyorum 
(6,053 puan) tarafından
Gelir o da bahane olur onlara :(
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Keşke sadee markette sınırlı kalsa herşeye gelir...

Allahım yardımcınız olsun kimseye muhtaç etmesin
(6,053 puan) tarafından
Cok çok aminn inşallah
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Asıl zamlari yılbaşı sonrasına saklıyorlar canım. Malum yeni yıla girdik ya çıkarırlar verdikleri 3 kuruşların acısını. 
(6,053 puan) tarafından
Aynen o yüzden yılbaşından önce gitmek daha mantıklı
(7,118 puan) tarafından
Aynen canim. Sebze ,meyve ,kahvaltılık harici şeyleri fazla fazla alırım koyarım. Saydıklarımi da bittikçe alırım.  Bizim kantinde 5 litre siviyagin fiyati 55 tl şuan. 3,4 tane alıp stoklamayi düşünüyorum :)
(6,053 puan) tarafından
Bizde en son iki ay önce markete gittik üç şişe almıştık eşime kızıyodum nereye koyucam koca koca üç şişe yagı diye. Şimdi bakıyorum zam üsütüne zam geliyor Bi yandan iyi ki fazla almışız diyorum
(7,118 puan) tarafından
Devir stoklama devri bacım:)
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Tabikide gelecek halada devam ediyor zaten 
(6,053 puan) tarafından
Yandık desene
(3,276 puan) tarafından
Aynen öyle Allah bereketli kazanç versin kuzum
0 oy
(4,549 puan) tarafından
kız zamlar geçen ay ile  her üründe 5 lira fark var tuvalet kağıdı yag şeker herley 5 lira oynuyor resmen bizde gittik eşimle dahada artar diye 
(6,053 puan) tarafından
Yılbaşı bahanesiyle yaparlar yine zam bizde gitsek en azından 3 - 5 lira ucuza getirmiş oluruz
(4,549 puan) tarafından
aynen canım gitseniz birşey kaybetmezsiniz
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Şimdiden başlamışlardır 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Şimdiden baslamislar ay da bir yaga 5 tl koyyor bebek mamalarinin 1 numarasi hic yok burda zamdan sonra koyacaklar galiba bir elleriyle verip diyeriyle fazlasiyla aliyorlar hakkimizda hayirlisi 
(6,053 puan) tarafından
Amin canım amin Allah sonumuzu hayetsin
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Canım biz ucuz gördükçe 3-5 tane alıp koyuyoruz, tavsiye ederim indirime girdikçe alınca daha bereketli oluyo. Muhtemelen yılbaşından sonra fiyatlar yükselir
(6,053 puan) tarafından
Aynı bizde öyle yapıyoruz toptancı marketi var, orfan, alıyoruz herşey den fazla fazla ucuz oldugu için bizi 2 3 ay idare ediyor en son Ekim ayında gitmiştik markete
(5,492 puan) tarafından
Yok cidden yetişmiyor. Rabbim bol bereket versin hepimizin evine inşallah
0 oy
tarafından
Gelir kuzum           .
0 oy
tarafından
Gelir gelir asgari ucreti azicik yukseltmisler ya altta kalmazlar korkma
(6,053 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
tarafından
Aman yılbaşından öncede geliyor gelen ne kadar farkeder ki. 
(6,053 puan) tarafından
Yılbaşı bahanesiyle yapıyorlar yine birsey ler işte
tarafından
Allah vicdan versin. Diyecek bişey bulamıyorum kendimi de geçtim artık kalabalık evdekiler napıyor diye düşünür oldum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 307 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 252 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 165 göst.
23 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tugce12. (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 372 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu

381,700 soru

11,426,535 cevap

34,986 kullanıcı

...