0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde (491 puan) tarafından
Annem beni çok zorlukla büyüttü sadece annemle ikimiz yaşıyorduk babam yok ben çok küçücükken boşandılar hayırsız bi babam vardı 

Neyse ben evlendim 4 yıldır evliyim eşimle annem hiç geçinemiyor lar birbirlerine hep zıtlar bu durum beni çok üzüyor annem bize gelmiyor eşim oraya gitmiyor sürekli küsüyorlar 

Annem yanlız haftada bir gidiyorum ama yetmiyor beni oğlumu çok özlüyor hep hastalanıyor 

Kendimi çok suçlu hissediyorum evlendim annemi yanlız bıraktım diyorum bir lokma ekmek yerken aklımdan anneme geçiyor ne yapıyor ne yedi ne içti parası varmi durumu nasıl vs. Vs. 

Bazen keşke hiç evlenmeseydim diyorum kendime kızıyorum hata ettim diye annem kendini sürekli yanlız hissettiğini söylüyor hep üzülüyorum evlendim evleneli üzgünüm annemle eşimin arasında kalmaktanda bıktım bu durum beni o kadar uzuyorki bazen sessiz sedasız intar etmeyi bile düşünüyorum 

Anneme farklı bi bağlılığım var birlikte çok zor günler geçirdik ac susuz kaldık 

9 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
O kadar çok üzüldümki icim yandi Allah esine merhamet versin onun anasi o durumda olsaydi neler yapardi adi heriff
(13,119 puan) tarafından
Aynen kız kendi anneleri olsa şart koşarlar beraber oturacağız anama bakacaksın diye ama gel gör ki kız tarafı olunca herşey değişiyor
(7,972 puan) tarafından
Aynn yazik gunah cok üzuldum şu an
-Reklam-
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Yaaaa eşinle annenin arasını duzelt en azından anneni evine alırsın hafta da bakarsın ne pişirsen o da yer arada yaparsın en azından bunu tek bırakma kadını ne olur 

Senden başka kimi kimsesi yoksa elinden ne geliyorsa yap haftada bir değil üç dört git ya kocan mi izin vermiyor niye o kadar açık ara 
(491 puan) tarafından
Eşim hiç beni anlamıyor hiç
(1,320 puan) tarafından
Çok geç olmadan yap , eşine tatlı dille anlat inşallah Allah ona da merhamet anlayış versin
(491 puan) tarafından
Bu yüzden boşanma davası bile açtım yine aynı yine aynı ortada kaldım ya bir yanda evim bir yanda annem
0 oy
(54 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun canım esinle konuş  belki düzelir ALLAH merhamet versin 
0 oy
tarafından
Hepimiz anneyiz ve ölüm var canim ya sonra col üzülürsün 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
 Uzuldum ya niye boyleler bastanmi zitlasmaya basladilar? Esin bi baba yarin ne olacagi belli degil o da yalniz kalablir niye boyle dusunmuyo :( Allah yardimcin olsun
(491 puan) tarafından
Ah kardeşim böyle düşünmüş olsa şuan bu postu açmış olmazdım
0 oy
tarafından
Eşinle konuşmalısın o benim annem beni tek başına büyüttü onun duasını almadan ben mutlu huzurlu olamam tek başına yaşıyor sürekli gitmem gelmem lazım senin de anneme saygı duyman lazm diye sevmeyebilir kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygılı olmak zorunda annene karşı zıt olmamalı 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Eşin ve annen pek bir araya gelmesini cnm anlasamaya bilirler ama sen 1 değil 2 gitmeye bak ev yakın ise daha sık git sor eksgin var mı de 
0 oy
(48,820 puan) tarafından
neden annenle esin o kadar yüz göz oldular ki tek gitmenede mi kiziyo esin
0 oy
(678 puan) tarafından
Eşim bilerek gecinemiyirdur  küslük yapıyordur annen yanlız ya tamamen sizinle yaşamaya başlamasın diye eşinle güzel bi konuşma yap bunu anladığını belirt aranız iyi olsun merak etme bizimle yaşamaz  elden ayaktan düşmeden böyle bisey olmaz diye belirt (rabbim kimseyi elden ayaktan düşürmesin o ayrı)

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 822 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 267 göst.
24 Şubat 2023 Aile kategorisinde Hatice ata (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 328 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 370 göst.