0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (1,699 puan) tarafından
Kızlar esim bina görevlisi icralarımız var asgari ucret alıyor acaba binadan çıkan pet plastik kağıtları toplayıp ay sonu satarsak topladığımızda değer mi yani 200 lira bile yeter aylık sizce nasil fikir aklıma geldi de

14 Cevaplar

0 oy
(4,404 puan) tarafından
valla canım bizim bina görevlimiz yapıyor ve bizde öğrendiğimiz için plastikleri onun için binanın önüne koyuyoruz ama inan ne kadar kazanıyordur bilmiyorum 
(1,699 puan) tarafından
Öylemi ne güzel valla napalim cnm geçim zor aklıma geldi de
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnsanlar o kadar zor.durumda ki ne olacak halimiz 
(1,699 puan) tarafından
Valla cnm ben bile toplarım utanmam eşim çok çok yoruluyor hem fabrika hem bina :((
tarafından
Yok neden yorulasim artık bende diyorum eşime.nasil yardımcı olurum ama.iki çocukla mümkün değil
(1,699 puan) tarafından
Zor cnm 2 çocukla
tarafından
Cook zoe
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tabiki olur neden olmasın boş vaktinde sokak da gezer iyi para da kazanır ekmek parası sonuçta 
(1,699 puan) tarafından
Cnn aslında sadece binaninkileri almayı düşünüyor ama ilerisi için ne olur bilemem
0 oy
(2,649 puan) tarafından

Mukemmel bisey günlük  ihtiyacinizi bile çıkarır  biliyomusun benim dedem yapardi  rahmetli:(

(1,699 puan) tarafından
Ah cnm kiyamam başın sağolsun:((
(2,649 puan) tarafından
Sagol canim benim :(
0 oy
tarafından
Ama onları toplu şekilde satman lazım ve onun için de bir yerde biriktirmn lazım yerin var mı bunun için.mahllede komşu yapıyordu Allaj affetsin şikayet etmek zorunda kaldık 
(1,699 puan) tarafından
Var cnm yer ay sonu satarız diyoruz
tarafından
O zaman tabiki olur neden olmasın Allah kolaylık versin inşallah
(1,699 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
tarafından

Geçen benim adam toplamış gülo ama demir 200 e satmış kg sini bilmiyorum 

(1,699 puan) tarafından
Hmm iyiymiş cnm
0 oy
tarafından
Canım plastiği boşver bakır toplayın siz onda iyi para var 
(1,699 puan) tarafından
Bakır bulmakta zor cnm ya
0 oy
tarafından
Kilo işi alınıyor bizde mesela karşı komşumuz yapıyo bizde veriyoruz çok cıkıyo 1 çuvala 4 lira veriyo çuval dediysem büyük baya 60 kg lk ip çuvalı 
(1,699 puan) tarafından
Hmm anladım cnm
0 oy
(14,019 puan) tarafından
İnsanları neler yapmak zorunda bırakıyorlar bizim hakkımız onların yanına kalır mı Rabbim er ya da geç hesap soracak
(1,699 puan) tarafından
Tabiki cnm mahşer günü hesaplasacaz
0 oy
(894 puan) tarafından
Canım plastik hurda alımı diye arama yap internetten verdiğin adresten de gelip alabilirler kg mına bile ne kadar ücret belirlenmiş bilgilerde bulabilirsin çıkan sonuçlarda
(1,699 puan) tarafından
Öylemi bakyim cnm sağol
0 oy
tarafından
Annemim yan tarafında bi teyze var eşi hapiste çocuklarıda bakmaz bi kızı var oda öyle böyle işte kadın toplar evi kendinin ama sigara yeme içme herseyini karisliyo yetioda dio hergun görürüm her günde toplar ki su devirde 1 paket içse 500 den fazla gider gerisini sen düşün 
(1,699 puan) tarafından
Valla çok doğru diyon cnm
0 oy
(372 puan) tarafından
Canım bizim toplamak değil de eve aldığımız su bidonlarını sucuya veriyoruz o kadar biriktirip atmamak için çok çok az düşüyo yine de oraları bilmem
(1,699 puan) tarafından
Kâğıtta dahil demir ne varsa işte:))
(372 puan) tarafından
O zaman şansını deneyin bi canım kar kardır
0 oy
(774 puan) tarafından
Bizi bu duruma düşüren çalışıp evine istediğini alamayacak duruma getiren her kimse veya kimlerse hakkı mi helal etmiyorum benim bebeğime zorla aldığım mama onların öbür dünya da boğazına dizilsin 
(1,699 puan) tarafından
Üzülmüyorum cnm mahşerde gorusecez sen merak etme:((
0 oy
tarafından
Aylık ne kadar olur bilmiyorum ama 200 TL yi gercer bence
(1,699 puan) tarafından
Öylemi keşke:)))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 157 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 354 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 255 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 668 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde Prensimibekliyorum (192 puan) tarafından soruldu

378,411 soru

11,326,674 cevap

34,780 kullanıcı

...