0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından

Kızlar  nst de kalp atisi böyle çıktı doktor sıkıntılı dedi ne demek anlayamadim sorfum hergun nst ye gireceksin artik dedi 

image

5 Cevaplar

0 oy
(598 puan) tarafından
Cokmu hızlı acaba
tarafından
Hızlı değil kuzum  bebeğin kalp atışı hareketi aşağıdaki çizgi yani yavaş hareketsiz
(24 puan) tarafından
Yok canm bana usteki kalp atisi alttaki senin sancin hic sancin yok dedi
tarafından
O zaman bebeğinin kalp atışı çok yüksek kuzum
(598 puan) tarafından
Dediğim çıkmış benim bildiğim alt sancı oluyor
tarafından
Benimkinde üstteydi sancı kuzum benim bebeğinin çizgisi alttakiydi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben pek anlamıyorum kuzum ya benim bebisimde sıkıntılıdydi yavaş atıyordu kaç haftalık seninki belki hızlı atıyor dur anlamıyorum
(24 puan) tarafından
35 +3 haftalik canm
tarafından
Doktor neden açıklama yapmadı cnm hizlimi yavasmi ben 41 hafatliken suni sancı yapacaklardı kalp atışlarını sürekli takip Etiler yavas atıyordu o yüzden sezaryana aldilar ben hafatn çok ilerledi sandım ama Allah'ın izniyle birşey olmaz kuzum
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Sabit cnm hareket etmemiş sanırım vede yüksek doktor bisey demedi mi 
(24 puan) tarafından
Demedi canm sadece herhun nst dedi
0 oy
tarafından
Kuzum seni korkutmak istemem ama evet sıkıntılı benim oğlumda böyle çıktı 3 hafta üst üste doktor sezeryana aldı 38 hafta da meğer kakasını yemiş oksijensiz  kalmiş
tarafından
Benimki yavaş dı alttaki çizgi gibi
(24 puan) tarafından
Gerçekten mi canm  of ne yapacagimi sasirdim ilki sezedysn zaten buds sezeryan olacak
tarafından
Kuzum seninkinin kalp atışı çok hızlı mutlaka her hafta konturole git
0 oy
tarafından
Canım bebeğin kizmisti erkek mi bilmiyorum ama erkek bebekler doğmak istediklerinde nabizlari yükseliyor bunu çıkamadıkları için strese giriyorlar oyuzden oluyormuş benimde 35 haftadan sonra hep yüksek çıktı hergun doğuma gittim ölçüler bisy çıkmadı düştü sonra 
(24 puan) tarafından
Of bilmiyorum canm ya cok korkuyorum cinsuyeyu kız

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 67 göst.
18 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yesho (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,870 soru

11,310,171 cevap

34,744 kullanıcı

...