0 oy
812 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hastanede tanıştığınız insanlarla görüşüyor musunuz numara alma verme olayı oldumu. 

Sakarya'da yatarken 2 tane oldu 

İzmit'te yattım orda 3. Tane oldu 

İstanbul Okmeydanı hastanesinden 4 tane var.   

Bursa'dan 1 tane var. 

Sürekli birbirimizin hal hatrini soruyoruz. Konuşuyoruz dedi kodu yapıyoruz ama birbir hakkımızda.  

Ben pişman değilim.  Şimdi yargılayan olacaktır. 

31 Cevaplar

+1 oy
(1,329 puan) tarafından

Yani yargilayani umursasan yazmazsin canım. Herkesin kendi düşüncesi boşver daha cevap gelmeden tepki verme.:)) Benim annemin de çok öyle arkadasi iyisine denk gelirsen güzel bise:D

tarafından
Ben hep iyilere denk geldim
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Niye yargilanasin ne güzel bı şey annem de yattığında öyle  dostluk kurardi kötü bı şey değil ki bu ha bu ortam dan ark olmuşsun ha öyle yerde çok normal ne güzel ark çevren genişler
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️
0 oy
tarafından

Benim yok güvenemiyorum ben :pouty:

tarafından
Ben güveniyorum neden bilmiyorum ama
(13,036 puan) tarafından
Aynen bende güvenemem ya korkaklık mi desem çekingenlik mi bilemedim
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Benim bi tane var düşük riski geçirdiğim de aynı odada kaldık aynı şikayetlerle şimdi bebişini kucağına aldı bi onunla görüşüyorum 
tarafından
Ne güzel
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Doğum yaptığım zaman oda arkadaşımla hatta yanında ki refakatçisiyle de instagrsmdan takiplesiyoruz arada konuşuyoruz :)
tarafından
Güzel miş cnm
0 oy
(3,410 puan) tarafından
Canim ortanca oglum suan 13 yasinda 15 bucuk yasinda iken hastanede yattik orda bi bayanla arkadas olduk 12 yıldır gorusuruz cok sık hmde
tarafından
Maşallah cnm rabbim bozmasın
0 oy
tarafından
Hastanede çok yattim ama hep tek odali ydi onun dişindada hiç kimse ile görüşmedim normaldede soğuk bi insanim :) 
tarafından
Burda hiç soğuk durmuyorsun
tarafından
Aliştim çünkü alıştığım insanlara çok samimiyim onun dişinda soğuk biriyim :))) hepsini seviyorum.
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Olmadı ama olsun isterdim 

Doğum yaptığım zaman aynı oda da bir hasta daha vardı kayınvalidesi refakatçisiydi sürekli gelini azarlardı kızdan numarasını istemiştim görüşelim diye hemen atlamıştı kaynanası onun telefonu yok diye hala merak ederim ne yapıyor o gelin çok kötüydü kaynanası
tarafından
Rabbim yardımcısı olsun
(1,100 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(980 puan) tarafından
İstanbul'da Çapa tıp fakültesi hastanesinde ameliyat oldum. Ameliyat öncesi 4-5 kez gidip geldikçe 4 yada 6 gün yattığımda tanıştığım hastane arkadaşlarım var görüşüyoruz halâ ararlar hâl hatır sorarlar bayramlar da seyranlar da. Bu arada geçmiş olsun 4 farklı hastane de yatmışsın
tarafından
Evet cnm gebelik ve gebelik sonrası
(980 puan) tarafından
Önemli bir şeyin yoktur inşallah
tarafından
Gebelik te yüksek tansiyon dan.   Gebelik sonrası yüksek enfeksiyon dan karnımdaki damarlar patladı karnımı delerek kanı temizlediler ama sonra orasida enfeksiyon kaptı 5 ay yattım
(980 puan) tarafından
Of of cnm ya çok geçmiş olsun şimdi nasılsın iyisindir inşallah
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Yoo neden yargilansin kayinvalidem de yanımdayken hastanede hep sohbet muhabbet ederdi arkadaş edinn derdi bnde konuşurdum ama nmr falan almazdim
tarafından
Biz aldık verdik görüşüyoruz
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Hacı arkadaşı yol arkadaşı bide hastane arkadaşı unutulmaz zaten :) 
tarafından
Aynen cnm
0 oy
tarafından
Numara alip verme mevzusundan cok neden o kadar cok hastaneden yattigini merak ettim :) iyi insanlarsa niye gorusmeyesin ki 
tarafından
Gebelik te yüksek tansiyon dan
Doğumdan sonra. Yüksek enfeksiyon dan ve karnımdaki damarlar patladı 2 ci kez karnından delerek kanı temizlediler. Gebelik te ve gebelik ten sonra toplam 5 ay yattım cnm il il sevk ettiler
tarafından
Allah tekrar yasatmasin ya hastanelerde ugrasmak cok zor
tarafından
Çok zor
0 oy
(863 puan) tarafından
Yok keşke olsa benimde öyle en azından bir iki arkadaşım olurdu 
tarafından
Hayırlısı buymuş diyelim
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Hayatimda sadece bi kere hastanede yattim oda dogumumda ondada zaten tek kisilik odadaydim o yuzden hic boyle bisey yasamadim olsaydida almazdim ama heralde numara falan :) Ne guzel arkadaslik kurmussunuz siz yargilanacak bisey yok bunda 

tarafından
Ben kurdum valla güzel oluyor
0 oy
(119,355 puan) tarafından
Hastanede türk yoktu kiz kinle arkadas olim ☺️☺️☺️
tarafından
Benle olabilirsin balım
(119,355 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Hiç öyle hastane maceram olmadı iki doğumunda da tek kişilik odada kaldım ama diğer odalara gider bakardım kim var kim yok kimin ki kız kimin ki erkek diye "( lohusa şerbeti icip muhabbet etmişliğim var ama öyle telefon alıp verecek samimiyetimiz olmadı 
tarafından
Oda iyiymiş.
0 oy
(774 puan) tarafından
Cana yakınsın demek ki ben hiç öyle arkadaslik kuramam 
tarafından
Ben annem hastanede yatarken refakatçi olurdum başka hastaların refakatçi lariyla bile arkadaş olurdum şekilde görüştüğüm kişilerde var
(774 puan) tarafından
Ne guzel ben o kadar girişken değilim malesef
0 oy
(48,704 puan) tarafından
yok canim olmadi hic aen cok hastalik cektigin icin hastane ikinci evin gibi oradakiler insana yoldas oluyo kim neden yadirgasin ki
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Bende gorusuyorum iki kişiyle 

Numara da var istegram dan da takipteyiz :D

Valla akraba dan bin kat daha iyiler 

0 oy
(1,635 puan) tarafından
Benim hastalarla değil de hasta yakınlarıyla oluyo genelde.

Çünkü hastalarımın çoğunluğu makinelerden yada trakeostomi olduğu için konuşamıyolar.

Bizde ziyarete gelen yakınlarıyla konuşuyoruz ve dost oluyoruz.

Bi amcanın hanımı hamileyken bebek takımı alıp bırakmış benim için. O gün izinliydim bi de ♥️

Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 408 göst.
0 oy
10 cevap 286 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hafsa._.34 (5,696 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı