0 oy
579 göst.
Aile kategorisinde (790 puan) tarafından
Kizlar esim tek calisiyor o yuzden yetmiyor pek yani istedgmz bi cok seyi erteliyoruz yada almiyoruz.

Ben kendimi yetersiz hissediyorum vijdan azabi cekiyorum bugun bi canta aldim cok utanarak aldim haketmiyorum diye sonucta calsmyorum 

22 Cevaplar

0 oy
(48,660 puan) tarafından
haketmedigimi düşünmüyorum bisey aldigimda ama calismak istiyorum evlendigimde calisiyodum bazi sebeplerden isi biraktim iki aylik daha farkli oluyo 
(790 puan) tarafından
Ben istesemde calisamam canm ya bebegm var kimse bakmaz
(48,660 puan) tarafından
benimde annem ameliyat oldu simdi hemen yoruluyor kaynanam koyde oturuyo bide bayiliyo arada kreş yasina gelince. insallah viruste bitmis olur çalışırım
(790 puan) tarafından
Insallah canm.ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
En son bebek sırt çantası aldım giyecek kıyafetim bile yok çantaya sıra gelmedi daha
0 oy
tarafından
Eşim tek çalışıyor 

4 eve yetmeye çalışıyor 

Bütün yük onun üstünde bazen bende üzülüyorum 
(48,660 puan) tarafından
sagolasin canim hepimizin kuzulari bal gibi masallah ☺️☺️☺️
kim onlar geçmiş olsun insallah hemen atlatirlar
(5,323 puan) tarafından
İkimelekannesi idi sanırım eski nicki ya. Oznurdu adı. Bebeğinin biri doğdu bı hafta yaşadı vefat etmişti :(( şimdi bı kızı var 6-7 aylık sanırım. Hem kendi hem kızı korona pozitif çıkmış ://
(48,660 puan) tarafından
evet hatirladim gitmisti demi o kiyamam ya bebiste de cikmis insallah hemen atlatirlar
(5,323 puan) tarafından
İnşallah canım ya aynen gitmişti onlar
tarafından
Hifa çok huysuz hiç uyumuyormuş öznurunda her tarafı ağrıyormuş onu motive etmeye çalışıyorum :((
Tuğur şimdi uyudu bende bi gece kahvesi yapıp kocacığımla içiyim dedim
0 oy
tarafından
Aslında öyle değil ama şimdiki zamanda da tek maaş gercekten çok zor oğlan büyüsün yine çalışcam yıllardır alışmışım maaşa şimdi kendimi kötü hissediyorum .ama öle düşünme tabiki hakediyorsun o işte çalışıyor sen evde 
(790 puan) tarafından
Orasi oylede zor ya
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Niye hak etmeyesin o kazanca sen de ortaksin. Yetmemesinin suçu sende değil malesef şartlarda ben çalışıyorum bu ay eve bikac eşya aldım şuan sıfıra sıfırım durup durup bu para nereye gitti diyorum öteki ay hiçbir şey almicam diyorum. Yani çalışsan da çalışmasan da insanın içi acıyor giden paraya
0 oy
(660 puan) tarafından

Çalışmiyosak hak etmiyoruz diye bısey yok oyle duşunme cnm imkanimiz olsa elbet çalısiriz çocuk olunca bırakılmıyo

0 oy
(2,257 puan) tarafından
Sen bir ev hanımisn canim sonuc da evdede bir sürü iq yapıyoruz cck bakiyoruz. Neden utanasin ki
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Hak etmediğini düşünme canım bende çalışmıyorum eşim istemiyor çalışmamı zorlanıyoruz tabiki ama bunada şükür beterin beteri var 
(3,527 puan) tarafından
Valla bizimkiler de öyle sadece bize gelirse bişeyler alır onun dışında hiç sormazlar geçenlerde çok zorlandım hastaneye gidicek param yoktu halam sağolsun gönderdi hissetmiş gibi
(790 puan) tarafından
Benm ailemde oyle geldiklerinde bseyler alirlar ama insan bi harclik verir diyolar kocan alsin
(3,527 puan) tarafından
Öyleler maalesef canım evli olunca herşeyi kocan yapsın gözüyle bakıyorlar
(790 puan) tarafından
Aynen  bişeyde denmiyo
(3,527 puan) tarafından
Aynen canım maalesef
0 oy
(153 puan) tarafından
Canim nasil hak etmiyorsun bizde evde yatmiyoruz ki butun isleri hallediyoruz evi cekip ceviriyorhz. Ev işi yapmak kolay mı ev hanımlığı da meslek sayılsın :)
(790 puan) tarafından
Ama. Hic bi maasi yok malesef
(153 puan) tarafından
Valla haklisin ama keske maas baglasalar elimizi etegimizi cekince degerimiz anlasiliyor
0 oy
tarafından
Canım öyle düşünme sende ailen için evde çalışıyorsun didiniyorsun ever bende oğlum büyüsün çalışmak istiyorum hayat çok zor
(790 puan) tarafından
Bende dusunuyorum ama daha 8 aylk bide vrus var
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İkimizde çalışıyoruz. O konuda sıkıntı yok. Bence utanılacak bir şey yok eşin eksiklerini almak zorunda

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Ben aldığı biseyi haketmedigimi düşünmüyorum. Onun karısıyım. Onu haram yollardan koruyorum. Yemeğini yapıyorum. Çocuğunuza bakıyorum. Kıyafetlerini yıkıyorum katliyorum kaldırıyorum. Evimizi temizliyorum. Her şeyine sabrediyorum. İyi günde kötü günde yanında oluyorum. Annesine babasına hizmetimi sonsuz yapıyorum. Bence ben en iyi şeyleri hakediyorum☺️☺️
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Cok sukur gecim sorunumuz yok ama gelecekde calismak isterim
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Calisamadigim için üzülüyorum çünkü doğumdan sonra kızım için işten çıktım ona kendim bakıyorum ama kızıma baktığım için de mutluyum büyüyünce çalışırım artık nasipse hiç öyle düşünme hak etmemek diye bir şey yok 
0 oy
tarafından
Çocuğun yoksa imkanın varsa esinle sorun da yasamiyorsan çalışabilirsin canım.
0 oy
tarafından
Yani öyle her istediğimiZi her zaman alamıyoruz ama çok şükür eşim yettiğince alıyor maaş. Çocuk ihtiyaçları alıyorum genel olarak 
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Bu aralar bende öyleyim 3 yılda tüm borçları bitirme imkanımız vardı ama ayda 1500 TL açık kalıyodu bende çalışıyo olsam çok rahat olurduk ama hem virüs hem hamilelik allah yardımcımız olsun borcu olana tez zamanda borcundan kurtulmayı ihtiyacı olana tez zamanda ihtiyacını gidermeyi nasip etsin 
0 oy
tarafından

Cnm inan bana ev işi dışarda çalışmaktan daha zor :D

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşına geldiğinde çalışmaya başlamayı düşünüyorum böyle olmuyor tek başına kocam koşturuyor yükü beraber sırtlanırsak bir derin nefes alıp dinlenir eşim benim mesleğim yorucu zor değil benim maaşım eşimden daha fazla oluyor
0 oy
tarafından
Bana alınan birşey hak etmediğimi düşünmüyorum gibi bişey yok.ihtiyacım varsa ve imkanımız varsa alır gocunmaz. Eşim benim ve kızımız için çalışıyor. Benim çalışmam mecburi değil. Ha çok istiyorum keşke nasip olsa ama malesef 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 157 göst.
19 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,498 soru

11,360,665 cevap

34,838 kullanıcı

...