0 oy
1,068 göst.
Diğer kategorisinde (2,678 puan) tarafından
Sabah erkenden kalkar gün boyu çocuk ev yemk çamaşır tabi çocuktan fırsat buldukça yaparım bir günden bir güne yemek yapmamazlığım olmadı 4 buçuk aylık bebeğimle akşam biraz çocukla ilgilenir bnde fırsat buldukça ev işi yaparım ütü banyo VS yıkarım eşimin isteği bitmez yok suyu yok yemekten sonra kahvesi meyvesi çocuğun karnını doyururum altını değiştirme hepsi bnde ama biraz oynar beyefendi çocuk baktı olur adı..... 

Gece olur çocuk uyur az Bn dinleniyim derim bu sefer yanıma yaklaşmadın uzak kaldın benden olur yoruldum anlamıyor birde tirip atar çocuk gibi Bn sinirlenip kızınca kalp kırdı oluyorum sonra ne zamn kafayı yerim bilmem 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla kafayi yemediin aynisindan bitane bende var. Bide trip atiyo yok opmuyomusum,sevmiyomusum. Tuvalete gitmeye vaktim yok, cisim gelince 3 saat tutuyorum cocuk bakmaktan bu bana ne diyo
(2,678 puan) tarafından
Al birini vur ötekine işte canm yardım eder etmesine oda çok nadir
-Reklam-
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Allah sabir versin canim keşke biraz anlayış gösterse 
(2,678 puan) tarafından
İşine gelince anlayışlı çocuğa bakıyor ediyor sen işine bak der sonra daha napıyım der
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok valla bnmki yapar sağ solu temizler bebegede bakar
(2,678 puan) tarafından
Kız yok Temizlk falan yapmaz ama Bn hastalanınca iyi bilirim ki altımdan bile alır bakar
0 oy
(17,796 puan) tarafından
:D ahahhaha aynen oynatir eder bakar saolsun ama hemen hava atar ben bakiyom filan trip neyin atmaz hatta hic küsmez keske küssek biraz .d 
(2,678 puan) tarafından
Bnde diyorum gel blraz seninle küselim arkadaş takalım diye :)) sen iyice kafayı yedinn diyo :))
(17,796 puan) tarafından
:D cok konusuyo ay napim
(2,678 puan) tarafından
Hiç ayarları yok bunların :)) tm ortası dnk gelmedi yada bize :)))
(17,796 puan) tarafından
:D yok anam yok ayarsizlar
(1,466 puan) tarafından
Valla kızlar ne diyim  :D
0 oy
(508 puan) tarafından
Aman o cins he4 evde var bence 
(2,678 puan) tarafından
Hepsi aynı dicem diğerlerine hakaret olur :))
0 oy
(703 puan) tarafından
Benm eşimde cocogu kıskanır ona yumurtalı ekmek yaptın bana yapmadın ona şu getirdin bana getirmedin  onla ilgilendin benle ilgilenmedin bende benm iki çocuğum var diyorum artik
(2,678 puan) tarafından
Oda ayrı bir cinsmiş canm :)))
(703 puan) tarafından
Utanmasa onu yıkadım beni yikamadin diyecek çok ilgi bekliyor oda
(2,678 puan) tarafından
Benimki eee kese yapmıcan mı banyoda der :))
0 oy
tarafından
Bizler evde yoruluyoruz onlar işte evde kimse sana psikolojik baskı yapmıyor iş arkadaşı dedikodusu ypk niye geç kaldın lafları yok erkeklere göre binevi rahatız sabah 8 de başlayan mesaileri akşam 9 a kadar sürüyor onca insanla uğraşıp laf anlatmak beyini yoruyor daha önce çalışma hayatın olduysa anlarsın az çok ne demek istediğimi insanın eve gelince hali olmuyor... Normal hayatta da çamaşır bulaşık vardı çocuk olunca da var eşim bana yardım etmiyor diye düşünürsen o çamaşır bulaşık sana eziyet olur 
tarafından
Dimii kiz hangimiz dogurcak diye bekliyoduk ne hizli gecti gunlerr 94 gunluk olduk bizz. Adinii seveyim onunn. Duru benim kizimin adi da veee ayni sekilde hep agliyor gece 3 ten asagi uyumuyor ne yapıcaz biz bunlarii
tarafından
Ayyyy hastaneye giderdik doğurunca haber ver falam derdik gözyaşlarım sel oldu şuan peçetem nerde :)) duru mu ulan adını yerim onun ben yaaa Allahım canlarını sağ etsin sıpalar ya sneşn ki gece uykuda sesler çıkarıyor mu
tarafından
Kiz yok uyusu mu ses mes cikarmaz ama bu aralar elini agzina sokuyo yumruk yapip salya sumuk heryer disleri kasiniyor heralde. Asi yaptirdin mi senn rotayii falan
tarafından
Yok yaptırmadım gerekli olsa devlet vurur diye düşündüm sen yaptırdın mı
(2,678 puan) tarafından
Tabi biliyorum canm işi yeni bıraktım doğumdan sonra yani ben ona hak veriyorum ama o hakkı Bn görmüyorum ev işi bana zor gelmiyor ki zor gelen eşimin her zaman kendini haklı görmesi
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Biz birlikte çabalıyoruz birlikte yoruluyoruz ama tek sorun bence ben yoruldum biraz da sen bak diyip atmamak ve sürekli çay kahve meyve taşımak yemeği ütüsü eksik kalsın bak nasıl destek oluyor. Olmuyorsa buna rağmen zaten odundur 
(2,678 puan) tarafından
Öyle demiyorum aslında canm tam herseyi bitirdim oturdum diyorum bişy daha istiyor Bn ayakta iken söyle diyorum otır kalk ne yediğimi anlıyorum ne dinlendiğimi.. Hiç bişeyi eksik değil ütüsüz bırakmam ayakkabısına kadar siler öyle bırakırım temiz destek olur ama Bn ne zMan hasta olurum ancak o zamn yapar
(13,202 puan) tarafından
İşte getirme kendi alsın annem de yıllarca ayakkabısını sildi babamın ne geçti eline hiçbir şey.
(2,678 puan) tarafından
O bnmm her zMan yaptığım şey kocunmam canm kapnın önü toz toprak sevmem ben dışarıdan gelsek hemen oraları siler ayakkabıları toplar kaldırdım canm
(13,202 puan) tarafından
Sonra sonra anlayacaksın inan dediğimi.
(2,678 puan) tarafından
Haklısın canm
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Çoğu öyle ev işini işten saymıyorlar eşim şakalaştıpımızda ben keşke kadın olsaydım 2 saat de ev işimi bitirirdim diyor tabi çocuğu hesaba katmıyır 2 saatlik iş 5 saat oluyo bebe paçalarıma yapışıyor . Aradığında kahve içiyorum falan dediğimde ooh hayat sana güzel diyor. Kendise çok yardımcı olur temizliğe bulaşığa ütüye falan o konuda  sıkımtı yok haftasonu bi ev süpürüyo oğlum kucak şstedikçe deli oluyo oğlum dur oğlum çekil bekle demekten yaa diyorum nasıl oluyomuş :D

(2,678 puan) tarafından
Eee anlıyor işte halinden :)) önceliğin hep çocuk der Ban gerisi önemli değildir de hep ama az biraz geçsin eee şu kalmış ya der :)),
(1,629 puan) tarafından
Ay aynı benimlşde öyle aşkım tek ev işi kalsın sen sinirlenme çocuğu ağlatma diyor akşam lavobo pis görse kendisi komple banyoyu yıkar böyle atarlı atarlı daha çok sinirlenirim :)
(2,678 puan) tarafından
Aynı valla kız işne gelse çok güzel temizlik yapar :))
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşim her anlamda anlayışlı biridir. Çocuğu uyuttum,  ben mutfağı toparlarken o çamaşır serdi. Üstelik ben yaparım sen yat dememe rağmen. Normal zaman da ben dinlenmesinden yanayım ama kıyamıyor. Evde olduğu zamanlar çoğunlukla yardım eder. Ben utu yapıyorsam o salonu süpürür siler. Tuvalet banyo yıkar. Sen benden daha çok yoruluyorsun 2 cocukla akşama kadar der hep. Şimdi genelleme yapanlar olur erkeklerin hepsi aynı diye ama öyle olmayan erkekler de var.  Kimisi  bencildir. Kimisi fedakar. Allah yardımcın olsun canım.
(2,678 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi artırsın canm maşallah ne güzel:)) eşim Bn ne zMan sıkıştım yada hastalandım benden iyi iş yapar bakR valla sorun şu ki çok titiz toza kire tahammülü yok bnde malum kış aşı ev soba çocuk bşr yandan hepsine yetişemiyorum Bn evdeyim sen işine bak der çocuğa bakar tam oturuyım artık bnde derim eee bu sefer de kocanın gönlünğ et bakalım :))
0 oy
(73 puan) tarafından
Ay yok canım kafayı yemedin çünkü o koca modelinin aynısı bendede var benim oğlum gece en erken 12 de uyur 6 aylık sabah 9.30 da tamamen uyanır gece uyanmalar zaten ayrı bir vakit sabahtan kalkar kahvaltı ev topla sil süpür varsa ütü yaparım sonra oğlanı uyuturum az bir şey el işi yapıyorum çamaşırlar çıkıyor seriyorum toplanacaklari katlanacaklari ayarlıyorum akşam yemeğine girişirim derken akşam olmuş oluyor eşim geliyor yediklerimizi topla yıka çay koy akşama kadar böyle ben bulaşık yıkarken 10 dk bakar hemen üstüme atar acıkmış bu annesini istiyor diye saat 10 olduğunda eşim uyumaya gider zaten bende 10-11 arası rahat olabiliyorum iki dk dinleniyim diyorum bu sefer yatak odasından bağırıyor benimle ilgilenme zaten ben kimim ki benimle neden ilgilenesinki başlar sonra gelde çıldırma.
(2,678 puan) tarafından
Aynı bni anlattın bu sıralar bende öyleyim valla
0 oy
(110 puan) tarafından
Ah canim benim yalniz degilsin beni anlatmissin resmen bizde oyleyiz bi gün iyiysek muhakkak ertesi gun küsüz hep bi tartışma bazen tartışma olmasin diye hep küs kalmak istiyorumm resmen 
(2,678 puan) tarafından
Ben diyorum mola verelim arkadaş kalıp öyle yatalım diyorum :)
(110 puan) tarafından
Aynen ya ne tripleri bitiyo ne atarlari evde cocuklarla sıkılan hic bir yere gitmeyen benim bunalimlara giren onlar ;))
(2,678 puan) tarafından
Sorsan daraldık der utanmadan :))
(110 puan) tarafından
Valla oyle cozemedim inan ki :))
0 oy
tarafından
Sorsan akşama kadar evde yatiyon derler 
(2,678 puan) tarafından
Demiiiii aynı işte çocuk uyuyunca sende uyu dinlen diyo :)) ama nerdeeeee ev yemek işten uyumak şurda kalsın
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Canim ona gorev ver mesela altini sen degistir de yada bugun sen uyut de yada ev isi ver sunu yap diye is bolumu yaparsaniz seni anlar belki
(2,678 puan) tarafından
Birde onu deneyim canm bakalım anlayacak mı.. Kız hasta olsam gül gibi bakıyor valla ama işine gelmiyor işte bazen
(1,659 puan) tarafından
Biz oyle yapiyoruz csnm ben yemek yapiyorsam o bebege bakiyor yada temizlik yapiyor hersey 1 kisinin ustune kalmamali
0 oy
(868 puan) tarafından
Bnde de var tuvalete gidemiyorum iki dakika  bakiyo dururken ağlayınca al durmuyor diyor gece zaten uyumuyo gözlerim ağrıyor artik gündüz uyusa hemen bişey yapayım. Diye bakıyorum yemek faln gecee tm uyuyo bu sefer bna uzak duruyon diyor diyorum çocuk zaten uyumuyor yarım saat uyuyor bn hiç uyumucammi diyom banada zamn ayiracan diyor delirecem bnde 
(2,678 puan) tarafından
Aynılar işte düz mantık bunlar :)) aynn bnde saldım valla saç baş hepsi karıştı :))
(868 puan) tarafından
Sabh bide çocuk uyumadı diyorum yo bn duymadim demesi beni delirtiyor
(2,678 puan) tarafından
At yastığı kafasına :))
(868 puan) tarafından
Diyorum zatn sabh bn besik sallarken sen horul horul uyuyorsun diyom boğazını sıkasım geliyor dyom vlla arada çok sinirleniyorum ağlıyor çocuk hiç duymuyor
(2,678 puan) tarafından
Çocuk ağladığında bzen bilerek bakmıcam diyorum sen de bak diyorum gülüyo dayanamazsın ki ağlamasına artık otomatik gibi oldun çocuk dönse uyandın sanarsın diyo :))
0 oy
(119,340 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
(2,678 puan) tarafından
Amin canm bnm :)
0 oy
tarafından
Amannn hepsi ayni hic beklentin olmayacak oyle daha güçlü oluyorsun üçüncü cocukta anladim bu saat olmuş yeni isim bitti ama ne yapalım işte ilk defa gecenlerde sofra kaldırmaya yardim edim dedi bal kaşesi kaydi elinden heryer cam kırığı bal oldu ben diyom birsey beklemiyorum zarari dokunmasın yeter :(
tarafından
Ohoooo bu bana viz gelir tırıs gider neleri var neleri onceden bende sinirden aglardim baktim olmuyo birsey beklemiyorum
(2,678 puan) tarafından
Ahhh kıyamam yaaa yormuş enişte seni valla
tarafından
Evet canim aramizdq 13 yas var o gençleştirme ben yaşlandım valla
(2,678 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm bnmm
tarafından
Amin canım cumlemizin basa geln çekilir ne kadar sabır o kadar mükafat  ;)
0 oy
(5 puan) tarafından
Varya benim esimi anlatmissin ayni tam 1 haftadir kusuz konusmuyoruz artik dayanamiyorum zaten ev bebe hamilelik yoruyor geceyi iple cekiyorum yatmak icin bu sefer beyfendi yanina gitmedim diye tavir aliyo 
(2,678 puan) tarafından
İte kalka 11 aylık oldu oğlum cnm çok şükür yardım ettiği zamanda çok oldu ama hala uykuyu çok özledim iş bitmiyor evde birde üzerine sıcaklar geldi
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kafayi yemedin tabikide yoruluyosundur Herkesde farklı mesela ven yorulsam bile esime sarilinca yorqunluk kalmaz daha rahat hissederm  esinide aksatma bence oda seni iatiyosa ne güzel işte:)
(2,678 puan) tarafından
Çok şükür eşimden yana sıkıntı yok ama bazen anlayışızlık hemen herşey olsun ister ama oda imkansız valla basen göresim gelmiyor :))
(1,370 puan) tarafından
Yorgunluk işte canim  bende cocuk yok yinede yoruluyorm bazen cocukla daha zordur  gonlunu al sende  biseyler yalarsn:)
(2,678 puan) tarafından
Hiç uğraşamam o bnm gönlümü alsın şimdi çocuk ayaklandı emekliyor asıl benm iş şimdi başladı hiç yerinde durmuyor koşturmaca :)))
(1,370 puan) tarafından
Sen bilirsin Canim  allah bağislasin evladini ☺

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 685 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 439 göst.
3 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Çiçeğim1 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 969 göst.
0 oy