0 oy
981 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
....dcek biseym yok kelime bulamiyorum...

21 Cevaplar

+4 oy
(1,690 puan) tarafından
Eşim bana k.ltak demişti.. Ben de ona ben k.ltaksam sen de p.zevenksin dedim sonra boşandık
tarafından
Bence boşanmak için tek sebep bu degildir demi :))
(69 puan) tarafından
Bende barıştık  diyeceksin  sandım  canim oyle bir yazmissinki ters köşe  olduk:) vardir bir bir hayır  Rabbim geriye kalan hayayini hayirli kılsın  hayırlı  insanlarla buluşursun InsAllah  canim.
(1,690 puan) tarafından
Hepiniz hep gülün inşallah :) boşanma sebebim tabi ki sadece bu değildi ama en büyük sebeplerden biriydi.. Çünkü ben öyle bir ailede büyüdüm ki; 30 yaşına girmek üzereyim bugüne kadar ne babamdan ne dedemden ne abimden ne dayımdan (ki kadınlarımızı saymıyorum bile) hiç küfür duymadım elin adamı gelecek bana k.ltak diyecek yok öyle bir dünya..
(176 puan) tarafından
Dogru olanda bu zaten canim iyi yapmissin kendini ezdiren her seye tamam diyen kadinlarimiz malesef cok. Helal olsun sana da ailene de
tarafından
Haklısın canım
-Reklam-
+3 oy
(3,823 puan) tarafından
Sen de benim orus.bum musun derdim 
+1 oy
(514 puan) tarafından
Kadin halimle ben pezevenksem sends iyi erkegin orosbususun derim 1 hafta doner dolanir bu lafini derm ama 
+1 oy
tarafından
Eşimin bana onları söylemesi için g*tü olması lazım yemez ama derse allah belanı versin derim gerekirse boşanırım... ! 
0 oy
(114 puan) tarafından
Aynisini ona iade ederim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sende orospisin o zaman derim :D
tarafından
Ula.aydaanann:)))
(6,203 puan) tarafından
Yumuşatmak iyidir :D
tarafından
Böyle değil aslında r lere bastırıp söylemek daha cuk oturur kanımca :))
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Sen de p.zevenk mi oluyosun derim
0 oy
(3,739 puan) tarafından
O dediğin bana değilde sana cuk diye oturuyo derdim 
0 oy
tarafından
Cevaplara neden cevap vermiyorsun 
tarafından
Layetezelzel 2 aydır burdasın ben ise 2 senedir burdayım puanın neredeyse bana yetişmiş ,gün boyu burda değilim evim yemeğim çocuğum sosyal hayatım var..
Sorduğum sorulara 2 saat içerisinde cevap gelirse bende veriyorum.
Sorduğum ve actigim postlara 12 saat sonra gelen cevaba cevap vermenin anlamı yok kişisel fikrim . .

Do under stand me maydonoz ? :D
(3,276 puan) tarafından
Ben eşime de işime de çocuğuma da yetiyorum fazlasıyla sosyalim biraz hızlı ve pratiklik iyidir mızmız ve uy.uz olmanın bir mantığı yok buda benim kişisel fikrim canım 2 saat içinde gelenlere değil birine veriyrosan birine vermiyorsun sen yalnız postlarına bir bak istersen 1.ye cevap veriyorsun 2.ye 3.ye cevap yok 4 5 6. Kişilere cevap vermiyorsun sende sana postuna cevap verirsen burdakileri insan yerine koyup seninde puanın artar

Hem aynı haltı ye sonra millete dilini uzat o dilini bir içine sok sen kapiişş ;)))
tarafından
Jsjsjsjsjs :) tamam canım sen çok süpersin sen çok aktifsin sen her soruya cevap verirsin sen çok akillisisin:) duymak istediklerini al ve git burdan daha cevap vermicem :D
(3,276 puan) tarafından
Çok komiksin senin gibi ego tatmin etmiyoruz sonuçta:D cevap vermezsen çok üzülürüm ama ya :D
tarafından
Üzülme ,sen uzulursen ben çok üzülürüm:D
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Adını mi sorrduk sana şimdi derim.. şaka bı yana kabul edemem bnu
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla bende Allah ne verdiyse ssydiririm ki yapmışım da yani çoğu kez cvplar verdim diye dayak yedim ama nafile o bana saydirscak bende sucam 
(1,019 puan) tarafından
Kız nasıl izin veriyorsun sana vurmasına...  banada yeltendi bi ara ağzına bi yapıştırdım dudağı patladı..  Daha o oldu elini sürmüyor.
(1,016 puan) tarafından
Canını yediğim aferin, erkeğin gücü çok ağır gelir bana. Ben olsam el kaldırımazdım sanırım. Eşim mükemmel biridir o konuda maşallah ama çevrede dayak yiyen susan kadınları görünce çok çok üzülüyorum
(12,264 puan) tarafından
Uzun zamandır vurmuyor
Çünkü artık vurduğu zaman   hafif bir ittirse bile sinir krizi geçiriyorum
Dokunamiyor
A az dayak yemedim
(1,019 puan) tarafından
Ayy elleri kırılsın..
(1,019 puan) tarafından
Tabiki bnmde gücüm asla yetmez ben çığlık ayıp bağırıp kendimi savununca korktu o an bir daha yapmadı. Sakinlesincede "sana birşey olacak sandım korktum" diyo.. hiç 1 tokat bile atmadı ama kollarımı tutup sarsınca öyle yaptım önünü kestim ki 2.ci olmasın.
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Benimle olduğuna göre sende bendensin derim 
0 oy
tarafından
Haddini bildiririm asla oyle bisey demez de zaten. Cunki tavirlarimi bilir 1hafta durmam konusurum başi şişer
0 oy
tarafından
Valla vururum agzıma geleni derim eşim çok cesaret edemez bana ilişmeye 
0 oy
(143 puan) tarafından
Eşime bana diyemez öyle bir şey çünkü huyumu çok iyi bilir öyle bir şey dese ciddiye alırım bütün aileyi ayağa kaldırırım sonu da hiç iyi bir yere gitmez
0 oy
tarafından
Sensin derim vama asla.hakaret edemez kkmse
0 oy
tarafından
******** kadından olmaz erkekten olur oda sensin derim..
0 oy
(61 puan) tarafından
Kadının pezevengi olmaz kendinle karıştırdın heralde derdim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Çok sukur öle şeyleri yok konuşmaz kırıcı
0 oy
tarafından

Gel senide pazarlayım derim:D

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,049 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 429 göst.
0 oy
6 cevap 393 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde ikiiprensesinannesi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde busra01busra (986 puan) tarafından soruldu

378,279 soru

11,322,234 cevap

34,768 kullanıcı

...