0 oy
645 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar bakıyorum filan millet hep birbirine gidiyor ev oturmaları filan sosyal medyaya da atıyolar ceza dan filan da korkmuyorlar ben pazara filan da gitmiyorum kalabalık oluyo diye 2 ay sonra ilk defa geçen hafta gittim oda mecburiyetten sabah gittim kalabalık olmasın diye 4 aydır evime kimse gelmiyor 2 ay önce virüs oldum ağır geçirdim korkuma gitmiyorum hiç bi yere arayan olursa da bilerek bi yere gitmiyorum hep evdeyim diyorum gelmesinler diye ben mi çok abartıyorum 

18 Cevaplar

0 oy
(2,252 puan) tarafından
Olması gerekeni yapıyorsun canım 
tarafından
Eşim bazen çok abartıyosun diyo oğlumu kaynanama götürmüyorum bazen ama haklıyım yani kayınpeder otobüsle gidiyor küçük kaynım cok geziyo
(2,252 puan) tarafından
Ben de eşimle tartışıyorum sürekli ikide bir bizimkilere gidelim diyor benim de kaynım fabrikada çalışıyor kaynanam geziyor ve çok titiz de değiller en son tamam gelirim ama olur da hastalanırsak boşarım seni dedim.bakalim daha diyecek mi :)
tarafından
Erkekler çok rahat kadınlar kadar dikkat etmiyor malesef
-Reklam-
0 oy
(119,779 puan) tarafından
sen normal olanı yapıyon sizin yenge ne oldu canım
tarafından
Yeni ev açtı ailesi kira dalar şuan yeni gelin evi gibi almışlar herseyini annesi babası yanın da kalıyor bosanma davası açtı pislik de hiç bisey olmamış gibi kadınla resmini atıyor hamileymiş zaten oruspusu ondan ortaya çıkardı kadını
0 oy
(784 puan) tarafından
Işte onlar geçirmediği için veya bir kayıpları olmadığı için rahatlar. Bende cinsiyet partisi demiştim ama çok pişman oldum böyle düşündüğüme kimseye de gitmiyorum 
tarafından
Bence de bugün dışarı çıktık eksik almaya biraz kalabalık dı girdik eşime gitmeyelim dedim inan sonra dan pişman oldum millet çok rahat
(784 puan) tarafından
Aynen bu illet gitsene kurtulsak
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bende kımseyı almıyorm 15 gun once ev tasıdım hada iki kez evimi dısarda gordum biri tasındım gun biri bugun cop attım o Baska yok ben cok korkuyorum 40 gunluk bebegım var marketten aldım herseyı once yıkıyorum kargoları esim sokakta acıyor kolaya manya oldum faln esim dus almadan evin hıc bir yerine sokmuyorum faln tedbirlı olmak lazm gercektn kucuk yerde yasıyorum ama genede korkuyorz
tarafından
Ben istanbuldayım bide düşün o halde hala gidiyolar bende çamaşır suyu ile siliyorum fıs fıs şişesine koydum aldığıma direk sıkıp siliyorum
(4,061 puan) tarafından
Ben Bilecik teyım canim ilcesi de ona ragmen Bn bile korkuyorm normal yani ama yasak gunlerım de burda herkez sokakta Bn sok oluyorum ust katımda her hafta Baska gun yapıyor dıyorm ne bicim insanlar umursamıyor ben kafamı cıkarmıyorm camdan ne olur ne olmaz diye
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Olması  gereken  o zaten  bende  hiç bir yere  gitmiyorum  ayda  kızımın  kontrolleri  için  hastaneye ve sağlık  ocağına  gidiyorum  okadar 
tarafından
Bence de ben en son birinin evine gittim kaynanamın zoru  ile 1 hafta sonra virus oldum eşim neler saydı evinde çay yokmuydu dedi zehir oldu bana o cay
(5,949 puan) tarafından
O yüzden  hiç  gerek  yok  kimde  virüs  olduğu  belli değil  çünkü
0 oy
(48,904 puan) tarafından
bana kimse gelmek istemedi bende annem ve kayinvalidem harix kimseye gitmiyorum sadece yazin iki arkadasima gittim onlar geldi o kadar
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Valla canık bizde çok dikkat ediyoruz kızım var hamileyim ama millet nasıl geziyo vallaha nasıl rahatlar hele çoguda yaşlı diyorum ben genc halimle korkuyom millet ölümdende korkmuyo diyorum 
tarafından
Keşke ölüm o kadar kolay olsa inan neler çekiyosun ben 21 yaşındayım çok zor geçirdim nefes almak çok kıymetliymis yatak da yatmak tv izlemek bile lüks oldu eski den canım sıkılıyo derdim şimdi asla demiyorum gördüğüm zorluğunu neler çekiyosun ya çok zor Allah kimseye vermesin
(2,127 puan) tarafından
Amin canım tahmin edebiliyorum cidden Allah kimsenin basına vermesin
0 oy
tarafından
Bizde öyleyiz bu virüs hep olucak alışmaya calis diyorlar. Bebek görmeye kimseyi kabul etmedim diye trip atıyorlar
tarafından
Evet olucak ama vakalar aşırı yükseldi yazın ki gibi değil ki yazın bu kadar dikkat etmiyoduk yalan yok ama şimdi olmayan kalmadı malesef cevremde bizde dahil hem kış günü hastalık daha çok bulaşıyo bırak küssünler
tarafından
O kadar dediler diye ablama iyi tamam gel dedim. Corona oldu bir gün öncesi beraberdik. Geçti mi bişey olucak mi korkusu yetti. Daha da evime kimse gelemez. İsteyen konuşmasın çocuklarımdan daha değerlisi yok
0 oy
(5,560 puan) tarafından

Abartmıyorsun olması gereken o . Millet çok rahat :angry:

tarafından
Aynen öyle
0 oy
(5,406 puan) tarafından
O gidenler de virüs olunca gitmeyecek artık 
tarafından
Yok kız hala giden var onlar hafif geçirenler
0 oy
tarafından
Herkes rahat aşırı hemde kadın hastanede çalışıyor oturma ya gelmiş kayınpeder çağırmış kızımı ellemeye çalışıyordu elletmedim.bir de test oluyoruz biz devamlı diyor.
tarafından
Daha dikkatli olması gerek aslın da kul hakkı bu ben hafif geçiririm belki karşım da ki ağır gecirir
(5,406 puan) tarafından
He ya bi de hiç kabul etmezler biz de virüs yok demezler mi cinleniyorum
0 oy
(1,007 puan) tarafından
bu hastalik basina gelmeyene kadar kimse akillanmaz siz dogru olani yapiyorsunuz ama insanlarin durumunun ciddiyetini anlamasi icin illa yasamalari gerek !
tarafından
Olan da var hala birbirlerine gidip geliyolar inan ki insanlar akıllanmaz malesef
0 oy
(895 puan) tarafından
Bende bu isten bisey anlamadimki tikildik eve.ama disardakilere bisey olmuyo.
tarafından
Ya bende öyle diyorum bedeni bulmuyo valla olan garibana oluyo
0 oy
(352 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kesinlikle doğru yapıyorsunuz.Ben de öyleyim.Hicbiyere gitmiyorum.Ve kimse evime gelmiyor aylardır.Milletteki bu rahatlığa da inanılmaz kızıyorum.Bu insanları anlamak çok zor.Herhalde kendileri olurken ya da yakınlarını kaybedince anlayacaklar!!!
tarafından
Ev ortamı daha riskli ama işte biz sülalecek olduk en son sıra bizde diyodum bizde olduk
(352 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun.
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Allah’ıma bin şükür virüse yakalanmadık inşallah ta yakalanmayız allahım hepimize sağlıklı olmayı nasip etsin. Bende sizin gibiyim ailem 2 saatlik bir şehirde oturuyor aylardır gelin demedim bende gitmedim babam bana çok düşkün çok üzülüyordu kendilerini evde karantinaya aldılar öyle aldım eve yoksa almam yani. Eşimi yanıma bile yaklaştırmıyorum bide hamilelik var şimdi. Uzun süredir ilk kez bugün çarşıya gittim oda mağazaya ürün teslim edip arabaya binip döndüm o kadar. İnsanlar resmen geri zekalı çarşı pazar geziyorlar. Avm ler nasıl dolu. B*k var hala alışveriş derdindeler. 
tarafından
Inan insanlar aç gözlü cumartesi yasak olucak diye hınca hınç kıtlık var gibi alışveriş yapıyolar biz 14 gün oğluma sadece bez ve süt aldık başka bisey almadık eve açlıktan da ölmedik insanların gözü aç valla
(1,084 puan) tarafından
Öyle valla evde ne eksikse onu alacağım ben meyve falan bitti ****** gibi kıtlıktan çıkmış gibi abanmayacağım sorsan para yok ama ne buldularsa alıyorlar
0 oy
tarafından
Pandemi çıktı çıkalı dışarı çıkışım sayilidir 
tarafından
En iyisi olması gereken bu valla keşke herkes böyle olsa
0 oy
tarafından
Senin ki gayet normal canım anlamayan o yapan insanlar. Virüs gleidginden beri ailemi görüntülü görüyorum hastane hariç dışarı asla çıkmıyorum evime kimse gelmiyor gelsede sokmam zaten kronik hasta çocuğum var düşünmek zorundayım.  Kendini düşünmeyen insanlara üzülüyorum

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,159 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hasretim0160 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,317 göst.
11 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 141 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 635 göst.