0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından

7 haftalik hamileyim heemn herseye kiziyor niye bulasiklar burda niye o orda falan diye halimi hic anlamadan laf yapiyor cok zoruma gidiyor ya valla hungur hungur agladim

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok rahatsız oluyorsa kendi yapsın kütük
-Reklam-
0 oy
(3,898 puan) tarafından
Kendisi yapsın biraz da eli tutmuyor mu ilk aylar zor oluyo
0 oy
(556 puan) tarafından
Pis odunlar 
0 oy
(228 puan) tarafından
Hayati niye zorlaştırıyor ne güzel mutlu yaşamak varken sevmek sevilmek gülmek varken bazı erkekleri hiç anlamıyorum gül gibi karın var çocuğun olucak sagliklisin daha ne istiyorsun ne zorlaştırıyorsun hayatı 
0 oy
(157 puan) tarafından

NANKÖÖR ERİF! deymez bacım cocuk yapma bıdaha bu adama:angry:

0 oy
tarafından
Ağlama, de ki sen neden böylesin... 

Konuşur belki 
0 oy
(5,220 puan) tarafından

benim adamda bazen öylw yapıyo şurası tozlu kalmış burası şöyle olmuş diyorum şurda toz bezi var alda sil ozaman. neyse sonra hallederiz dursun falan diyo taktik yaptım o bana iş buyurdukça ben git yap diyorum susuyo :D

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yazıklar olsun hamile kadından medet umuyor. Pis adam. Benimki de ben hiç oturmuyorum diye şikayetçi masallahim var ama ben her işimi yapıyorum tabi herkes bir olmuyor 
0 oy
(13 puan) tarafından
Kafasina calsaydin o bulasiklari hem yesin hemde laf soylesin
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ağlama niye agliyon sana bebise yazık sende bu kadar yapabiliyorum yardım et de yapabildiğin kadar yap takma kafana 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
hamile olan kendisi sanki eslerin ozellikle de hamilelik doneminde anlayisli olmasi cok ama cok onemli 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Allah onu islah etsin bide baba olacak
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eşinin sakat olduğunu zannetmiyorum kıçını kaldırsın yardım etsin
0 oy
(924 puan) tarafından
Ev isine karisan adamlara sinir oluyorum
0 oy
tarafından
İşine karışsın ev işine karışan adsmlari sevmem
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kocanın eli kolu mu yok kendi yapsin deli mi ne 
0 oy
(49 puan) tarafından
Baskasinin kocasi icin asagilayici kelimeler kullanmak hic hos degil bence yaptigi hos birsey degil ama arkadasinda esini o gozle gorup nefret ettirmeyin olabilir her evlilikte sıkıntılar hergun gulluk gulistanlik olucak diye birsey yok.
0 oy
(49 puan) tarafından
Beni baabmin evine gönderecek nerdeyse git diyor elimde olsa giderim de hamileyim ve tehlikeli 
0 oy
tarafından
Ağlama canim boşver konuşsun istediğin zaman yap ona mı düşmüş senin işine karışmak 
0 oy
(45 puan) tarafından
ben de ilk haftalad cok tembel oluyorm. iknci olmasina ragmen esim cok soylenp annesine sijayet etmsti meger kaynanam da benm gibiolmus normal oldugunu soyledi. ben hep yatiyodm her is kaliyodu disardan ev yemegi soyluyodm esim hergn geliyo ben yatip duruyorm sikilmsti adam. ama sonra geciyo bi enerji gekiyo 4 ayda.
(228 puan) tarafından
Ilk haftalarda insanın kendi evi bile pis geliyor temiz olsa da mutfağa girip buzdolabını açamıyor bile bi dünya koku geliyor normal bisey

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 323 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde heygirls (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.