0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
Kızlar ben 12 gündür doğum yapmışım Kaynanam gilde kalıyoruz bi iki gündür kaynanam odasına gitti eşimle uyuyoruz sezeryan olmuştum ama eşim burda sürekli gece 3e 4 e kadar pubg oynuyo yeter gel diyince de beni napcan diyo insan yanında istemez mi kocasını tek başına odaya geliyorum çok canımı sıkıyo bu durum

10 Cevaplar

+3 oy
(1,399 puan) tarafından
Ah ah Allah o oyunu çıkarmanı bildiği gibi yapsın onun oynandığı evlerde huzur yok senin durumun aynısını bende yaşadım bende kaynanam gilde kaldım hemde 40 gün esimle aynı oda da kaldik oda hep 2 3ekadar pubgb oyanrdi bende hiç gel falan demedim ama insan istiyor ilgilensin falan neyse 2 haftadan sonra kendiliğinden geldi yanımda sarılıp uyumak istedi belki seninkide sonradan kafası dang edecek 
-Reklam-
+1 oy
(119,524 puan) tarafından
Evine dön fazla kalma orda
0 oy
(121 puan) tarafından
Siz olsanız nasıl bi tepki verirdiniz farklı görüşlere ihtiyacım var
0 oy
(649 puan) tarafından
Çocukluğu mu aklına gelmiş kendi çocuğunu görünce acaba ben olsam kalmam orda
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Al karsina deki bak ben yeni anneyim daha alisamadim, ilgine sevgine ihtiuacim var. Bu zamanda esirgeme bunlari benden litfen de, okuz değilse anlar
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla canım sorun er bu olayı kaynana şöyle 

Şu oyunu bırak bebeğin le benimle ilgilenen sorun çıkar falan de 

Ne bileyim ama bırakma peşini ben bıraktım artık 

Da seninki belki işe yarar
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Hakikaten çok duyarsızmıs
0 oy
(157 puan) tarafından

O oyunu sil bence ne oyunmuş arkadaş yaşlı bunakları bile ergen yaptı nefret ettim resmen sanırsın dünyayı kurtarıyorlar:angry:

0 oy
(6,036 puan) tarafından
Benim eşimin telefonunda vardı sildim kurtulduk cok şükür 
0 oy
(49 puan) tarafından
Valla benimki akşam yemek çay ve oyun gece 12 ye kadar sadece oda daki sobayı yakıyor hamileyim diye ve tekrar oyun oyuna laf ettirmiyor bile  artık bende karismiyorum 

İlgili bir soru bulunamadı

381,409 soru

11,418,526 cevap

34,975 kullanıcı

...