0 oy
1,123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar. 

Allahin izniyle carsafa girecegim.

Siparisim gelmis ilcede.

Carsafli bacilarim ablalarim. Alismak kolay degil mi?

Tekrar cikaririm korkusu beni urkutuyor oyle bir sey yasamak iatemiyorum. Esim hic karismadi. Ben giyecegim dedigimde sevincinden agladi...

Ins yasamayida nasip eder Rabbim. 

Nelere dikkat etmem lazim..?

24 Cevaplar

0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hangi siteden aldin canm 
tarafından
Carsafhanem :)
-Reklam-
0 oy
(1,630 puan) tarafından
En merak ettiğim konu erkekler neden çarşaf giymiyor. Bir de merak ettiğim bir şey daha var, çarsafa girmek ne demek, çarşaf giyinmek demek daha mantıklı değil mi? 
tarafından
Takildigin konulara bak kiz :) carsaf giyinmek aynen daha nantikli da oteki agiz aliskanligi :) erkeklere emrolunan farkli kuzum onu sorgulamak bize dusmez. Allah onlara diz kapak gobek arasi kismi haram kilmis :) mesela kot pantolonda iyi degilmis onun hukmunu bilmiyorum ama esim hic giymez iyi degil diye... yani benim sana aciklayacagim ksiim bu sekilde olur daha derin bilgili hocalarimiza sorabilirsin :)
(1,630 puan) tarafından
Hayır asıl merak ettiğim konuyu anlamadın, neden kadınlar her yerini kapatmak zorunda ama erkekler değil? Bu dünyada sadece kadınlara mı ya gözle bakıyor erkekler. Afedersiniz ama birbirlerine yan gözle bakan, küçücük erkek çocuk şort giydi diye tecavüzü hak gören erkekler var. Onlar da kapansın, erkekler de kapansın. Eğer yan gözle bakmak, tahrik olma meselesi ise erkeklerin de kapanması lazım. Hatta erkeklerden her şeyi uzak tutmamız lazım çünkü onlar damacana, kedi, köpek, kuzu her şeyi kapatmamız lazım. Benim kafam karışıyor böyle şeylerde kusura bakma. Sana özel bir soru değil bu herkese soruyorum aslında.
tarafından
Valla herkes cevap yazsin o zaman :)))
Nefsi azmis insana ne yaparsan yap care bulamazsin. Allah hidayet versin...
0 oy
tarafından
Rabbim mübarek etsin 

Benimde eşim imam :) ferace giyiyorum uzun bol elbise giyiyorum bende ama artık kesimleri hep dar malesef. Eskileri giyiyorum. Sermayem olsa kumaşı alıp dikip satacam ama sermayem yok 
tarafından
Tanidik cikalim mi :))) neresindee
tarafından
Belsin :).....
tarafından
Yok ya uzak biz ilcedeyiz :) hatta ilcenin koyunde
tarafından
Doğrudur :) bizde köydeyiz
tarafından
InsAlah kadro gelir de kurtuluruz koylerden. Ben artik cok bunaliyorum. Evimi seviyorum falan evet ama cok bunaliyorum kimsem yok koyde ilce de. Araba sknti hastane sknti alisveris hep sknti yani

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
18 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.
7 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

381,279 soru

11,414,114 cevap

34,961 kullanıcı

...