0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (1,699 puan) tarafından
Durduk yere değil yani bu durum gorumcemin kocasıyla konuşmak için güya sahte hesap açmışım boule bir iftira bu bide seviniyormusun hayır ama iftiraya kurban gittim eşimden başkası yanımda olmadi o beni biliyor bide demissiniz eşin konuşsun bari annne babası falan siz olsaydınız eşiniz hiçbirşey olmamış gibi devam etse zorunuza gitmezmiydi ben 20 yaşındayım iftiracı 31 söz konusu koca 36 yaşında bi düşünün 

9 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Resmen namusuna iftira, Allah ıslah etsin böylelerini, iftira ne büyük günah Allahtan korkmazlar mı
(1,699 puan) tarafından
Korkmuyorlar cnm halada arkasında görümcem laflarının
-Reklam-
0 oy
(14,056 puan) tarafından
O anne babasıdır konuşsun diyenlere sor bakalım anne baba bu kadın bizim oglumuzun eşi bu iftardan önce aslı astarı var mı araştıralım diye dusunmusler mü acaba???? Valla ben olsam eşimin konuşmasını istemem ne demek ya resmen namusuna dil uzatmislar bırak konuşmayı o dillerini kökten koparırım dava açarım ben olsam 
(1,699 puan) tarafından
Cnm istesem bile konuşmaz eşim
(14,056 puan) tarafından
Konuşmasın tabiki insan olan karısına sahip çıkanın yapması gereken harekette odur
(1,699 puan) tarafından
Ama yazsaydım ki işte eşim ailesiyle bukadar şeyden sonra hala görüşüyor yazsam ah oo nasıl kocaymış bilmemne yazacaklar
(14,056 puan) tarafından
É tabiki canım neler sallarlardı eşine
0 oy
tarafından
Konu namus canım kimseye taviz vermem valla bırak konusmayı evimin onunddn gecemezlee paralarım 
(1,699 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(18,255 puan) tarafından
Sen bakma öyle diyenlere iftira atilsa bende esimin konusmasini istemem dünyanin en buyuk günahi namuslu bir kadina iftira etmek
(1,699 puan) tarafından
Valla ne bilim duyar kasmak için bide seviniyormusun yazmışlar es8n konuşsun yazmışlar
(18,255 puan) tarafından
Bakma sen onlara acaba ayni sey baslarina gelse Allah korusun onlar daha beter yapar emin ol namus bu degil dil uzAtmak laf bile söylenmemeli
(18,255 puan) tarafından
Evet canım aynen öyle ;)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok artık ya nasil insanlar var bu dünyada bunlari duydukça insanlara güven kalmiyo ya muhattap dahi olma kiz
(1,699 puan) tarafından
Kestim gitti ilişkiyi elimizde olsa tasinicaz burdan
0 oy
tarafından
Yuh yaa senden gelip özür dileyip helallik almalari lazim ebedi cennete giremezler iftira kul hakki ya cok günahhh tobe yaa nasil cesaret edebiliyolar
(1,699 puan) tarafından
Dahada arkasında laflarının
tarafından
Yuh yaa tobe tobe birak muhatap filan olma esinde konusmasin bence doldururlar bi yok der iki yok der uc de esinin de icins suphe düşürürler Allah korusun
(1,699 puan) tarafından
Eşim bana hep derki sana kendimden çok güveniyorum der☹
tarafından
Ne guzel insaallah hep boyle devam eder
(1,699 puan) tarafından
Inşallah cnm amiinn
0 oy
(833 puan) tarafından
Kim kime iftira acmiş kiz
(1,699 puan) tarafından
Gorumce bana
(833 puan) tarafından