0 oy
676 göst.
Diğer kategorisinde (894 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Uçtu foto

21 Cevaplar

0 oy
(225 puan) tarafından

Bence 3. Resim maşallah kuzuya<3

(894 puan) tarafından
Tşk ederiz saol teyzsei kızım doğduğunda yzuunde yamukluk vardı cnm çenesinde eğrilik Bir gözü büyük küçük hepsi düzeldi hamd olsun sadece hafif anlı biraz içe çökük ins oda düzelir snde dua et cnm kimin duası kabul olur belli olmaz.
(225 puan) tarafından
Ederim canım Allah şifa versin bu rahatsızlıklarından dolayı başka sıkıntılar yaşamasın inşallah onlarda zamanla düzelir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ikinci fotoğrafta çok tatlı çıkmış ama teması güzel olmamış en sondaki temayı ikinci fotoğrafa yaparsan bence çok daha uygun olur ") maşallah minnoş nazar degemsin ❤
(894 puan) tarafından
Tşk ederiz saol teyzsei kızım doğduğunda yzuunde yamukluk vardı cnm çenesinde eğrilik Bir gözü büyük küçük hepsi düzeldi hamd olsun sadece hafif anlı biraz içe çökük ins oda düzelir snde dua et cnm kimin duası kabul olur belli olmaz.
tarafından
Oy kurban olsun teyzesi yaradana düzelir inşallah kuzucum
(894 puan) tarafından
Cnm zaten düzeldi herşeyi şükür elleyince çok net yakından bakınca belli oluyor
0 oy
(5,406 puan) tarafından
2 ve 3 numara daha hoş. Aslında konsept aynı renk farklı 
(894 puan) tarafından
(5,406 puan) tarafından
Inan hiç farketmedim maşallah düzelmiş ❤⚘ Rabbim şifa versin zeynebe inşallah hiç bir sorunu kalmaz çok güzel bir ömrü olsun âmin
(894 puan) tarafından
Ewt cnm şükür çoğu düzeldi hamd olsun artık belli olmuyor çok net bakmadım sürece
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Kuzum çok güzel hepsi 

Hangi program bu? 
(2,069 puan) tarafından
Canım indirdim piscarti ama o yazıyı bulamadım senide ugrastiryorum ama tarif eder misin
(894 puan) tarafından
Cnm indir sonra uygulama en aşağısında mor renkli artı işareti çıkıyor ona tıkla foto seç galeriden bu arada ücretli reklamlar ondan önce çıkabiilir ilk ordan o reklamları yukarda x işareti çıkıyor sil sonra o artı işareti gir foto seç düzenleme var yazı renk çıkartma yap
(2,069 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(894 puan) tarafından
Rc ederim cnm takılırsa yaz yine söylerim
(2,069 puan) tarafından
Tamam canım çok sağ ol
0 oy
(5,408 puan) tarafından
2 ve 3 Allah bağışlasın cnm
(894 puan) tarafından
0 oy
(894 puan) tarafından
Yorumlarınız için hepinize tşk ederim
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Masallah hepsi cok guzel .zeynep cok tatli ya masallah ona <3

(894 puan) tarafından
0 oy
(894 puan) tarafından
Maşallah demeyi unutmayin teyzoslari
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Maşallah sana prenses oyuncak bebek gibi kaderinde senin gibi güzel olur inşallah 
(894 puan) tarafından
(4,853 puan) tarafından
Duzelir zamanla inşallah cok guzel bi bebek ama nazar değmesin annesi kaldır istersen
(894 puan) tarafından
Aynen kaldırıcam çok saol cnm Allah razı olsun ewt cnm.hamd olsun herşey düzeldi com hafif oda duzelcek ins
0 oy
tarafından

Maşallah Rabbim bağışlasın tüm bebisleri <3

(894 puan) tarafından
tarafından
Ederim kuzum tabiki Allah'ım yüzü gibi guzel kaderi olsun insallah massallah çok güzel hiç bir sıkıntısı yok ;)
(894 puan) tarafından
Yok cnm zaten hamd olsun düzelmiş bişey yok zaten anlı ellemedigin ve çok yakından bakmadiginca belli olmuyor gerçi yakından bakamlarda anlamıyor o kadar belli olmuykr
0 oy
(44,763 puan) tarafından

Ayy bir an plastik sahte bebeklerden sandim:woot:masallaaaahh

(894 puan) tarafından
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Maşallah kuzuma barbi bebek gıbı. Nazar değmesin. Ben bunu yerim ama
(894 puan) tarafından
(1,037 puan) tarafından
Sen solemesen fark etmezdim bellğ olmuyor. Allah'ım ınsallah duzelır tamamen tabi ki dua ederim bu melege.
0 oy
(894 puan) tarafından
Güzel yorumlarimj için tşk ederim teyzosla
0 oy
(406 puan) tarafından
MaşAllah kız oyuncak mı bu bebek hahaha :D
(894 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Kiz oyuncak bebek sandım ne tatlı buuuu ;)
(894 puan) tarafından
tarafından
Hic belli değil kuzum ama ederim :)❤
(894 puan) tarafından
Tşk ederim cnm
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Hepsiiiiiiii cok' gzllr giik masallah ❤️
(894 puan) tarafından
(2,257 puan) tarafından
Dualarımız bütün minik yavrularla sen merak etme Allah dermansız dert vermez canim benim
(894 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(373 puan) tarafından

Bence 2. Kızında maşALLAH cok tatlı porselen bebek gibi aynı :)❤️ 

(894 puan) tarafından
(373 puan) tarafından
İnşallah düzelir kuzum MAŞALLAH neler atlatmış inşallah bunuda atlatır rabbim şifa versin güzel kuzuma
0 oy
(405 puan) tarafından

2.güzel bence hem de çok güzel poz vermiş 2 numara da bin masallahhh <3

0 oy
tarafından
Bence sonuncu aynı elbisenin sarisida bizde var ☺❤
0 oy
(119,626 puan) tarafından
Hangi uygulama bide bebek gercekmi ☺️masaallah oyuncak gibi duruyo
(894 puan) tarafından
Gerçek ablası uygulama piscart cnm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 139 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,150 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 313 göst.
11 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (9,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 285 göst.
18 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meleksone (2,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 273 göst.
17 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Buket masal (2,365 puan) tarafından soruldu

381,926 soru

11,433,607 cevap

34,999 kullanıcı

...