0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından
Sorum yukarda

27 Cevaplar

0 oy
(5,392 puan) tarafından
Vala hafta sonları bi süpürge atarım eşim bakar uyudu uzanan yemegımı yaparım namazımı kılarım oraları toplarım bızde 4 aylık 
-Reklam-
0 oy
(6,017 puan) tarafından
Sabah o uyurken kalkıp yapmaya Çalışıyom bebekle iş aynı anda olmuyor ben Bi yeri temizlerken o başka Bi yeri kirletiyor. Bi de öglen uyursa anca Bi iş yaparım veya yemek 
(95 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşim  yapıyor  walla  sagolsun  akşam  gelir  kızıma bakar  bende  yemek yaparım  
(95 puan) tarafından
Bende yapabildiğim kadarı eşim gelene kadar daha sonra ına veriyom kalanını yapıyom
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Benim ikizler 3 buçuk ayliklar ben teksem eger is falan yok toplarsam dahinikligi ne ala :) yemek yeter bnce tek cesitte olsa yapiyosam şükür herhalde bunlar ayaklaninca onu da yapamycam
0 oy
tarafından
Kanguruya takıyorum oglumu o orda emiyo beni bende ev işi yapıyorum süpürme işini beraber yapıyor Z süpürge sesini seviyor tuvalet banyoda uyuyunca yıkıyorum bulaşıkları toz alma ev silme kanguruya takıp yapıyorum haftada bir günde koltuk silerim onuda pazar akşamları eşim çocukla oynarken yapıyorum mutfak dolabını buzdolabını felan da gece uykusuna yatırıp ben kalkıp oraları temizliyorum
0 oy
(3,836 puan) tarafından

yapamıyorum. bu gidişle yapamicam da :D gerçekten şaka bi yana zor bi kızım var biraz da şımarık. hiçbi şeyimi yapamıyorum hep eksik yarim kalıyor. yapana helal olsun.

daha bugün parkede uzanırken yuvarlandı kafasını şişirdi öyle bi şey yani. yemek yemem bile o uyuyunca oluyor çoğu zaman.

(95 puan) tarafından
Bende kendine zarar verir diye korkuyorum öyle bırakıyım oynasın ben işime döneyim yapamıyorum
(3,836 puan) tarafından
kimi bebek hareketli olsa da uysal oluyor hani hareketleri falan öyle yaramaz değil yani. öyle bi bebişim olsa belki bende birşeyyler yapardım çokta iyi olurdu
0 oy
tarafından
Kaç aylık bebeğin 2 oğlum var 1.5 ve 2.5 yaşında banyo bile yapıyorum ben evi süpürüyorum biri fişi çekiyor biri süpürgenin üstüne oturuyor öyle hallediyoruz işte :) 
(95 puan) tarafından
13 aylık emekliyor bazen tutup kalkmaya çalışıyor korkuyorum kendine zarar verir bırakıp işe dönemiyorum

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 542 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,105 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 266 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 926 göst.