0 oy
432 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
 BIRAZ UZUN AMA OKUYUN LUTFEN ÇOK CANIM SIKKIN Iyi geceler hanımlar Benim kızım 7 aylık doğduğundan beri hiç sacları yok kasları falan hastaneye götürdük.  1.2 aydır uğraşıyoruz hastaneyle eşimin de sacları kasları yok anne karnında oluşmamış  kızım da galiba babaya çekti hastane genetik testi falan yaptı sonuçlar çıkmadı daha diğer kanları güzel çıktı ama bağışıklığı çok düşük dedi doktor takip edelim dedi1 ay sonra kontrole çağırdı hastalıkda olabilir dedi  Herşey olabilir dedi yani 1 aya kadar bağışıklığını nasıl yükselte bilirim 

NE YIYECEKLER VEREBILIRIM YAZARSANIZ SEVINIRIM UZUN OLDU KUSURA BAKMAYIN

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Aynisi teyzemin torununun başina geldi anam saç kaş kiprik dahi yok kiz cocugu oda. Onlarda aynisini yaptirdi, simdi bi saclari var 2yasinda saclarini gozumuze soka soka geziyo totosunu yedigim:D inşAllah bişey olmaz oda babasina çekiyo uzar saclari annesi taramaktan bikarsin :)

(530 puan) tarafından
Inşallah cnm ya ama ben genetik diye düşünüyorum çünkü eşimin de sacları kasları yok anne karnında oluşmamış
tarafından
Eee o zaman sıkma canini. Hem kan degerlerinde bisey olsa anlarsiniz halinden. Coksukur ida tertemiz çikmiş. Bizimkisi bembeyazdi cok korkmuştular
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Oncelikle gecmis olsun ins herseyi temiz cikar kuzunun ..Yogurt yedirebilirsin aklima bi tek o geldi valla. 
(530 puan) tarafından
Saol cnm inşallah ben genetik diye düşünüyorum ama bilmiyorum cnm eşimin de sacları yok çünkü anne karnında oluşmamış kası kirpigi falan yok öyle deyim saolasin
(4,152 puan) tarafından
Yani tesaduf deil ya genetiktir tabiki. Korkma Allahn izniyle bisey olmaz. Esin ne gibi bi care buldu yada buldu mu
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Rabbim şifa versin insAllah

(530 puan) tarafından
Amun cnm saol
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bağışıklık için şurup vermedi mi 
(530 puan) tarafından
Yok cnm birşey vermedi takip etcezz dedi sadece
(12,854 puan) tarafından
Vermesi gerekirdi bizim de geçen sene düşüktü bizde şurup kullandık canım
0 oy
tarafından
Coook geçmişler olsun cnm bilgim yok
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Kemik suyuna çorbalar ver her yemeğini onla yap yoğurt yedir hatta yoğurduna fındık ceviz ufalayıp ekle çok geçmiş olsun 
0 oy
(48,610 puan) tarafından
insallah birsey cikmaz canim hersey yolunda gider doktor demedi mi sunlari ver diye kemik suyu falan kaynat ek gıdaların da verirsin
0 oy
(319 puan) tarafından
Canım sen hamile değilsin demi  :))))))
0 oy
(319 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bu arada ....
0 oy
(536 puan) tarafından
Portakal suyuna pekmez karıştırıp içir

et vs yanında süt yoğurt yedirme aldığı demiri vucudu depolamaz
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Kız canını sıkma benim halamın kızınınsa saçları yoktu bildigin keldi oda doktorlara falan götürdü şimdi ergenlik cağında maşallah upuzun saçları var 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin ilikli kemik suyu bağışıklık için çok iyi diye biliyorum
0 oy
(285 puan) tarafından
Corbalarina ilik suyu ekleyebilirsin canım yoğurt yedir ev yapımı hergun hiçbir zararı yok. Bir de gaz yapmıyorsa yemeklerine sarımsak kat

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 356 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 422 göst.