0 oy
1,053 göst.
Diğer kategorisinde (16,127 puan) tarafından

Yalnızlığı evlendikten sonra öğrendim ben. Benden ilgi bekleyen kocam yok. Bana çiçek yollayan kocam yok. Benim doğum günümü kutlayan bir kocam yok. Burda görüyorum sürekli böyle postlar. Kıskanmıyorum ama görünce de üzülüyorum. Benim neyim eksik diyorum. Yemeğini yapıyorum çamaşırlarını yikiyorum. Her gün kendi uyanamdan sobayı doldurup yakıyorum. Kahvaltısını hazırlıyorum. Iki tane dünyalar tatlısı evlat verdim ama yok. Boşuna varım ben. Ben bir insanlar değil 4 duvarla evliyim. Siz 1 yıldır karantinadasınız. Ben evlendiğim günden beri. Ben çayımı her gün yalnız içiyorum. 19 kasım evlilik yıl dönümümüz de. Yaş pasta yaptım ama onu da tek yedim. Tek taşımı kendim aldım hesabı. Tek başıma evlilik yıl dönümümu kutladım. Bugün bir post gördüm. Eşim doğum günümü kaynımın yanında kutladı diye. Benim esim onu bile yapmıyor. O yüzden kıymetini bilin. Böyle erkekler zor bulunur. 

Daha yazacak çok şeyim var o kadar doluyum ki ağlamaktan ellerim titriyor yazamıyorum. 

Hepinize iyi geceler 

29 Cevaplar

0 oy
(1,399 puan) tarafından
Benim esimde öyle ne benim doğum günümü bilir ne oğlumun halbuki daha 8 aylık geçen sordum bin tane tarih söyledi hicbiride doğru değildi benimkide daha bana hediye vs almış değil güzel söz söylemiş değil ama bakıyor Allah var evde eksik biseyimiz yok para istesem verir ihtiyacimi alır ama ask meşk ilgi yok ev yemek iş uyku onlar var sadece
(16,127 puan) tarafından
Benim eşim de hiç bir şeyimizi eksik etmez ama bunlar da insanı mutlu etmiyor ki kuzum
(1,399 puan) tarafından
Ne yapacan canım buda bizim nasibimize düşen halime şükür ediyorum yinede daha kötü kocalar var  sen bakma milletin sanal ortamda canım cicim yaptıklarına herkesin görünmeyen yüzü vardır
-Reklam-
0 oy
(119,578 puan) tarafından
Yaa kiz üzülme bee vardir bundada bi hayr
(16,127 puan) tarafından
Bu evlilikte bana hayır olan 2 şey var. Biri kızım biri oğlum. Onlar da olmasa ben yoktum
0 oy
tarafından
Tirip at essek gibi yapsın sana çok üzüldüm bence kendine bakım yap derim bilmiyorum nasılsın ama erkekler böyle şeylere çok düşkün malesef bakım yap değişiklikler yap ne bileyim saçını boya uzunca kestir makyaj yap giyimini değiştir farklılık yap ilgisini çekecektir muhakkak parfümler şık ve sende onu görmezden gel bir hafta dene bakalım ne oluyor sana çok üzüldüm aklıma bunlar geldi niye uzaklastin derse burda yazdıklarını bire bir anlat inşallah düzelir
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evlenmeden önce böyle olduğunu bilmiyor muydun peki?
(16,127 puan) tarafından
Yok ya nerde. Öyle olduğunu bilsem deli miyim evleneyim.
(6,203 puan) tarafından
Böyle insanlar normalde evlenmeden de böyle olur.Bi eşinle oturup,konuş bu durumu
(16,127 puan) tarafından
Kaç kere konuştum ama anlamıyor
0 oy
(1,081 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşıyoruz canım.Ben ilk başta ailemde yalnız kaldım hep anlasamdkk varken yoklardı . Bir odada geçti genç yaşlarım diyebilirim.Sonra bir gün birisi cıktı karşıma işte o benim ailem yalnızlığım dedim .Ve o gün bugündür o benim yalnızlığım olmadi beni yalnız bıraktı. Aynı evin duvarların içinde .Bunun üstüne şiddeti de oldu asla yapmaz demiştim . Ve en kötüsü ben o yalnızlığa alıştım .Çok zor oluyor halinden dilinden anlamayan insanla ,bi evin içinde iki çift güzel laf sohbet edemeden. Çok zor biliyorum.Bu kadar sorumluluğu üstlemiyorsun sonucunda yalnız kalıyorsun hep .Rabbim bi yol göstersin canım hepimize .
0 oy
tarafından
Bu evlilik yıldönümleri doğum günü kutlaması hediyeler yzunden eşinizle aranızı bozmayın. Hep eksilerini görmeyin birazda pozitif yönden bakın . Eşinin kumari içkisi şiddeti var mı yok mu vs. Valla 3 senedir evliyim bı kere olsun ne doğum günü ne yıldönümü vs kutladık ben kendimde hoşlanmam asla o güne özel hediyelerden vs. Yok mu sanki bizimde derdimiz ama poztif yönden bakıyorum hep eksilerini görmüyorum bu sayede 
0 oy
(617 puan) tarafından
Canim belki senin kocan o hediye alan kocalardan daha da çok seviyordur ama bazı adamlar öyle oluyor eğer kimseye muhtaç etmiyorsa seni aldatmiyor ise sorun etme derim bence 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 866 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde Duygu Amara (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 390 göst.
0 oy
6 cevap 241 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tek-sansim.1 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 377 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,312 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,427,032 cevap

34,987 kullanıcı

...