0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim arkadaş grubum var aynı mahellede hepsi bir biriyle görüşüyor artık benide zorlamaya başladılar çok özledik seni çocukları yazmışlar bende onları çok özledim ne yapacağım bilmiyorum davet etmem gerekiyor gelin diyemiyorum her allahın günü arayıp çağırıyorlar beni bende çok bunaldım bu hastalığın biteceğide yok 

21 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Ölüm vsr ölüümmm yemişim arkadaş grubumu boşver cnm rehavete kapılmanın zamanı değil insan anasını babasını göremiyo az daha sabır bitecek 
tarafından
İnşallah canım kendimizi artık çok çaresiz hissediyoruz
(25,224 puan) tarafından
Allah yardım etsin inşallah tüm insanlığa Az kaldı bence umutluyum ben azalmayı gördükçe
(119,696 puan) tarafından
Örtmen selom best kankama artii
-Reklam-
+1 oy
(11,505 puan) tarafından

Yakınında birinin virüsten öldüğünü görünce mi aklınız başınıza gelecek acaba? 

tarafından
Benim aklım başımda çok şükür o yüzden görüşmüyorum ona bakarsanız evdeykende bulaşabilir bu  hastalık dünyanın ambalajlı ürünü giriyor bir sürü kargo geliyor bana sana herkese hasbelkader yaşıyoruz
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Gitmek istemiyosan tatli bi dille belirtebilirsin mesela

Bnde sizi çok özledim ama korona ayri düşürdü bizi de:D

tarafından
Diyorum canım ama karşıdakiler beni anlamıyorlar bir anlıyorlar ikiye laf sokuyorlar
(7,972 puan) tarafından
Sende söule cok sakiniyorum korkuyorum de
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla kimseyle görüşüyorum arkadaşlarım canımdan,çocuğundan önemli degil
tarafından
Elbette değil ama nereye kadar böyle gidecek 9 aydır hep evdeyim marketin bile yolunu unuttum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ablamlar, kardeşimler toplanip annemlere.gittiler ama ben gitmedim. Ablamlar daha yeni virüs atlattılar. Belki de geçmedi ama cahil kafalar gezmeyi sevdikleri için   karı koca evde duramadılar. Belki hala gecmedi ama annemleri tehlikeye attılar.  Annemi aradım sen de gel kızım dedi..çocuklarımi tehlikeye atmam dedim kapattım. Uzun lafın kısası otur evinde bacım.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Görüşürdüm olsaydi 
0 oy
(110 puan) tarafından
Benimde komşularım hep çağırdı baya ısrar ettiler ama kabul etmedim kendimde gtmedim kimde var kimde yok bilmiyoruz sonuçta bu hastalk ille bitecek gorusulcek yine biraz sabır 
0 oy
tarafından
Arakdas kim ya varsın cevremde kimse kalmasin. Ama ben çocuklarımın basında sağlıklı kalayim
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Hepimiz bunaldık canım evlerde ama bu hastalık neden bitmiyor herkes birbiriyle görüştüğü için,arkadaş grubun kalabalık muhtemelen riske atma kendini bence 
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Yokkk  anammmmmmm bizź ne zaman vuris azalırsa yada geberirise onzaman görürsurus  arkadaşımlarimda bemim gini dusuuor zaten görüntülü konsiuoz:D

0 oy
tarafından
İstedikleri kadar çağırsinlar boşver 
0 oy
tarafından
Mah. Bir tane arkadaşım vardı..oglumunda ikiz arkasının.annesk.komsum..hamileyim diye görüşmeyi kestim.pandemide.ne olur ne olmaz diye..önce küstü ..aldırmadım..çünkü anlayış bekledim..çocuğumun bebeğimin sağlığı hepsinden onemli..şimdi taşındı mah.anladi sanırım.aramiz daha iyi tel gorusyoruz sadece...iyi arkadaşlarda anlayış göstermelidir gönül koymamalilar zaten.
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Bırak arkadaşı ailelerimizi bile reddediyoruz mecburuz çünkü 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ne cahil insanlarmis demekki canım onlar.. sonradan ah vah dicene boşver gitme cagirmada
0 oy
tarafından
Valla iyle arkadaşları anında def ederim etrafımdan gezme tozma özleme bunlar şuan çok boş şey sağĺık çok önemli ve ağır birşey çeken bilir neler çekiyoruz o hastane köşelerinde  . Virüs geldiğinden beri ailem le telefonda görüşüyoruz hastane hariç dışarı asla çıkmıyorum. Yemişim arkadaş grubunu canlari cehenneme 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Valla benim bebeğim 5 aylık şuan korona yüzünden ailemi 5 aydır toplasan 5 kere anca görmüşümdür kendi annemi de kaynanamı da çok da yakın otururuz ama korkuyorum eşim çalışıyor sonucda iki tarafa da ayda 1 kere gidiyoruz onda da sarılma felan yok arkadaşlarımda en son ne zaman görüştüm hatırlamıyorum bile korona çıktığından beri eşim izin vermiyor  anca görüntülü felan konuşuyorum herkesle
0 oy
tarafından
9 aydır 1 tek arkadaşımla oturup ne konuştum ne çay içtim 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Anne babamızla görüşmuyoruz biraz daha sabret et gitsin şu illet
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Vall ben önlemimi alır giderim keşke çevrem olsa aman evde sanki bulasmiormu ömür hep dört duvar arasında mi geçecek zaten bir yere cikabldfmz yok
(7,215 puan) tarafından
Bize eşimin işinden bulaştı bir çok insan nerden bulaştığını anlamıyor bile evde  oturan da oluyor oturmayan da  (≧▽≦)
0 oy
tarafından
Reddediyorum tabiki hemde hamileyim riske atamam kendimi bebeğimi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 293 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 541 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Efeninannesii (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 223 göst.