0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Adamı döverek kalktım nasıl kinlenmişsem :D sonra telefonunu aldım elime karıştır anam karıştır her deliğe girdim Chrome geçmişine kadar hiçbir şey görmedim adamı boşa dövdük, adam ya arabaya bakmış yada rüyada üzüm yerken görmüş kendini ona bakmış, ama rüyamda anneme gittiğimde kaynana anneme yapacak bişey yok oğlumu yine evlendiririm demiş ona çok pis taktım şuan hhahaha konuşmıcam kaynanayla :D 

11 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından

Allahım ya. Yazık olmuş adama kız:D

tarafından
Hemde ne :D ama kötü birşey ya Allah yaşatmasın ben hiç iyi yapmam mahvederim onu :D
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından

Ayy bende komşu kiziyla aldattığını gördüm 3 gün adama eziyet ettim kızı her gördüğümde tersliyorum dovecem nerdeyse aramız çok iydi oysa sen hamilesin hormonların etkisi galiba beni tersleyip duruyon diyor :D

tarafından
Ama rüyalar bizi aşırı etkiliyor ya ;D
(141 puan) tarafından
Aynen ben gerçekmiş gibi yaşıyorum adamdan bir kaç gün soğuyorum sonra fabrika ayarlarıma dönüyorum :))
0 oy
tarafından

Neyse, yapmadan önlem almış oldun :D

tarafından
Aynen :D bide kalkar kalkmaz telini karıştırdım hiçbirşey görmedim içim rahatladı kalkınca trip atmam
tarafından
:D :D.... Alemsin
0 oy
(536 puan) tarafından
Ben de senin gibiyim canım rüyamda sürekli beni aldattığını görüyorum ve trip atıyorum gün boyunda adam bıktı 
0 oy
tarafından

Zaten yaptıktan sonra dövmek ise yaramıyor testi kırılmadan peşin peşin dövmüşsün işte :D

0 oy
(5,220 puan) tarafından
aynısı bikaç gün önce bana da olmuştu gidip adamı sıra dayağına çekmiştim bigün trip attım ama öyle bişey yok tabi ah bu hamişlik hormonları ne çektirdi bee =D
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Bir kerede ben görmüştüm offf çok kötü yaaa telefonuna bakmıştım araba bakmış arsa bakmış hiç bir şey yok başka :DD
0 oy
tarafından

Totoşun açıkta kalmış yavrum :D

0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ay en nefret ettiğim şey. Günlerce çıkamıyorum etkisinden hep bir sinir:) Adamında burnunda  getiriyorum birkaç gün laf sokuyorum soğuk yapıyorum 
0 oy
tarafından

Bende bir ara hergun böyle rüyalar görüyordum ama pek etkilenmedim:Dsanırım böyle şeyleri kafamıza takmaktan oluyor hep

0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ya bu ruya neden gorulurki acaba dusunmem etmem esimden suphelenmem ama bende bir aralar ust uste goruyodum psikolojim.bozulmustu resmen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 178 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.

382,173 soru

11,442,739 cevap

35,012 kullanıcı

...