0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ömer emerek uyuyor çokta sık kalkıp memeyi ağzına alıp orda uyuyor. Fena bağımlı oldu. Saat başı kalkıyor yüz üstü yatıyor kafayı dikip beni bekliyo meme vereyim diye yavrum. Emzik tutmuyor sallayarak uyutmaya çalıştım uyumuyor uykusu açılıyor bu sefer 8 bucuk 9 gibi yatırıyorum uyku saatleri düzenli ama meme için sık kalkması uykusunu bölüyor başka nasıl yöntemler deneyebilirim bir hafta sonra 8 aylık

10 Cevaplar

+4 oy
(119,456 puan) tarafından
Kizlar gurban oluyum artilayin beni yazim ustte kalsin 

SELOOOOOM BEST KANKAAAM.KANKALARIN BIIII DENEEESIIII CANIMIN ICCIIII BARIS BENLEEE YAAWWW COK UZGUNUM.SENSIZ BURALAR CEKILMIYOOO ☹☹☹☹☹☹☹☹☹
tarafından
Kiz sende destekci oldun he kiz bu bizim hamime grubundaki omerim miydi ya biz orda onla konusyrduk arada ama oysa tabi
(1,100 puan) tarafından
He o canım :)
(119,456 puan) tarafından
yuru be bacım
tarafından
Anam ben taniyamadkm ki burdaki ismi farkli orda konusurduk bende hamileudim oda ozledim hamileliğinmi ya :D
(16,506 puan) tarafından
Selocann affet be bu sarı yellozu ahhahah:)
-Reklam-
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Canım o biraz zor ya alışkanlık haline getirdiyse benim kızım öyleydi sütten kesince ancak uzaklaştı
(1,100 puan) tarafından
Çok zor ya benim kız ek gıda aldıktan sonrada keyif niyetine emerdi
(25,224 puan) tarafından
Buda öyle valla keyifçi:D canları sağolsun tabi ama ben uykusu bölünüyor diye çok üzülüyorum kaliteli uyumuş oluyor mu bu şekilde bilmiyorum gerçi gözünü açmadan kafayı kaldırıp beni bekliyo alıyorum memeye uyumaya devam ediyo :)
(1,100 puan) tarafından
İnsan yoruluyor ama canım keyfini çıkar bu günler geri gelmiyor :) öp yerime ömeri
(25,224 puan) tarafından
Aynen cnm valla çok şükür bugünümüzü öperim :)
tarafından
Canım benim oğlum da öyleydi anca memeden kesince mümkün oluyor o malesef benim kesildiği an yemesi uyuması herşeyi düzene yurdu
0 oy
(48,713 puan) tarafından
ben memeden kesicem diye gece uyuturken yanimda uyutmaya alistirdim gunduz uykusunda ve gece bes yuz kes emmeye kalkip memede duruyodu. memeden kesince sadece emmesi bitti yine sürekli kalkiyo ☺️
(48,713 puan) tarafından
aminn insallah kurtuluruz ya.bizim uyku problemimiz var canim gozleri araladi mi bi daha uykuya dalmasi cok zor zaten ilk uyuturkende cok ugrasiyorum
(4,040 puan) tarafından
Maşallah cingöze bizimki de arada onu yapıyor ama yaptığı için diğer günler yorgun düşüyor bı de gündüz yoruyorum yoksa ışık görse hayatta uyumaz
(48,713 puan) tarafından
☺️ gece lambasini goster hadi kalkip gösteriyorum anne lambadan korkuyorum (holdeki isiktan bahsediyo) oysaki yastığındn gözükmüyor egilip bakiyo uyumamak icin ☺️ gece kalkiyo anneee bak bana kafami uzatip bakiyorum ayaga kalkta bak diyo kalkiyorum gel diyorum gelmiyo yatiyorum anneee kurtar beni diyo ellerimi uzatıyorum kalkta kurtar diyo sinirleniyorum annee kizdin mi diyo ☺️☺️ sabah kalkiyorum gece dayak yemis gibi düşün halimi
(4,040 puan) tarafından
Cadaloz ya bı de gönlünü yapıyor maşallah :D her hareketleri çok tatlı ya uykular feda olsun :)
(48,713 puan) tarafından
hemde ne cadi cok aşırı merhametli mesela tutturuyo sinir yapiyo ya bes dakika sonra gelip sariliyp gonlumu aliyo rabbim acılarını gostermesin her halleri baska guzel annelik cok zor ama cok ozel çok şükür rabbime
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ağladıkça sırtını vs sıvazlayıp sakinleştirdim. Su verdim. Konuştum.. İstediğinde mama diye, 

Baba uyudu, ablan da uyudu, mamalar da uyumuş annem dedim :) 15.5 aylık mecburen bıraktırdım bikaç gündür tamamen.. 
(25,224 puan) tarafından
Saat başı kalkmasa sorun değil de en azından 4 saat falan uyusa neyse:/
(12,513 puan) tarafından
Hep mi böyleydi son zamanlarda mı böyle canım. Acaba dişi felan mı çıkıyor ondan mı yeni ise :/
(25,224 puan) tarafından
2 aydır böyle 3 saatte bir emmeye kalkardı alt iki dişini çıkardı şimdi üstler şiş her an patlıcak galiba onunda etkisi var :/
(12,513 puan) tarafından
Yüksek ihtimal ondandır canım Rabbim yardımcın olsun inşallah
(25,224 puan) tarafından
Amin canım benim ❤️
0 oy
(413 puan) tarafından
Kaç aylık  beybi
(25,224 puan) tarafından
8 aylık olucak
(413 puan) tarafından
Oww zamanla bırakır dicektim de seninkide büyümüş maşallah benm oğlum da öyle yatıyor Du kendisi bıraktı 1 ay oldu şimdi 7 aylık
(25,224 puan) tarafından
Darısı bana canım :)
0 oy
(405 puan) tarafından
Dört aylık kızım aynısı. Bir de bizle yatıyor. Gündüz sallamadan uyumaz. Gece de sallayınca uyumuyor, ille meme. 
(25,224 puan) tarafından
Kıyamam yaa yavrucukk
0 oy
tarafından
Canım alışkanlık oluyor bebeklerde ama memeyi açıklığı için değil uykuya dalmak için istiyor keyif sürüyor paşam sağlıkla büyüt Ömer'i öp
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim böyle gidecek gallba memeden kesilene kadar öyle görünüyor :)
tarafından
Kesince bı muddette koynunda sokularak uyur yavaş yavaş uzaklaşır senden
0 oy
(534 puan) tarafından
Canim benim kızımda çok düşkündü emmeye emerken uyuyordu bi tek  sütten kesince ayakta 2 sallıyorum uyuyor hiç skinti çekmedim çok çekerim bırakamaz diyordum ya şükür bıraktı
(25,224 puan) tarafından
Anladm cnm idare edicem o zaman biraz daha :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 343 göst.
18 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
0 oy
13 cevap 208 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 189 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Burc (116 puan) tarafından soruldu