0 oy
1,520 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bugün aldık yavru cennet papağanı eve gelene kadar kendini bu hale getirmiş ne yapacağımızı şaşırdık veteriner veteriner gezdik iyileşmesini bekliceksiniz iki kere theramasin sürün günde dedi ama yine de çok üzüldüm 

image

33 Cevaplar

+3 oy
(8,357 puan) tarafından
Strese girmiş ****** sevdıgı baska bı kus vardı belkıde arkadasları vsrdı yada ortamından cıktı ondan bakısına baksanıza ne kadar ofkelı 
tarafından
Canım çift alınca konuşmaz dediler yoksa alırdım parası mühim değil
(8,357 puan) tarafından
Konusmasın yazık strese gırmesınden iyimi be güzelim ya pet shoplar ah o pet shoplar
tarafından
Ay bunlar çiftsiz durmaz canım ya sen al bunun çiftini yoksa kendini öldürür çok üzülürüm:(
tarafından
Pazartesi gidicem canım yasaklar geldi beklicez böyle bir kaç gün
tarafından
Iyilesir inşallah ya benimde kuşumun bacağında tümör olmuştu hastalıktan öldü çok özlüyorum her seferinde anarım ilk çocuğum du o benim
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Kuşa baktım yorumlara baktım aslında çok büyük Bi ibret insanlık için.. Adamlar eşlerine kendi elleri ile kıyıyor evden atıyor kendinden uzaklaştırıyor  insanlıktan çıkıyor, ama bu ha. yv. an diye bakarız mesela el kadar canlı, diğer kuştan ayrı kaldı diye kendine zarar vermiş strese girmiş. Rabbim şu kuşun hassasiyetini anlayışsız gaddar insanlara versin 
tarafından
Ya inan çok üzüldüm yanında bir tane daha vardı ama konuşmaz size bağlı olmaz dedi yoksa onu da alacaktım
tarafından
Bence yarın gdin onu da alın yazık :(
tarafından
Yasak var canım keşke gidebilsem
tarafından
+++++++++++
tarafından
Doğru yaa :( tüh. Bekçi tanıdığın var mı, muhtarı tanıyormusun onlara söyle alırlar
0 oy
tarafından
Oyy nasil başarmış ya kiyamam ben ona ne kadr masum bu hayvanlara ksrsi merhametim insalara narzaren daha kat kat fazla
tarafından
Bende çok üzüldüm öyle böyle değil veteriner veteriner gezdim kaç para deseler verecektim ama hiçbiri bir işe yaramadı
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ay nolmus böyle kıyamam 
tarafından
Ahh bı bilsem  yaaa
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ay çok kötü oldu içim
tarafından
Hele ben bakamıyorum hayvana
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Niye boyle yapmis ya :(
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Facebook ta kuş grupları oluyor istersen bı kaçına katil resmi oradan paylaş bilgili çıkan çok kişi oluyor veteriner de varsa vardır bana denk gelmişti şansını bir dene istersen
tarafından
İşte kuzum paylaştım orada dediler theramasin diye veterinerler hiçbir şey demedi ayrı sinir oldum
(4,859 puan) tarafından
İnşallah düzelir yaa olmadı aldığınız petshopa bir sorun
0 oy
(119,499 puan) tarafından
cinnet gecirmiş yazık
tarafından
Kafeste iki kuşlardi ne bileyim niye böyle yaptı kendine
0 oy
(49 puan) tarafından
Bence alışık olduğu yerden ayrıldı diye bizim de muhabbet kuşunuz vardı yeri değişince  ucmazdi otmezdi resmen kuserdi bize yerine tekrar getirince de susmak bilmezdi evde ucardi
tarafından
Kafeste iki kişilerdi bilmiyorum ki neden böyle yaptı ya çok üzgünüm
(49 puan) tarafından
Tek onu aldıysanız da olabilir  arkadaşından ayırmista olabilirsiniz hayvanlarında duyguları ve bir psikolojileri var canım onlar bizden daha çok hassaslar
0 oy
tarafından

ne yapmış bu kuş kendisine :O

tarafından
Ahh bı bilsem eve geldik böyleydi
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ay canimm strese girmis kusss annanemin kusunada olmustuuu kiyamam yaaa
tarafından
Sanırım öyle oldu
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Ayrıca bunun adı ask kusu ordan pay bıc 
0 oy
(449 puan) tarafından
Stresten yapıyor çok acil papağan alın yanına yoksa tüylerini yolar
tarafından
Yanında bir tane daha vardı ama onu alırsam konuşmaz sizinle ilgilenmez dediler
(449 puan) tarafından
Böyle olursa da kendini öldürür cennet papağanı jako ve sultan papağanı ilgisizlilten dolayı yer değişikliğinden dolayı bu tür şeyler yapıyorlar
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Aaa niye öyle yapmış ya üzüldüm şimdi :(((
0 oy
tarafından
Yazık ya nasıl yapmış öyle inşallah iyileşir hemen
0 oy
(2,260 puan) tarafından
Bu strese girmis ondan boyle yapmis kendini. Alışık oldugu yerden mi aldın ? Demek ki orayı seviyordu.
tarafından
Yavru canım 1 hafta olmuş geleli ne bileyim ya üzüldüm
(2,260 puan) tarafından
Siz bol bol ilgilenin alışır. Ama baska kuşla direk ayni kafese koymayın o da stres yapar kuşar
tarafından
Yok tek kendisi var bizimle aynı odada duruyor
0 oy
(13,103 puan) tarafından

Bence geri götürün aldığınız yere onlar söylerler ne olduğunu 

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Strese girince tüylerini koparıyorlar canım.
tarafından
Valla öyle oldu bilemedim çok üzgünüm
0 oy
(64 puan) tarafından
Benimde kuşum var sultan papağanı ilk getirdigimde oda kendine böyle yapmıştı veteriner stresten korkudan dedi evde TV odasına koymayın Ve bir kaç gün yanına fazla gidip gelmeyin size alışana kadar bekleyin daha çok küçük yavru yazık çok üzüldüm kimse eline almasın bir süre size güvenmesi gerek 
(64 puan) tarafından
Bu arada karşısına ayna koyun arkadasi olduğunu düşünsün
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yerini değiştirdiği için yapmış sabırlı olursan size bağlanır ama gerçekten sabir gerekiyor seveceksin mutlu olacak ses duysun konuşun güzel besleyin. Müzik açık ışık alan yerde olsun çok hassas size alışırsa zaten neşe saçar 
tarafından
3 çeşit yemi var vitaminini de koydum başka ne yapılır bilmiyorum
(5,406 puan) tarafından
Sevgi ve ilgi canım papağanlar öyle benim de jako var çok sıkılınca tüylerini yoluyor

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 400 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 652 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap 248 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 500 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu

381,242 soru

11,413,456 cevap

34,959 kullanıcı