0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
6 aylık bebek annesi ve uykusuz perti çıkmış anneler burda mı?

12 Cevaplar

0 oy
(120,009 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ve selamin aleykum
(806 puan) tarafından
Şuan için bişey demiyorum da arada bir tabiki müdahale ediyorum ilerde büyürse banada zor olur farkındayım canım.
(1,635 puan) tarafından
İnşallah sorun yaşamazsınız canım. Bu teknoloji çağında çocukları dizginlemek çok zor çünkü
(806 puan) tarafından
Evet canım geçen gün bizde eşimle bunu konuşuyorduk. Çok zor olacak. Çünkü babasınında kendi mesleği bilgisayar bilişim. Sürekli teknolojinin içinde babası. Nasıl ayarlarız bilmiyom çaresine bakacağız bir şekilde inşallah
(1,635 puan) tarafından
Valla sıkıntı şu dönemde. Sizin işiniz daha zor babadan görüp normal kabul edebilir.
Gerçi güzelce anlatılırsa herşeyi anlıyo bu bebeler
(806 puan) tarafından
Evet canım kesinlikle öyle.
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
1 yaşında kızım 6,5 aylıkken sallanmaya alıştı o günden bugüne yarım saate bir uyanır perdede çıktım yoruldum sanrımda tükendi gücümde
(2 puan) tarafından
Bizde de yeni başladı saatte bir uyanıp meme istiyor diş çıkacak diye avutuyorum kendimi
(3,276 puan) tarafından
Inşallah öyledir canım sallamayı bıraktırcam artık eski düzene bindirmeye calısıcam
(2 puan) tarafından
Ilk önce sallıyorum bende sonra uyandığında meme de uyuyor her seferinde
(3,276 puan) tarafından
Benimki önce emer sonra sallanır her gece
0 oy
(68 puan) tarafından
43 günlük minigimle biz de nobetteyiz bakisip duruyoruz 
(2 puan) tarafından
Daha çok küçük niye uyumaz ki sürekli uyuması lazım küçük minnosun
(68 puan) tarafından
Uyuyup uyanıyor 1 2 saatte bir yenidoğan iste.suan uyanık saatlerdeyiz. ben daha 1 saat uyuyabildim
(2 puan) tarafından
Oyy bilirim benn o günleri büyünce daha ıyi olacak sanırdim meğersem daha kötü oluyormuş:))
0 oy
(510 puan) tarafından

Heyırlı geceler olsun 9 aylıkta bizimki :sleeping::woot:

(2 puan) tarafından
Diş çıkardı mi sizin ya bizim ki iki üç falan ateşlendi bugün geçti zaten huysuzluk vardı eli ağzında surekli gece uykusu bölük pörçük diş mi acaba
(170 puan) tarafından
Ateşi kaç dereceydi benim kızımda 11 aylık 37 ölçtük 1 saat önce şimdi 35. 5 e düşmüş yarım fitil vermiştim
(510 puan) tarafından
Diş falan yok ya bizde beyaz beyaz yerleri var ama ateş falan yok eli sürekli ağzında bizimkinin de
0 oy
(170 puan) tarafından
Bizde uyanığız kızımın ateşi vardı 1 saat önce fitil verdim şimdi ölçtük düşmüş ateşi şükür şuan uyuyor 
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Tabi ki burdayız
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Oğlumun ateşi var  onu sallıyorum noldu bilmiyorum ki uyumadan önce çok iyiydi onu sallıyorum  surup verdimde
0 oy
(327 puan) tarafından
Burdaaaaaaa ✋
0 oy
tarafından
Kızım sağolsun sabah ezandan önce uyanır babasını camiye gönderir  babası gelir, kızımın da uykusu gelirse zahmet olmazsa uyur. Şu an yorulmasını bekliyorum regl olduğum için namazımda yok. Oyalıyorum 
0 oy
tarafından
Akşamdan beri sallıyorum durduk yere ağlıyor ağlayınca mama içmiyor içsede kusuyor . Keyfi sallanıyor besikte
0 oy
(806 puan) tarafından

Dört buçuk aylığız teyzesi. Uyuduk uyandık 5 den beridir yeni uyudu ya şuan da ☺️

0 oy
tarafından
Uyku varda uyuyan bir bebek yok bizde

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 31 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 212 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.