0 oy
280 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,698 puan) tarafından

Malzemeler

1 küçük dal haşlanmış brokoli
3 dilim haşlanmış havuç
1 yumurta sarısı
1 adet rendelenmiş ceviz
Yarım fincan su
2 yemek kaşığı tam buğday unu
1 çay kaşığının ucuyla karbonat

Hazırlanışı

Brokoli ve havuçu çatal ile ezip tüm malzemeyi karıştırın kızmış krep tavasinda pişirin.

image

6 Cevaplar

0 oy
(48,090 puan) tarafından
afiyet olsun canim
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Pankek çok yaparm ama böyle denemedim ellerine sağlık canım
(4,698 puan) tarafından
Ben oğlumun yemediği sebzeleri böyle yapıp veriyorum yiyor
(5,721 puan) tarafından
Haklısın valla yemeyen çocuk çok zor hatta çocuklar çok zor benim ikizlerde♥️ daha dün çorbasını yaptım kemik suyu brokoli havuç patates soğan sarımsak az mercimekten
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kız bu ne biçim pankek 

Afiyet olsun
(4,698 puan) tarafından
Sen daha bicimlisini yap canım :D
(10,411 puan) tarafından
Ben yapıyorum tatlım alınma seninkile değişik olmuş sanki
(10,411 puan) tarafından
Kız seninki sebzeliymis   hahaah
0 oy
tarafından

Yarasin kuzucuga bizde basliyacagiz bakalim az kaldi :)

(4,698 puan) tarafından
Canım ishal bu salya varsa mukus olur canım süt alerjisi böyle olmaz ki başka foto var mı daha net bir çekim olan bu kaka normal geldi bana ishal sadece
tarafından
Baska cekmedim hic sormak icin birtek onu cekmistim suandada hic mukus yok tek ishal gibi civik sulu yapiyor, ama sayisi normal 3 en fazla 4 kere gunde
(4,698 puan) tarafından
Canım bence alerji yok bebeğinde alerji kakası böyle olmuyor ben çok araştırdım 3 doktora götürdüm benim bebeğim bildiğin mukus yapıyordu enfeksiyon çıktı boşuna süt diyeti yaptım ben senin bebeğinin ki salyadan diye düşünüyorum zaten mukusu geçmiş diyorsun bir dene bakalım yoğurt ye bugün yarın kakası nasıl olacak zaten sen yoğurt yediğinde eğer alerjisi varsa bebeğin ağız kenarlarında kizarmalar olur
tarafından
Tamam canim su 1 hafta falan gecsin iyice duzelsinde tek tek denicem canim.
Allah razi olsun hakkini helal et. Cok tesekkur ederim
(4,698 puan) tarafından
Aynen canım ishali falan düzelsin 1 çay kaşığı ver ertesi günü bekle baktın kızarıklık yok devam et helal olsun sanki ne yaptım canım Allah şifa versin yavruna öp benim için ❤️
0 oy
tarafından
Afiyet olsun bebise cnm ama benim oğlum pankek yemiyor ya.bu sabah ne ettiysem hiçbirşey yemedi bekliyorum aciksin kahvaltı vericem ama yerse tabi
(4,698 puan) tarafından
Benim oğlumda iştahsız oldu iyice sadece pankek labne yiyor
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Ellerine sağlık canım

(4,698 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 501 göst.
2 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❤️Niloyaninannesi❤️ (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 367 göst.
6 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 582 göst.
0 oy
1 cevap 60 göst.
3 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymen Alim25 (1,004 puan) tarafından soruldu

374,690 soru

11,207,716 cevap

34,511 kullanıcı

...