0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar 8 aylik oglum neredeyse 1 hafta olacak kabizdi hiç yapamıyordu. Çok ıkınıyordu kızarıyordu terliyorudu ama yapamıyordu ancak minik bir taş çıkıyordu. Neyse önce bir tatlı kaşığı zeytin yağı icirdim olmadı. Gaz damlası verdim olmadı. Amaaaaa en son bir pamuk ve biraz zeytin yagi aldım. Pamuğu yağa bandiridm poposunun deliğine sürdüm yumuşak yumuşak iyice yumuşattim. Sonra serçe parmağımı yağa buladım yavaş yavaş oraya masaj yaptım parmağımı da hafif içeriye ittim. Önce kendini sıktı girmedi parmagim yavaş yavaş masaj yaparak parmağımı ittim. Hissettim taş gibi bir şey vardı yaaaaa.  Biraz daha zeytin yagi aldım tekrar dokunayım dedim bi dokundum o da neee  up uzuuuun çıktı dışkısı. Ardından sıvı dışkısı. Kızlar o kadar rahatladı ki anlatamam. Tabii ben de rahatladım. Siz de bebeğinizin popo deliğine zarar vermeden bence bu yöntemi mutlaka deneyin:))

9 Cevaplar

+5 oy
(4,768 puan) tarafından

Teşekkür ederiz cnm ama ben onu kulak çöpüyle yapıyorum

Küçük bir bilgilendirme 

Hz. Ömer devrinde Bir sahabe yaşamış. Bu sahabenin ismi Kaka olmuştur. (Ka`ka') Ve kendisi komutan olmuştur. Hz. Kaka (r. a.) tüm savaşları kazandığı için, Yahudiler ondan nefret etmiş, ve çocuklarının lavaboda yaptığı şeye (b**) Kaka ismini vermişler. 

İnsanların, b** a kaka demesine izin vermeyelim. Günaha girmeyelim. 

(6,978 puan) tarafından
Evet aynen, Allah razı olsun bilgi icin
(867 puan) tarafından
Düzelttiiimmmmmm... :))
(4,768 puan) tarafından
Yeşilim Allah senden de razı olsun

Yeni dertli gelin  teşekkür ederim cnm artık dikkat edersin inşallah
(867 puan) tarafından
Tabii ki:))
-Reklam-
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Bu yöntemle bizde bebeğimin dışkısını çıkartmıştık inanılmaz rahatlamıştı 
(867 puan) tarafından
Çok hem de cooookkk
0 oy
tarafından

Ayyyyy kiyamam ben ona yaaa :( 

Cisini yapana kadar ne kadar cani acimistir yavrummm.

Zeytinyag candir <3

(867 puan) tarafından
Benmde nasıl var ya kan yer içinde kaldı. Cıktı çıktı diye bağırdım:)))
Eşim koştu ne cıktı diye ahahahahha
tarafından
:D kiz Allah iyiligini versin. Dikkat ette tekrar kabiz olmasin yazik
(867 puan) tarafından
Inşaallah olmaz yaaa:))
0 oy
tarafından
Parmakla degil.ama kulak çöpüyle  bende ogluma oyle yaptiriyordum kac ay oyle yaptirdim.doktorumuzda tavsiye etmisti ama parmak.sokma bence kiz kulak pamukcugu sok yarisini beklet o ikinarak.cikarir zaten cubukla beraber 
(867 puan) tarafından
Ya cubugin pamuğu içerde kalırsa:(((
tarafından
Yok kiz sok pamugun karisina kadar beklet
0 oy
(21 puan) tarafından
Canım bu yöntemle ben tam iki ay yaptırdım kakasını ama çok şükür artık gerek kalmadı ek gıda geçtik ve Hergün düzenli kendisi yapıyo..
(867 puan) tarafından
Evet yaaaaa. Ben de nasıl rahatladım sorma yaaaa
0 oy
tarafından
Ben onu kulak çöpüyle yapıyordum 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bende şırıngaya bir iki milim zeytinyağ çekiyordum poposuna sıkıp dışına akması diye poposunu elimle tutuyordum bir süre öyle bekletip bıraktıktan sonra çok rahat yapıyor. Aylarca bu şekilde yaptım her kabız olduğunda sonra kendisi yapmaya başladı düzene girdi. Bence sende parmak yerine kulak çubuğu kullanabilir veya böyle yapabilirsin
(867 puan) tarafından
Inşaallah gerek kalmaz ama bir daha olursa dediğin gibi yaparım
0 oy
(1,399 puan) tarafından
O yavrucak yapınca sizde nasıl mutlu olmuşsunuzdur sanki siz yapmışsınız gibi :) bende bilirim o duyguyu bebiş rahatsa annede rahat 
(867 puan) tarafından
Ahahaha aynen eveeettt;))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 92 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 229 göst.
16 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 162 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kubra_87 (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 441 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zambak (1,977 puan) tarafından soruldu

383,329 soru

11,472,356 cevap

35,075 kullanıcı

...