0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kızlar annem ben küçükken beni anneanneme vermiş ve liseye kadr o ve dedem baktı bana annem sadece para gönderdi 3 sene önce annem yüzünden evden kaçtım evlendim tabi seviyordum eşimi o ayrı.5 ay önce de çocuğum oldu doğuma içkili geldi kızdım 40 mevlidine çağırırken de içkili gelme dedim o yüzden bana demediğini bırakmadı ve gelmedi mevlide kaynanamı kıskandı.soylendi hep bana en sonunda Allah seni evladinla sınasın demişti o günden beri konuşmuyorum aramıyorum da  geçen gün teyzem sen çok gaddarsin vurdum duymazsın inşallah çocuğun da sana böle yapmaz dedi.bn öle görmüyorum kendimi ama teyzem öle söyleyince bi tuhaf hissettim nedense hakli mi sizce 

14 Cevaplar

+1 oy
(1,472 puan) tarafından
Teyzen sna vereceği boş aklını bacısına versin bence sen haklısın içine dert etme 
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
İnşallah bedduaniz sizden çıkmasın bana kardeşini savunma düzgün ana olaydı doğurup birakmasaydi diyeydin hiç te takılma laflarına 
(1,946 puan) tarafından
Parayla annelik yaptı diyorum öle söyleyince
0 oy
tarafından
Ayy ne haklisi asıl.gaddar annen zahmet edip bakmamış bile sana vicdanlı olma 
(1,946 puan) tarafından
Ahhh su vicdan yok mu valla bazen vicdansız olasım var yeminle
0 oy
tarafından
Değil durduk yere kusmemisin ya zamanla barisirsin 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Teyzende annenle aynı kafadan herhalde 
0 oy
(660 puan) tarafından
Bi anne evladina nasil beddua eder ya yanliş bişey dememişsin ki sonuna kadar haklisin
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Nine olmuş artık utanmıyor mu içmeye yazık ya allah yardımcın olsun canım rabbim anne babanınsa hayırlısını versin valla 
(1,946 puan) tarafından
Aminn inşallah :(
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Tabiki sen haklisin.. 
0 oy
tarafından
Haksız olanin bedduası kabul olmaz canım..hiç üzülme bence..
(1,946 puan) tarafından
Ya bazen düşünüyorum acaba haksızmıyım tutar mı bedduası diye ama kim benim yerimde olsa öle yapar yani bilemiyorum
tarafından
Herkez aynı seyi yapardı bence..senin yaptığın bisiy yokki..içine ferah tut bence o yönden..
0 oy
tarafından
Parayla annelik yapmış resmen ne emeği varmışki geliyor

Seni anneannene verirken gaddar degilmis'te sen konuşmayınca mi gaddar oluyosun demekki annende zamaninda annesine yapmiski oda evldaiyla sınanmış 
(1,946 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum acaba ben anneme böle yapıyorum ilerde çocuğunda bana böle yapar mi acaba diye
tarafından
Hayır canim niye korkuyosun ya sen haklısın tabikide
0 oy
tarafından

Sana bakmayan bir anne için vicdan azabı çekme teyzen haklı felan değil o beddualar geri onlara dönsün inş

0 oy
tarafından
Bırakıp giden o içip huzurunu bozan o gaddar olan sen açık konusuyum annen de olsa teyzemde olsa huzurunu bozan insanları hayatından çıkar 
0 oy
(48,660 puan) tarafından
kendileri insan olamamislar seni evladinla yaralamaya calisiyorlar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 333 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Frtnzn (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.