0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Halsizlik uykusuzluk baş ağrısı var çok çok üşengeclik başladı. Hemen yoruluyorum. Kızıma hamileyken. Her yere otobüs le gidiyordum banamisin demiyordu.  Bugün eşimin köyüne gittik ordan benim köyüme gittik eve geldim yattigim yeri şaşırdım. 2 saat uyumuşum ama banamisin demedi. Dün akşam 11 gibi uyudum sabah 10 a kadar. Ama yine uykum var.  Derin nefes alırken. Karnımın içinden bişey yırtiliyor sankim

5 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Kız ikiz olmasın 2 çocuk = iki kat yorgunluk büş büş 
tarafından
Yok kesenin 1 i kaybolmuş cnm
(1,699 puan) tarafından
Olsun cnm rabbim diğerini nasip etsin
tarafından
Öyle bitanem rabbim neylerse güzel eyler ikiz olsaydı beni yorardi. Teklikeli bir gebeliğim var 2 de ölüm tehlikem artar 5 ayliik sezeryanlıyım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kimse Yok mu :(

0 oy
tarafından
Canim gebeliğimin başında bende öyleydim kafam kalkmıyordu yataktan düzelir zamanla. Progestan kullaniyor musun?  
tarafından
Diğer 2. Gebelikte böyle olmamıştım
tarafından
Her gebelik birbirinden farklidir canim . Önce olmadi diye birşey yok ki :) Ferah tut gönlünü annesi çok normal bu belirlilerin . 12 ye kadar sürdü bende uyku ve yorgunluk hali.  18 den sonra biraz rahatlamistim simdi yeniden agirlaşmaya basladim 3.trismester donemindeyim :)
tarafından
Sağlıcakla gelsin inşallah canım.  RABBİM hayırlı evlat eylesin cnm ❤️
tarafından
Amin canim amin inşallah . Sende sağ salim kavuş yavruna birbirimize hayırlı haberimizi verelim Rabbim'in izniyle  inşallah : -*
tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Ben hiç uyuyamıyorum canım ama yataktan kalkamıyordum hamileyken tansiyon düşüklüğü ve açlıktan o yüzden uyuyan varmıdır bilemem 
tarafından
Ben uyuyorum yastığa başımı koymadan uyumaya geçiyorum
0 oy
(61 puan) tarafından
Ben de aynı senin gibiydim sürekli bi yorgunluk halsizlik hali¬.. uykumu da alıyodum ama hiç uyumamışım gibi devam ediyodum güne. Doktora gidip kan değerlerime baktırdım eksik bişey de çıkmadı doktor stacalm diye bi takviye önerdi onu kullanmaya başladım çok etkisini gördüm o halsizliğimden eser kalmadı sende doktoruna danışıp deneyebilirsin canım

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 91 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minigimm34 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.